Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Smrklje vse z dobrimi avti

Smrklje vse z dobrimi avti

Naš predšolski otrok hodi na plesni tečaj. Tam sta 2 animatorki, stari okrog 20 let. Ena se pripelje z novim Dačija Dusterjem, druga z novo Opel Moko. Nvadno je bilo tako, da so se študenti vozili v starih zjebanih kliotih, sedaj pa nam je standard izgleda tako narasel da imajo denar za nove. Pa naj še kdo reče da nismo uspešna država!

Odgovor na objavo uporabnika
prekleti tajkuni, 03.10.2024 ob 10:25

Naš predšolski otrok hodi na plesni tečaj. Tam sta 2 animatorki, stari okrog 20 let. Ena se pripelje z novim Dačija Dusterjem, druga z novo Opel Moko. Nvadno je bilo tako, da so se študenti vozili v starih zjebanih kliotih, sedaj pa nam je standard izgleda tako narasel da imajo denar za nove. Pa naj še kdo reče da nismo uspešna država!

Tajkuni ne furajo Dacie in Mokke 😊 A to sta dobra avta 😁 Nehi.

Punci se vozita z navadnimi avti za narod. Normalno. Vprašaj se, kje si ti na socialni lestvici, da si jima fauš navadnega avta.

No, tudi studenti imajo starse in starsi imajo avtomobile in studenti se vozijo z avti svojih starsev.

Necakinja je komaj naredila izpit, na faks in treninge se vozi s kar tremi razlicnimi skoraj novimi avtomobili, dva od starsev in en od babice, huda tajkunka tale punca, a ne?

Na trr imam denar otroka bom pa poslala na cesto z neko staro kripo?

Ravno prejšni teden se je pri nas ubil en 18 letnik z neko staro garo za 1-2k.

Če bi imel boljši avto bi mogoče preživel.

V fitnes je prišla zjutraj lušna 20+ letna punca z x6-ko. Kaj bi šele monovke o njej pisale..

Odgovor na objavo uporabnika
samski cinik, 03.10.2024 ob 10:47

Punci se vozita z navadnimi avti za narod. Normalno. Vprašaj se, kje si ti na socialni lestvici, da si jima fauš navadnega avta.

Blagor njej 😊 Lobiram doma za X6, kaze dobro 😉

Madona ste eni ljudje. Po čem pa sklepaš, da sta lastnici avta? Tudi jaz sem se vozila z dobrim avtom v njihovih letih, ker mi ga je oče posodil. Svojega nisem imela. Kar je bilo nujnega, sem šla z očetovim. In? Kaj zdaj? Sem razvajenka? Kurba? In mimogrede, navedeni avti so zate roba za tajkune?

Kaj čmo,  revščina na vsakem koraku, če monovce poslušaš.

 

Verjetno sta v lasti njunih staršev…

Naša bodoča ta mlada se vozi s sinovim A6 V6T  pa kaj potem ?

Woooow Mokka hudi so to tajkuni! Naša je brez avta ker nima izpita, ima pa lušo stanovanje v tujini pri 20 letih, cca 120 m2. Smo tudi mi za prekleti?

Verjetno mlade cipe,ali jim pa starši ali fukača posojata avto.

Pod Golobom mamo dnarja, trgovine polne, avti ogromni, ni da ni. Postavili smo svoj rekord, danes smo na 91 % EU BDP.

Upamo, da bo dolgo tako ostalo, da ne bo gargamel tega spet uničil.

    Jaz sem si kupila dober avto pri 23, in so tudi vsi meli nekaj za povedat. Nobeden pa se ni vprašal kako dolgo sem varčevala s študentskim delom. Polovico pa sem vzela leasing. Nikoli ne sodit, ce ne poznate ozadja.

Mladi so še precej naivni, kar se tiče stroškov in življenja in gredo čez svoje zmožnosti npr. pri najemu kredita ali lizinga. Radi pa se še malo postavijo pred drugimi. Kot dijaki in študenti so živeli na minimumu, potem ko začnejo delati, pa imajo več denarja, sploh če staršem ne plačujejo stroškov hrane … Najlažje si kaj kupiš ravno v tem obdobju.

Nova mokka 22 tisoc… uau😅

New Report

Close