Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Slovenski zdravniki se prebujajo! Delite, delite, delite, preden cenzura zbrise posnetek

Slovenski zdravniki se prebujajo! Delite, delite, delite, preden cenzura zbrise posnetek

Kako so telo naredili medicinsko fakulteto? Danes je pa res lahko vsak zdravnik.

Kako so telo naredili medicinsko fakulteto? Danes je pa res lahko vsak zdravnik.
[/quote]

a za beovičko se ne sprašuješ kako je naredila MF?
namreč predlaga strokovni ukrep, da se naj maske nosijo zunaj ko rata tema oziroma od 18 ure dalje? Poveš kakšna je strokovna razlaga tega? Je strokovno dokazano,da se virus vklopi za širjenje, ko je zunaj tema in ko človek stopi ven na zrak v temo? daj razloži no…


Oni so blli za to plačani, da sledijo plandemiji.
Potem bo že tako prav.
[/quote]
Na vso srečo imajo mon, da to izvedo od vas majstrov kar sami ne vedo.😂

A ta stroka pa je v redu in “govori resnico”? Ostala stroka pa bulšit?
Poglejte posnetek in videli boste par deb**ov na kupu. Kdor v 2020 ne prepozna kret***, je fino zabredel.

No samo še to da povem. Delam v medijih in mi gre kar na smeh, ko berem razna komentatorska natolcevanja, češ da so mediji podplačani, da prirejajo podatke, morajo ubogat narek, navodila, pa morajo biti tiho…LOL. No iz prve roke, prve “bojne linije” v medijih vam povem, da temu ni tako. Vi pač mislite, da je tako. Nihče nam ne narekuje, kaj poročati in česa se ne sme poročati. Nikogar ni, ki nas “plačuje za laži”. Naši prihodki so od oglaševanja in vas butlov, ki klikate napihnjene naslove! Adijoo

Sem brala Javni poziv dr. Dobnikarja. Všeč mi je bilo, ker izhaja iz tega, da virus OBSTAJA in da ne izhaja iz nekih teorij zarot. Podal je kar nekaj strokovno podkovanih vprašanj: ali je test verodostojen, zakaj je večina okuženih brez znakov (v povezavi s testom), ali je bolezen res še tako nevarna, koliko ljudi je uradno umrlo zaradi COVIDA , zakaj se obnašamo, da od bolezni obstaja samo Covid; kako je z zdravjem ljudi, ali je dolgotrajno nošenje mask ok, je cepivo res edina in najboljša rešitev in ali 5g vpliva na zdravje.

In ja, na začetku nismo kaj dosti vedeli o virusu in je bilo logično, da je prišlo do zaprtja. Ampak v tem času si je stroka pridobila izkušnje in bi bilo potrebne podatke obdelat in ovrednotit. Ampak tega stroka na žalost še ni sposobna naredit.

Seveda ni tako. Večino tujih novic se kopipejsta od tujih medijev. Domače novice spiše po navadi en, povzemajo ga pa vsi ostali kvazi novinarji. V vsakem mediju je zaposlena oseba, ki se odloča kaj se bo objavilo (v skladu s politiko lastnika). Tako se brez problema lahko zgodi, da se kakšna pomembna novica ne objavi.
Naši mediji ne prirejajo podatke, ker tega niso sposobni. Tako kot niso sposobni ločit med lažno novico in novico ter ne pomembno novico in za družbo pomembno novico. Tako mesece poslušamo o kvazi aferah, karavana gre pa dalje. Pa da ne boste mislili, da je v tujini kaj boljše.
Kako mislite da je npr. prišlo do Brexita ali pa kako je Jonhson ali Trump prišel na mesto predsednika. Če pogledaš s te perspektive, nam sploh še ne gre tako slabo.

