Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Smučarska bunda

Smučarska bunda

Sin potrebuje fantovsko bundo (otroško št. 176 ali mogoče moško XS ali S).
Kje v Lj imajo kaj izbire? Sicer smo iz Celja, ampak tu ni nič pametnega – Intersport in Hervis slabo založena, Maxirossi – dobre so po 300 eur.
Rabimo pa smučarsko bundo, koliko toliko kvalitetno, da zdrži enotedensko smučarijo – ker bo najbrž za 1 ali največ 2 sezoni cena do 150 eur.

Če ni nujno da je v najnovejših modnih barvah oz. vzorcih… so Hoferjeve prav dobre.
Cena cca 30 Eur.

Jaz jo imam za rezervo kadar je res slabo vreme.

Hoferjev komplet imamo za rezervo, za dričanje po vaškem hribu, za smučarijo, kjer se lahko zgodi, da bo tudi -20 stopinj, pa bi raje kaj boljšega. Pa predvsem, da ne spusti, tudi če močno sneži.

V soboto sem jih gledala v Citycentru, ne v Andy (Andraz, za moj okus predrage), mislim, da je bil Rossi in oblacila Icepeak.

Mi smo jo lani za mislim da 120 €, kupili v Outletu na Rudniku – od Icepeaka. Moško številko, star 17 let, velik zelo, suh zelo. Je bil pa model prejšnje sezone in znižan. Fant jo zelo pohvali.

Outlet na Rudniku bo res najboljši. Kupila sebi pred dvemi leti tam ful hudo bundo, včeraj pa sinu in hčeri. So kar hude cene, v glavnem prodajajo Brugi in Icepeak, vendar imajo znižano od 40-70 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, izbire pa ful.

Imam tudi “hudo” in super-tehnično… ki lepo diha in vse – a za res slabo vreme in mraz oblečem raje tisto Hoferjevo; bolje drži vodo – oz. dež in sneg.

Res pa je malo bolj trda in slabše krojena – a na račun tega da sem suh prenesem tudi to.

V Hervisu v CityParku LJ imajo odlične sm. bunde O’Neilll, znižane na 99€. So pa še samo v št. 176 in 152 jaz pa kupujem št. 164 🙂

Sem bila tudi v Celju v Hervisu in O’Neill-a nimajo.

Morate biti pa izjemno izbirčni. V celjskih športnih trgovinah je smučarske opreme na pretek.

Imam tudi “hudo” in super-tehnično… ki lepo diha in vse – a za res slabo vreme in mraz oblečem raje tisto Hoferjevo; bolje drži vodo – oz. dež in sneg.

Res pa je malo bolj trda in slabše krojena – a na račun tega da sem suh prenesem tudi to.[/quote]

Katero znamo pa imaš tehnično jakno? Katere najboljše dihajo, pa da so odporne na veter in dež?

Hvala, vsem. Bova šla pogledat na Rudnik.
Ma ne vem, če smo tako zelo zbirčni, meni v Celju res ni kake izbire. Sploh za fanta, starega 13 let.
On bi sicer tole, a mu je upam naročiti, ker ne vem, če mu bo prav, pa rada bi potipala material 🙂
http://www.blue-tomato.com/sl-SI/product/Volcom-Ace+Ins+Jacket+Boys-301107417-lime/?back=cdiBSg

Imam tudi “hudo” in super-tehnično… ki lepo diha in vse – a za res slabo vreme in mraz oblečem raje tisto Hoferjevo; bolje drži vodo – oz. dež in sneg.

Res pa je malo bolj trda in slabše krojena – a na račun tega da sem suh prenesem tudi to.[/quote]

Katero znamo pa imaš tehnično jakno? Katere najboljše dihajo, pa da so odporne na veter in dež?[/quote]

Zdajle imam od Mizuna, ki je bila delana posebej za eno smučarsko ekipo.

Glede tega katere so dobre oz. dobro dihajo in držijo vodo/veter, pa ti osebno lahko potrdim za NorthFace.

Ja se strinjam, Hervis ma ful veliko izbiro, pa za kr normaln denar dobiš že ful dobro bundo…Pa še prodajalke ti kr pomagajo. Sploh pa Joži, Anka pa Denisa.

New Report

Close