Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek smisel ?

smisel ?

smisel v življenu?

kaj menite…kaj naj bi bilo to…

prijateljstvo, družina, partner, ljubezen,potrpežljivost…..pes……kaj te vem…….sex..upsssssss

mogoče pa je smesel življenja življenje samo, ne pa životarjenje ?!

mal me meče……kot vedno….

pa pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

MOJ SMISEL SI TI;-)

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

Smisel življenja je ležati na plaži s pivom v roki in čivavo…Ja ta smisel bo dejaven poleti na plaži.

Ma po moje je tako, kot si napisal – smisel življenja je življenje samo. Bolj ko iščemo kšne globlje smisle bolj smo lahko nezadovoljni, razočarani…..
A ni lepo že to, da smo – kakšen dan zelo dobro, drugi dan malo manj, kakšen dan bl za se stran vreč – ampak vse to je življenje.
Cmok, cmok prjatlček;-))))

Čim manj planiranja kaj in kako,pa bo.

.. kje si zdej, oštja!!!
A si šou iskat smisel – upam, de si na poti naletel na kšno stevardeso;-))))))))))))))

……………….je v tem, da najdeš korajžo in se spustiš vase poiskat sam sebe…………………in pol tist, kar že tam najdeš, nabašeš in odneseš korak za korakom proti svetlobi:))))))))))))))……………………….

...................................... ..........................drgač sm pa angelček........................

Smisel življenja je v življenju samem.

Živeti življenje za sebe…. iz sebe…….. ne delat kompromisov s katerimi sebe zanikaš…. biti srečen najprej sam s sabo in potem z drugimi…

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

..je da najprej sebe spoznaš,čeprav je to po tridesetem in ,da upoštevaš tudi želje drugih, ki so ti blizu!

smisel življenja… pojma nimam. Priznam…

Najbrž je za vsakega drugače…. Pa zame je zdaj nekaj drugega kot je bilo lani…
Trenutno bi najraje pobrala vse, pustila vse in se spokala kam daleč…. ker pa vso prtljago itak neseš seboj, moram mal presortirat in prebekslat svoje kufre, pa bo :)))

no, vsaj tolk, da mi sam en ostane…. kovček, namreč. Mam bolj švohcene rokce, drugače bi rabila pa kakšnega seksi šerpo ;))

Smisel???……ma živet je treba tako ali drugače……

hehe…. ma imaš izbiro…. lahko živiš tako…. al pa drugače…. :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

zmiksaš vse skup …pa je…..hahahahahahah

Ti kr dej…. mani to ne odgoarja…. :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Smisel življenja je s prijatelji družinsko ob ljubečem partnerju potrpežljivo nategnit psa.
:-))))

New Report

Close