Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Snežniški gozdovi

Snežniški gozdovi

ker sva s Saškotom že nekaj začela o lepotah slovenije… na naslovu

lahko vidite vso lepoto snežniških gozdov.. ena od slik…. tuki…

pejte pa poglejte!!!

Res lepa

Jaz potrebujem vodiča…za tja gor…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saško je nekje bliz :)))))

Ufffffff Jani, hvala za reklamo.

Saško gre jutri v točno neki podobnega drva delat.
Seveda pa gozd poleg srnic, gobic in rose na listih prinaša tudi kakšno nevarnost in tako si je moja malenkost čez prvomajske s pomočjo traktorja preklala glavo.

no…ne na pol, ma za par štihov pa le.
Mi vsaj k frizerki ni treba, ker me je dr pobrila po glavi. Žal samo okrog štiha, tako da sem zdej anti-irokeznik :(((((

Jani dej prlimi še Snežnik, da vidijo ljudje najvišjo ne-alpsko goro v Sloveniji. Ti gorjanc, pa mnenje, da je hrib….kar zase zadrži, hehehe :))))

SončeK….če greva skupi, se bojim da…..hmmmmm…. :))))))))) da bo dolga !

Jaz imam kondicijo…nič bat…bom urna kort srnica…ali se bojiš česa drugega…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

čau srce..
mmmmmm
mene pa zanima hoja po gozdu :))

Jani ha..ha od vraga si :))
cmoka

Si pa diplomat…da veš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saško …..

malo manjša gora :))))) ej.. pa sej ma spodobno visokost madona no :)))) 17… kor 1800m :)))

Saško.. ma ne mi rečt da tebe, pesničke duše takale slikca ne.. pribije usred duše… če mene ;))))

neglede na razbito glavo… v takem gozdu… mislim.. a je to slika naše gmajnice :))))

ma zajček nooooooooooo… a ni res.. lepa.. slika ;))))

hahahahaha.. ma ja.. evo sej jest mam v planu tud it gor… en brt’ :)))) pa če počakaš ….

Jani se je diplomatsko že izkazal ja :))))

cmoka.. na cmoko ;)))

Ja…bom čičala in čakala…bom…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja..je…lepo je :))

za znort lepo ojej …

Jani, Jani, Jani, kaj delaš moji ubogi trpeči
duši, kaj le počneš ….. tukaj sedim, vsa
smotana in utrujena, bolehna, prehlajena,
srce pa potuje tam gori po gozdovih, po
šumečem listju med petjem ptic in v siju
sončnih žarkov, ki silijo skozi bukovo vejevje ….
in mi hrepeni in hrepeni ………

Tako je pri nas, veš ti, gorjanc ! ?????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

pridnaaaaaaaa ;)))))))

cmoka.. na cmoko :))))

ja… full lepo.. res… mislim.. ko vidiš take slike.. prime da bi kar .. šel tja :)))

cmoka zajček!!!!

:))))))))) vuau.. kaj mi laskate s tem gorjancem Marija.. pa živiš višje kot jaz…. hribov… gora nad 2000m pa nisem videl od bliz že… 2 leti :)))

ja je veliko lepše malo nižje v takih gozdovih kot pa gor.. na visoko med samimi skalami 🙂

Lep dan Marija!

ja saj sem res pridna…kar preveč…cmoka…na cmoko!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

To je slika naše gmajnice – kraški izvir Malega Obrha blizu gradu Snežnik.

Ne sprašujte me, odkod vem.

T.

Who is the big T ?????

Dobrodošel, ali dobrodošla?

No, jaz sem pa čez gozd, mimo Mašuna, pri Pivki doma.

LP

New Report

Close