lepo prosim odgovorni na zgoraj zastavbljeno vprašanje s strokovnim pojasnilom… zakaj mediji ne pojasnite tega kar se je zgodilo glede mask – da nas je februarja stroka prepričevala da so maske za javnost nepotrebne, da so v resnici bolj škodljive in da ovirajo dihanje (tako so strokovnjaki govorili takrat in mediji – vsaj 24 ur – ste/so to pisali)… danes pa nas spet ista stroka prepričuzje povsem nasprotno – zakaj mediji ne ovrednotite tega in zakaj ne raziščete tega kako lahko stroka čez noč spremeni tako navodila – čeprav obakrat poudarja da so strokovni in zaupanja vredni… nihče izmed medijev tega ne razišče in izpostavi – namesto tega se derete na ljudstvo raje, v oddaje vabite psihologe, s katerimi skupaj ljudi, ki vam slepo ne sledijo imenujete za nore… torej zakaj??? ker če bi mediji to delali bi vam bolj zaupali
zakaj se nihče izmed vas ne vpraša kje je logika da se coto v trgovini na obešalniku lahko dotakneš, lahko jo popljuvaš (hipotetično) pa je vse ok – coti ni treba v karanteno – če jo pa poskusiš v kabini pa mora v karanteno – zakaj nihče izmed medije ne razišče smiselnisti takih ukrepov in zahteva od teakozvane samopoimenovane stroke, da to razloži strokovno s pojasnili… zakaj pr frizerju lohk šlatam časopis, v trgovini šlatam knjige izdelke – pa ne gre nič v karanteno zarad virusa, če pa se dotaknem knjige v knjižnici pa ta mora na razkuževanje ion karanteno za 3 dni…
zakaj moram v gostilni nosit masko ko pridem notri, če hodim naokoli, če pa sedim za mizo mi pa ni treba kje je tukaj logika ukrepa? A korona ve kdaj jaz stojim, kdaj pa sedim in se aktivira samo ko človek stoji… resno te vprašam – je kdo od novinarjev koga od stroke povprašal za strokovno pojasnilo teh ukrepov – ne ni, zakaj ne??? vi se samo derete da naj to upoštevamo… jaz ti pa povem,da ljudje prav zato ne upoštevajo ukrepov, če jih ne, ker se jim zdijo neumni – in velika večina teh navedenih je neumnih in prav nič strokovnih – in posledično z namenom zajezitve širjenja virusa nimajo NIČ! ker niso logični, smiselni, posledično še manj strokovni!


Tebe smo prepoznali, zato te naj ne skrbi.

lepo prosim odgovorni na zgoraj zastavbljeno vprašanje s strokovnim pojasnilom… zakaj mediji ne pojasnite tega kar se je zgodilo glede mask – da nas je februarja stroka prepričevala da so maske za javnost nepotrebne, da so v resnici bolj škodljive in da ovirajo dihanje (tako so strokovnjaki govorili takrat in mediji – vsaj 24 ur – ste/so to pisali)… danes pa nas spet ista stroka prepričuzje povsem nasprotno – zakaj mediji ne ovrednotite tega in zakaj ne raziščete tega kako lahko stroka čez noč spremeni tako navodila – čeprav obakrat poudarja da so strokovni in zaupanja vredni… nihče izmed medijev tega ne razišče in izpostavi – namesto tega se derete na ljudstvo raje, v oddaje vabite psihologe, s katerimi skupaj ljudi, ki vam slepo ne sledijo imenujete za nore… torej zakaj??? ker če bi mediji to delali bi vam bolj zaupali
zakaj se nihče izmed vas ne vpraša kje je logika da se coto v trgovini na obešalniku lahko dotakneš, lahko jo popljuvaš (hipotetično) pa je vse ok – coti ni treba v karanteno – če jo pa poskusiš v kabini pa mora v karanteno – zakaj nihče izmed medije ne razišče smiselnisti takih ukrepov in zahteva od teakozvane samopoimenovane stroke, da to razloži strokovno s pojasnili… zakaj pr frizerju lohk šlatam časopis, v trgovini šlatam knjige izdelke – pa ne gre nič v karanteno zarad virusa, če pa se dotaknem knjige v knjižnici pa ta mora na razkuževanje ion karanteno za 3 dni…
zakaj moram v gostilni nosit masko ko pridem notri, če hodim naokoli, če pa sedim za mizo mi pa ni treba kje je tukaj logika ukrepa? A korona ve kdaj jaz stojim, kdaj pa sedim in se aktivira samo ko človek stoji… resno te vprašam – je kdo od novinarjev koga od stroke povprašal za strokovno pojasnilo teh ukrepov – ne ni, zakaj ne??? vi se samo derete da naj to upoštevamo… jaz ti pa povem,da ljudje prav zato ne upoštevajo ukrepov, če jih ne, ker se jim zdijo neumni – in velika večina teh navedenih je neumnih in prav nič strokovnih – in posledično z namenom zajezitve širjenja virusa nimajo NIČ! ker niso logični, smiselni, posledično še manj strokovni!
[/quote]

…ni nič logično. Logično je samo to, da je 5g v Wuhanu povzročil covid, ki so ga potem kitajci v sodelovanju z who-jem in bill gatesom nalašč raznosili po svetu, da vas bodo lahko pod pretvezo cepljenja čipirali, vmes izvedli še spremembo dnka, ki bo povzročila depopulacijo, tistih par ki bodo preživeli pa že uvajajo v fašistični sistem z nošenjem mask, ki ga bo vodila elita bankirjev in farmacevtska mafija, kjer vas bodo vse strogo madzorovali preko čipov in mask povezanih v 5g. In to vse zaradi virusa, ki sploh me obstaja, ampak sedružine strinjajo, da proti plačilu žrtvujejo enega člana družine, navadno starejšega, sem pa tja pa se žrtvuje še kak zdravnik in kak mlajši, da izgleda bolj realno. Povsem logično.

