Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Smešno mi je, ko vidim žensko, ki je višja od njenega partnerja

Smešno mi je, ko vidim žensko, ki je višja od njenega partnerja

Imam 190 cm in zame najlepše ženske so višje od 180 cm. Znajo se nosit, so samozavestne bolj kot ženske nižje rasti.

Kateri športniki na splošno veljajo kot bolj zeljena roba? Smučar ali smučarski skakalec s 170 cm, ali košarkar, odbojkaš, rokometaš pri dveh metrih?

nobena mi še ni bila predolga, da je ne bi mogel še malo nategniti ☺

a lahko navedeš DIN standarde za te razmere višin ☺

Moški 170? Haha…
Prava velikost pri decih se pri 190 šele začne. In o kakšnih zdravstvenih težavah ti to?

Verjetno si pritlikava. Poznam kar nekaj deklet 180+, ki so prave lepotice. Tebe najbrž dajejo kompleksi.
[/quote]

Se zavedaš, da je velikost relativna stvar? Prava velikost se lahko začne pri 150, 170, 190, 210, 230, 250, 270,.. odvisno kakšni ljudje so okrog tebe

[img]https://images.fineartamerica.com/images-medium-large/robert-pershing-wadlow-tallest-man-science-source.jpg[/img]
Robert Wadlow je imel 272cm, torej bi njegove punce mogle imet vse vsaj 250cm da bi bile izgledale “normalno” poleg njega.

In to je res kar je ona pisala, da neke meje definitvno so, vsekakor čez 2m ni naravna višina za človeka oz. se zgodi zaradi deformacije določenih genov.. in ja, veliki ljudje umirajo mlajši, to je znanstveno dokazano, predvsem zaradi raka. Sigurno je nekje med 150cm in 190cm normalna meja za človeško višino.

Se zavedaš, da je velikost relativna stvar? Prava velikost se lahko začne pri 150, 170, 190, 210, 230, 250, 270,.. odvisno kakšni ljudje so okrog tebe

[img]https://images.fineartamerica.com/images-medium-large/robert-pershing-wadlow-tallest-man-science-source.jpg[/img]
Robert Wadlow je imel 272cm, torej bi njegove punce mogle imet vse vsaj 250cm da bi bile izgledale “normalno” poleg njega.

In to je res kar je ona pisala, da neke meje definitvno so, vsekakor čez 2m ni naravna višina za človeka oz. se zgodi zaradi deformacije določenih genov.. in ja, veliki ljudje umirajo mlajši, to je znanstveno dokazano, predvsem zaradi raka. Sigurno je nekje med 150cm in 190cm normalna meja za človeško višino.
[/quote]

Kakšnega tičččča je mogu ta tip met fak no, najmanj pol metra, so kje kakšni podatki?

Jp, avtorica, veš kako ti je lahko smešna razlika v višini med partnerjema ko si pa sama večno samska stara teta. 🙂

Meni je bolj smešno, da se ljudje dejansko ukvarjajo s takimi stvarmi. Get a fucking life.

Ne morem drugače. Niso mi všeč taki pari. On se mi kar malo zasmili, če je pol glave manjši od nje. Če je zraven še plešast, pa še bolj.
[/quote]

Mene pa bolj odbija mala ženska, ki je visoka nekje med 150 in 160 in tip 180 in več skupaj, izgleda zelo nenaravno, prav pedofilsko, če je ženska majhna in drobna.

… da so najbolj seksi in zaželjeni moški višine tam od 182 – 185 cm.
Kar malo se ozrite po celebritijih v svetovnem merilu pa boste videli, da to drži.

ženske pa od 165 – 175 cm … take so najbolj ženstvene in senzualne.

mene pa ne moti razlika v višini in tudi smešno mi ni.
zelo pa me moti zaplankanost in “nezrelost” odraslo odgovornih ljudi.
ja bi bilo lahko to smešno, pa ni … zelo žalostno je.
in potem so taki osebki VZOR otrokom. ni čudno, da je potem toliko norčevanja in posmehovanja v vrtcih in OŠ.

Imam 190 cm in zame najlepše ženske so višje od 180 cm. Znajo se nosit, so samozavestne bolj kot ženske nižje rasti.

Kateri športniki na splošno veljajo kot bolj zeljena roba? Smučar ali smučarski skakalec s 170 cm, ali košarkar, odbojkaš, rokometaš pri dveh metrih?
[/quote]

Brad Pitt pri180cm! Mjami, še danes, ko je starejši!

Smesno? Resno? Ne mores verjet…

Smešno mi je, ko vidim, da odrasla oseba ne pozna osnov slovnice.

Sem v srednji imela tipa, ki je bil tam-tam moje višine, če ne ene par cm nižji od mene. Ene 2 meseca je bilo ok, otem me je pa začelo blazno motit. Sem se zraven njega počutila kot en velikan. Plus petk ne moreš pol nosit….mah ne hvala. Vsaj 10 cm višji mora bit pa je ok. Mi je pa smešno tudi, če je ona dosti nižja od njega. Ona metr pa čevap on pa skoraj 2 metra….kot fotr pa hči.

Zanimivo je, da so dedci visokega družbenega statusa ponavadi nižje postave.

Meni se recimo zdi smešno tole:
Šetaju Mujo i Haso Munchenom i traže Fatu, koja se izgubila. Šetaju tako i viču:
– Faatoo! Faatoo!
Nailazi Slovenac pa reče:
– Što ste tako nekulturni, pa se derete na ulici? I ja sam izgubio Mojcu, pa sam lijepo otišao u policiju i dao im njen opis: Visoka oko 180, duga blont kosa, izrazito plave oči, izraženije grudi, duge noge.
Na to će Mujo:
– Jebo ti Fatu, ‘ajmo mi Haso tražiti Mojcu!

Tole pa recimo zanimivo:
Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Smešno mi je, ko vidim, da odrasla oseba ne pozna osnov slovnice.
[/quote]

To ni smešno, ampak je žalostno. Je pa velikokrat tako, da so tisti, ki imajo sami največ pomanjkljivosti, najbolj kritični do drugih.

Če je razlika minimalna mi deluje čisto v redu. Bolj mi je smešno kadar je fant zelo visok in ogromen, nje pa ni nič in je po možnosti še precej mlajša, ker to potem zgleda, kot da je njegova hčerka. Minimalne razlike nikoli niso smešne, smešne so samo velike razlike, to, da pa je punca malo višja pa ni nič problematičnega.

Misliš “svojega” partnerja. Brigaj se zase, pa te ne bo motilo.


Hja, kako lahko recimo 30 letnica zgleda recimo ob 35 letniku kot hčerka? Hm? četudi je 30 centi manjša, ni mlajša ne..


Hja, kako lahko recimo 30 letnica zgleda recimo ob 35 letniku kot hčerka? Hm? četudi je 30 centi manjša, ni mlajša ne..
[/quote]
Če je hči veganka, ata pa iglavec?


Če je hči veganka, ata pa iglavec?
[/quote]
Ja?


bla bla bla … same frustracije

js nimam nobenih zdravstvenih težav, košarkarji tudi ne

New Report

Close