Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Služba za 1500e neto, ali trgovanje? – Kaj bi izbrali vi?

Služba za 1500e neto, ali trgovanje? – Kaj bi izbrali vi?

Mogoče ti kockaš, zato imaš “jajca” pisati takšne bedarije. In naj te izobrazim – kockarji ste vedno v minusu, in na vaš račun tista 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} delata profit.
[/quote]

Kje sem se zmotil?

Borza je navadna špekulacija primerljiva igralnicam.

Očitno ga mika, da bi denar vlagal in tvegal riziko, da se bo morebiti vrednost papirčka dvignila.

Očitno že ni dovolj pogumen za to, če cinca ali naj ostane v stabilni službi z nadpovprečno plačo.

Ti si lahko zatiskaš oči ampak zanašati se da boš žuvel samo od “investiranja”, takšni boste enkrat padli na tla tako trdo, da vas bo do konca življenja rit bolela.

Na stavah, borzi in podobnih kozlarijah zaslužijo le goljufi.

Če igraš po pravilih, si lahko srečen, če boš pokril inflacijo in ob strani nekaj malega zaslužil. In tega se zavedate. Zato pa kot sem rekel, nimate jajc vsega dat na ruleto. Niti jaz nimam, ker nisem nor.

Si vis pacem, para bellum.

Lažeš kot pes. Prvič nimaš pojma o trgovanju. Ko sem prebral 20.000 na teden sem nehal brat. Zakaj? Največji mojstri trgovanja zaslužijo nekje 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, povprečje je 7{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mesečno. Če zaslužiš 20k na teden zaslužiš 80k na mesec, kar pomeni da moraš biti najmanj milijonar, če hočeš toliko služit na mesec oz. teden. Če bi bil milijonar prvič ne bi pisal tega tu po forumu in drugič malo verjetno da bi trgoval, če bi bil milijonar v Sloveniji.
[/quote]

Ti nimaš pojma, ker si finančno nepismen. Spravi se za par let za knjige, in pridi do tega rezultata. Drugače pa tudi zate velja: pusti Mail in ti s veseljem pokažem svoje rezultate, ker stojim za svojimi besedami. In kupi si očala, ker nimam namen biti milionar – nisem tako požrešen.

Kje sem se zmotil?

Borza je navadna špekulacija primerljiva igralnicam.

Očitno ga mika, da bi denar vlagal in tvegal riziko, da se bo morebiti vrednost papirčka dvignila.

Očitno že ni dovolj pogumen za to, če cinca ali naj ostane v stabilni službi z nadpovprečno plačo.

Ti si lahko zatiskaš oči ampak zanašati se da boš žuvel samo od “investiranja”, takšni boste enkrat padli na tla tako trdo, da vas bo do konca življenja rit bolela.

Na stavah, borzi in podobnih kozlarijah zaslužijo le goljufi.

Če igraš po pravilih, si lahko srečen, če boš pokril inflacijo in ob strani nekaj malega zaslužil. In tega se zavedate. Zato pa kot sem rekel, nimate jajc vsega dat na ruleto. Niti jaz nimam, ker nisem nor.
[/quote]

Še vedno se ti lahko samo smejim – tvojemu neznanju.

Po eni strani imaš prav, po drugi se mi preprosto ne da. Lahko ti povem za literaturo, če ti angleščina ni problem? Pusti nek E-Mail.

Prosim za seznam literature. Moj mail je: trejderka22 (at) gmail.com

Še vedno se ti lahko samo smejim – tvojemu neznanju.
[/quote]

Prej bi mi morali smejat oz. jokat tvoji naivnosti.

Legitimne “get rich quick” sheme ne obstajajo.

You are just another sucker in a row.

Si vis pacem, para bellum.

Ti nimaš pojma, ker si finančno nepismen. Spravi se za par let za knjige, in pridi do tega rezultata. Drugače pa tudi zate velja: pusti Mail in ti s veseljem pokažem svoje rezultate, ker stojim za svojimi besedami. In kupi si očala, ker nimam namen biti milionar – nisem tako požrešen.
[/quote]

A so te pri FOREX-u oprali v glavo ?