…ni nič logično. Logično je samo to, da je 5g v Wuhanu povzročil covid, ki so ga potem kitajci v sodelovanju z who-jem in bill gatesom nalašč raznosili po svetu, da vas bodo lahko pod pretvezo cepljenja čipirali, vmes izvedli še spremembo dnka, ki bo povzročila depopulacijo, tistih par ki bodo preživeli pa že uvajajo v fašistični sistem z nošenjem mask, ki ga bo vodila elita bankirjev in farmacevtska mafija, kjer vas bodo vse strogo madzorovali preko čipov in mask povezanih v 5g. In to vse zaradi virusa, ki sploh me obstaja, ampak sedružine strinjajo, da proti plačilu žrtvujejo enega člana družine, navadno starejšega, sem pa tja pa se žrtvuje še kak zdravnik in kak mlajši, da izgleda bolj realno. Povsem logično.
[/quote]

tale sestavek, ki si ga spisal zelo razločno govori o tebi. Ukrepi so smiselni, ko dosežejo namen za katerega so uvedeni.
če ga ne dosežejo – se nesmiselni, neumni, brezvezni in predvsem sploh povzročajo samo škodo. Tako so se izkazali kot nesmiselni ukrepi, ki smo jih počeli spomladi – ker z njimi nismo dosegli nič – dokaz je viden danes, razen povzročili so pa škodo – veliko gospodarsko škodo… virusa pa niso eliminirali in se ga niti nismo znebili kakor so obljubljali, da spoštovanje teh ukrepov zagotavlja. Toliko o tem.

Lepo povedo za koga so maske,sicer pa vsaka debata odveč,ker primitivec nikoli ne razume intelektualca.

Kako so telo naredili medicinsko fakulteto? Danes je pa res lahko vsak zdravnik.
[/quote]

In tvoj argument je?

Omejitev gibanja po občinah ni bila protiustavna. Fakof histeriki!


ima drugačno mnenje o omejitvi gibanja in druženja… že zdavnaj pred našim podalo mnenje,da je omejitev gibanja in druženja s sorodniki protiustavno

tale sestavek, ki si ga spisal zelo razločno govori o tebi. Ukrepi so smiselni, ko dosežejo namen za katerega so uvedeni.
če ga ne dosežejo – se nesmiselni, neumni, brezvezni in predvsem sploh povzročajo samo škodo. Tako so se izkazali kot nesmiselni ukrepi, ki smo jih počeli spomladi – ker z njimi nismo dosegli nič – dokaz je viden danes, razen povzročili so pa škodo – veliko gospodarsko škodo… virusa pa niso eliminirali in se ga niti nismo znebili kakor so obljubljali, da spoštovanje teh ukrepov zagotavlja. Toliko o tem.
[/quote]

Ta sestavek je povzetek dogajanja na forumu in miselnosti glavnih nasprotnikov korone.
Me veseli, da se iz sestavka vse razbere o meni. Gotovo si jasnovidna oseba. Torej, razsvetli nas, kaj se bo dogajalo pozimi. Kakšna misel? Ker s tem jajcanjem o ukrepih da ali ne ste že prav brezvezni. Mislim, da se nas je večina že opredelila. Torej, kaj nas čaka pozimi in kaj predlagaš? Naj ti povem, da mi trenutno nos non stop zaliva tekočina, grlo me peče, oči se mi solzijo, niti ne morem govoriti. Čas zabijam z brskanjem po netu in naletim na tole pametovanje. Pa ne mi s kakšno limono pa čajem, ker tole je prinesel sodelavec, ki ni mogel ostati bolan doma, ker je imel kao ful dela, zato mas je par zbolelo. Zadnji čas, da se s to debilno folkloro trosenja bacilev, ko si bolan, preneha. In ja, morali bi že prej, vsako zimo, ko so prehladi tepci z vročino in z razbolelo glavo ostajat doma ne pa hodit v službo glumit glivo.


ima drugačno mnenje o omejitvi gibanja in druženja… že zdavnaj pred našim podalo mnenje,da je omejitev gibanja in druženja s sorodniki protiustavno
[/quote]

evo ti tukaj imaš članek – mi smo kopirali od avstrijcev – kako je mogoče da je to pri njih neustavno, pri nas pa taka diktatura dovoljena… mar ja vsi živimo v enaki demokratični evropi???
https://www.dnevnik.si/1042934725

evo ti tukaj imaš članek – mi smo kopirali od avstrijcev – kako je mogoče da je to pri njih neustavno, pri nas pa taka diktatura dovoljena… mar ja vsi živimo v enaki demokratični evropi???
https://www.dnevnik.si/1042934725
[/quote]

Pa pojdi živet v Avstrijo, če ti je tam bolj všeč. Mogoče ne veš, da poleg skupne evropske zakonodaje obstaja tudi državna zakonodaja? Ponekod je smrtna kazen še vedno v zakonu, jo bomo zato uvedli nazaj tudi mi?

New Report

Close