Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek snežilo bo . . .

snežilo bo . . .

Pa zakaj?????????

Jp … … z ponedeljkom se začne mraz in sneg … … do konca marca … … … :((((

Pa ravno sem začela razmišljat o tem, da pospravim bunde … … Nič ne bo. Očitno bo treba spet snežke ven dat!

No ja, tak’ sem žalostna, da še linka nisem prav naredila . . . kliknite vreme in 7 dnevna napoved . . .

Bogi tulipani, zvončki in vse ostale rožice . . . . Sovražim zimo!

ma ta sneg so že tolikokrat napovedali da sploh ne vrjamem dokler ne vidim

Ma če greš pa mal drugam pogledat pa ni snega. Predvidena temperatura za naslednji teden je do 12 stopinj. Res bi naj bilo hladneje, ne pa tudi snežno.

LP Maja

Lep pozdrav !

Bemti, jaz sem pa že sadila… 🙂

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

tu piše, da bodo najnižje temperature za naslednji teden do 7°C… sneg je še daleč

Accuweather je že tolikokrat brcnil v temo.
Jaz se bolj zanesem na tole našo napoved

Na tem linku: ne govorijo nič o snegu, pa je njihova napoved ponavadi zelo točna.

Če bo sneg ,bo to res čudež!!!
Se je že kdaj obdržal pri 7 stopinjah plusa?
Dejte ga nehat no sračkat!

Sneg ja..samo na kredarico bo treba.
Je dovolj pogledat temperature pa izgine strah :-)))

Eh, tudi ti niso najbolj zanesljivi. Če bi jih “poslušala” bi to zimo 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa nosila s sabo dežnik čisto brez veze. Poleg tega pa se lepo poslovite od snega, mogoče boste celo videle, da je bele barve.

hehe pri takih temperaturah bi pa rada vidla kater sneg se bo ohranil :)…pa zemlja je ze tolk topla…brezveze…malo se bo sicer shladilo, to je pa vse…

Deloma jasno s spremenljivo oblačnostjo in krajevnimi padavinami, ki v višjih legah lahko preidejo v sneženje. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja.

p.s. Če malo pomislite, velja tale vremenska napoved v Sloveniji 10 mesecev v letu.

Ja nekateri so si nabavili novo zimsko garderobo in opremo za smučanje in se pač ne morejo sprijatniti, da snega letos ni in ga tudi ne bo. Pač letos so nas izpustili in nismo bili deležni nič snežnih padavin (vsaj po dolinah), nekaj se pa pač mora govoriti, da je malo dramatično vse skupaj.

Jaz pa sem se danes čudila, zakaj so cestarji na novo postavljali manjkajoče rumeno-rdeče kole ob cesti. Se vozim, 20 stopinj celzija in si mislim, pa ti so prtegnjeni, da to delajo pri takem vremenu. No, sedaj mi je pa jasno.

New Report

Close