Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sluzi s seksom

sluzi s seksom

Pri 20letih sem spoznala fanta ki mi je obljubljal da bom z njim preskrbljena za celo zivljenje,trajalo je 5 let potem pa me je zapustil,ker nisem zelela z njim v tujino saj je sluzbeno veliko potoval,zato sva se razsla.Posledica mladosti in naivnosti je ta da sem pri 25letih brez koncane sole in brez sluzbe.Nisem nasla izhoda kot da se dobim z nekaj moskimi in zasluzim denar. Trije zmenki in 800€.Tako sem zasluzila za najemnino,hrano in poloznice.Razmisljam da bi to peljala se naprej . Tezava je ker se je porocen moski zaljubil vame jaz pa v njega ne in sedaj se ga ne morem resiti.Tezava nebi bila da bi moski ustrezal meni a mi zal ne,z njim sem imela samo intimni trenutek in placilo.

Naj grem z njim?

 

Kaj bi si mislili ko ti prijateljica pove kaj taksnega?

 

če je lepa  jo vzamem jaz k sebi

daj kontakt😉

samo izpolnjevat pa mora določene pogoje mojega okusa dolgi lasi suha in pod 175

😉

kad riba drolja postane .no to so realne zgodbe tega casa jbg

nova
Uredništvo priporoča

brigajte se zase

Odgovor na objavo uporabnika
omajgad, 28.05.2021 ob 18:27

kad riba drolja postane .no to so realne zgodbe tega casa jbg

ona drolja ostaje… zauvek.
😉

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

nej ma saj kej za zascito zraven

pepr sprej 😄

ce bi kdo karkoli bolanega probaval

bols tako kot pa it na onlyfans

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 28.05.2021 ob 18:36

ona drolja ostaje… zauvek.
😉

ni nujno…

tudi mene je lajf pripeljal do marsicesa,ne dosti drugacna zgodba od te.Danes sem porocena in srecna s super moskim in dvema hcerkama.Nikoli nisem sodila takih zensk saj sem jih po eni strani razumela.Ne razumem pa tistih ki se valjajo po vsakem-zastonj brez razloga

Odgovor na objavo uporabnika
onlyfans, 28.05.2021 ob 18:55

ni nujno…

ok no dopuščam možnost… ena na 1000 pa sigurno postane “dama”… al obraz ostaje prljav. a to nema cenu.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

The Karen haircut ugh. If I had a dollar for how many times a woman has sat in my chair and requested the typical “Karen haircut” with an attitude, I always think how well that haircut suits their personality.

Če ti, kot prijatelju.. da popust?

De omnibus disputandum..

Če ti ni do tega da greš z unim poročenim no jaz nisem več poročen in sedaj po 5letih samskega življenja ponovno iščem žensko za skupne dogodivščine. Teh 5let pa res nisem iskal druge ker sem se vrgel v posu ker sem odpru svoje podjetje in v vzgojo hčerke. Se pravi delat, pridt domou skuhat za naju z hčerko potem okol hiše po rihtat. Če si za to da se slišiva sem jaz tudi. Čeprav ne vem nič o tebi niti ti o meni bi mogoče znalo bit ravno to tisto zaradi česar bi pa nama mogoče ratalo.No če boš za to da si piševa jaz sem za to.

New Report

Close