Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Služba

Služba

Zdravo. Vem, da ni ravno primerno, mogoce pa ima kdo kakasn nasvet?

Lani sem koncala solo pa nisem sla studirat. Prijavljena sem na zavodu od decembra. Prejemam tudi socialno podporo , v petek sem dobila eno ponudbo (privat ne preko zavoda), da bi lahko prisla cez 10 dni.. danes pa me tudi klicala svetovalka, da bi me dala na usposabljanje za izdelovanje spletnih strani .. kaj naj storim? Bojim se zdr pregleda, ker vidim zelo slabo. In ne bom naredila.. pa en najvevji problem: kolegica iz Ceske bi prisla v Slovenijo za 1 teden (dogovorili sva se, da bi vsak dan bile v drugem kraju, ker si zeli videt Slo).. ampak jaz ne bi dobila 1 teden prosto najbrz? 🙁

Sprejmeš službo. Vse ostalo je nepomembno.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 02.06.2021 ob 09:34

Sprejmeš službo. Vse ostalo je nepomembno.

Se strinjam.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Lila.2, 02.06.2021 ob 09:29

Zdravo. Vem, da ni ravno primerno, mogoce pa ima kdo kakasn nasvet?

Lani sem koncala solo pa nisem sla studirat. Prijavljena sem na zavodu od decembra. Prejemam tudi socialno podporo , v petek sem dobila eno ponudbo (privat ne preko zavoda), da bi lahko prisla cez 10 dni.. danes pa me tudi klicala svetovalka, da bi me dala na usposabljanje za izdelovanje spletnih strani .. kaj naj storim? Bojim se zdr pregleda, ker vidim zelo slabo. In ne bom naredila.. pa en najvevji problem: kolegica iz Ceske bi prisla v Slovenijo za 1 teden (dogovorili sva se, da bi vsak dan bile v drugem kraju, ker si zeli videt Slo).. ampak jaz ne bi dobila 1 teden prosto najbrz? 🙁

DOpusta pa res ne boš dobila.

Ampak jaz na tvojem mestu bi vzela službo, če ti je kolikor toliko ok?

Imaš možnost it že sedaj na zdravniškega, saj si tik pred začetkom? Če slučajno spodleti, greš lahko potem na tisti tečaj.

Drugače pa ponavadi je tako, da če ne narediš zdravniškega zaradi vida. Greš k okolistu, ta ti pa napiše, da ok vidiš (pa nova očala) in potem ti dajo zdravniškega.

Imam take izkušnje, da ni šel zdravniški skoz, zaradi vida. Pa je potem okulist napisal. AMpak, če boš šoferka busa, tovornjaka pa to ne gre skoz, tam pa vseeno moraš ok videt.

 

Kolegica s Češke pa bo zdal morala počakat. Žal. Sama veš, da službo ne dobiš kar tako.

Razen seveda, če je služba totalno zanič v sumljivi firmi, potem pa se ji odreči.

New Report

Close