Si vis pacem, para bellum.

Prej bi mi morali smejat oz. jokat tvoji naivnosti.

Legitimne “get rich quick” sheme ne obstajajo.

You are just another sucker in a row.
[/quote]

Očitno si ti pušil na Legitimne “get rich quick” sheme, in v življ.za risk management še nisi slišal, oz.ga upošteval, zato si tudi pušil, in trdiš svoje nabluze. Prav rad bi ti dal v roke en graf, da mi opraviš tehnično analizo in ostalo – po mojem nimaš pojma o vsem tem, in tukaj pametuješ. Ker veš, da ti ni uspelo, si drugim nevoščljiv 🙂 Takih tebi podobnih je nešteto, in na takšnih kot si ti se veselo služi, ker nimaš pojma o čem ti pišem.

A so te pri FOREX-u oprali v glavo ?
[/quote]

Ti in forex sta dva pojma. Sicer pa nisem pisal, s čim konkretno se ukvarjam, še manj da bi komurkoli karkoli ponujal. Vprašal sem samo za določeno mnenje, ker so forumi namenjeni temu, tako da lahko bluziš kakroli želiš – zaključim te kadarkoli, ampak ne z bluzenjem, nevoščljivostjo – z znanjem. Tebi še manjka do te stopnje par let dela. Sicer pa se mi ne da več s teboj ukvarjati, ker nisi vreden mojega časa.

Boljše da nehaš trgovati in da ostaneš v službi. Brez službe je življenje preveč monotono, da bi se ga splačalo živeti.

60. ☺

Očitno nisi tako siguren vase da se boš vrgel v reko in plaval.

na tvojem mestu … bi jaz naredil samomor iz zasede — ker ga na mojem mestu ne bi ☺

Po eni strani imaš prav, po drugi se mi preprosto ne da. Lahko ti povem za literaturo, če ti angleščina ni problem? Pusti nek E-Mail.
[/quote]

Meni bi bilo bolje, če se učim pri tebi in hkrati delam še zate. Saj razumeš, dober učitelj naredi dobrega učenca in napake popravlja takoj. V bistvu nimam teh pet let, bi skrajšala.
Tudi tebi bi prišlo prav.
Lahko pišeš na FB?

Zame je zadeva simple. Če ti je v službi tako fajn potem hodi v službo, delaj to kar te veseli in zraven trguj. Ko pa ti enkrat v službi ne bo več fajn boš pa dal odpoved in boš užival prosti čas in denar.

Očitno si ti pušil na Legitimne “get rich quick” sheme, in v življ.za risk management še nisi slišal, oz.ga upošteval, zato si tudi pušil, in trdiš svoje nabluze. Prav rad bi ti dal v roke en graf, da mi opraviš tehnično analizo in ostalo – po mojem nimaš pojma o vsem tem, in tukaj pametuješ. Ker veš, da ti ni uspelo, si drugim nevoščljiv 🙂 Takih tebi podobnih je nešteto, in na takšnih kot si ti se veselo služi, ker nimaš pojma o čem ti pišem.
[/quote]

Česa naj ti bom nevoščljiv?

Ko boš imel poršeja na dvorišču, se mi oglasi, da ti ga spljuvam in boš lahko potem smrkal o nevoščljivosti. 🤣

Si vis pacem, para bellum.

Meni bi bilo bolje, če se učim pri tebi in hkrati delam še zate. Saj razumeš, dober učitelj naredi dobrega učenca in napake popravlja takoj. V bistvu nimam teh pet let, bi skrajšala.
Tudi tebi bi prišlo prav.
Lahko pišeš na FB?
[/quote]

Pusti Mail, jaz ti povem za literaturo, in študiraj. Lahko ti pomagam pri osnovah, ostalo je na tebi.

Ti in forex sta dva pojma. Sicer pa nisem pisal, s čim konkretno se ukvarjam, še manj da bi komurkoli karkoli ponujal. Vprašal sem samo za določeno mnenje, ker so forumi namenjeni temu, tako da lahko bluziš kakroli želiš – zaključim te kadarkoli, ampak ne z bluzenjem, nevoščljivostjo – z znanjem. Tebi še manjka do te stopnje par let dela. Sicer pa se mi ne da več s teboj ukvarjati, ker nisi vreden mojega časa.
[/quote]

Mhm, kakšno znanje pa premoreš?

Si sposoben vsaj izpeljati Gaussovo funkcijo gostote porazdelitve?

Prosim, pokaži svoje matematične veščine. Da vsaj vemo pri čem smo.

Obvladaš vsaj osnove statistike?

Iz česa si se učil? Iz knjig tipa “How to dominate financial market” , “How to become a millionare?” :))

Prosim razpiši se. To je samo za Personal amusement, da vidim kako nizko lahko človek pade v krču Dunning Kruegerjevega efekta.

Si vis pacem, para bellum.

Bul kot te berem, bul se mi zdiš prizadet.

Pa kaj si mo fouš kre.ten zabit? Moraš povsod vtikati svoj gobec smrdljivi?
[/quote]

Kdor verjame v donose, ki krepko presegajo gospodarsko rast, dobesedno prosi, da ga ogoljufajo 🤣

Medtem ko ti borzarji trzajo na kratkoročne balončke in trepetajo, kdaj se bo delnica sesula ljudje, ki delamo v gospodarstvu svoj zaslužek ustvarjamo z dodano vrednostjo. Vse kar počnejo borzniki je neprestano izmenjavanje papirjev v upanju da bodo eden drugega za*ebali.

Borza ne ustvarja denarja ampak ga samo prerazporeja. Ubog je tisti, ki misli, da bo s tem dobil več kot se dejansko ustvari.

Si vis pacem, para bellum.

Ne, da nihče ne zna, tega ne trdim, upam si trditi, da to delo ni za 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka, ker moraš biti zelo dobro finančno izobražen – sistem, ki te ga ne bo naučila nobena šola, ker te šole, fakultete, univerze izobražujejo za točno določen namen – da si del sistema, ki ga poganja 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi.

Itaq bo prej padla raja – raja vedno plača igre velikih, ker laiki ne poznajo njihovih iger. – Kdo vedno plača krize? Kot trejder lahko padeš, če ne upoštevaš rizika; riziko je vedno enak – razlika je samo, koliko imaš kapitala, s katerim trguješ.
[/quote]

Ti torej niti faksa nimaš, pa bi se pregovarjal o osnovah ? :)))))

Shit son, you got trolled.

Si vis pacem, para bellum.

Se strinjam. Tip je prizadet
[/quote]

Nastopanje pod večimi vzdevki?

Shizofrenija na polno 🙂

Pa kaj ti misliš, da si Victor Lustig ?

Si vis pacem, para bellum.

Pusti Mail, jaz ti povem za literaturo, in študiraj. Lahko ti pomagam pri osnovah, ostalo je na tebi.
[/quote]

a pika fitum afna na gmajlu.

a pika fitum afna na gmajlu.
[/quote]

Sama sem dala naslov že pred par urcami in mi še ni kaj poslal. Morda boš imela ti več sreče…

Nobeno presenečenje LOL
[/quote]

Tip bo te maile losredoval naprej, čez čas bo inbox poln vabil na “sestanke” in “srečanja” za fenomenalno priložnost zaslužka :)))

Si vis pacem, para bellum.

Realno.

Kdor sceno res obvladuje organizira PLAČLJIVE seminarje.

Tega vas nihče ne bo učil zastonj. Še MBA je samoplačljiv, pa ti dejansko ne prinese nobene dodane vrednosti. To je bilo “in” v 90ih ko se je to smatralo za komoetenco, danes pa je to samo še famozna titula. Predvsem za tiste z ekonomsko izobrazbo je popolnoma neuporaben.

Pustite te čivave pri miru 🙂

Izkoristite javno šolstvo kolikor se le da, zato da vam ne bo treba plačevati nategune.

Kdor nekaj zna, ta vam bo to tudi prodal.

Si vis pacem, para bellum.

New Report

Close