Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek snijeg je opet….

snijeg je opet….

Boš ti že vidla, boš že vidla… lalalalalala, lalallala, jest to tebi ja!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mislem, ej, tu mač, riiiiiiisssssss tu mač, zdej se me sam ahti. Zdej te bo zgrabila za noge, te potegnila na tla in te prebutala ….. tolk te bom prebutala, da nau od tebe ostal neč druzga več skupi, kukar sam kraki !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jani, ne ga srat no, ko bi se naša lučka gor na sanke spravla, a veš, pa pol dol po tisti ledeni progi spustila, bi šli kraki (žabarski lalalalalalalla,, ha, ha) od nje, kukar da ne bi bl’i njeni. Jojjhata, se držim za trebuh, lalalalalal!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

o hudo … sem mela uno varjanto … vse na eni strani … pa sem že misla da boš mene zbutala :))) uh sem se oddahnila :))))

živjo M. … pa lep sončno snežni petek

B.

hahhaha,

Pa da se mali škrat razsuje na
uneh ta železnih sankah, na
tavžent koščkov, ja kedo ga bo pa poli sestavljaj?
Škrat= resna in odgovrna oseba (beri da mal včas pa
le pomirka na svoje kosti ne de)

Pa še progo bi midva vkup ziher razrila, pol pa
ode tekma u tri krasne ne de

Ma pa da grem na tako progo pa ne b sam vpila, verjetn
bi vornih rjovela (b me še varstvenihki okolja obtožil, pa uboge žvalce ne de)

Pa reč če nimam dobrih argumentov (izgovorov)

Bom se naspala ziher
če ne prej pa v nedeljo yeeeeeeeeeeeeeeeeees

Pa v torek ku bom maškara – kulturna ne de

Tudi tebi, Barbi, in vsem tvojim. Uživajte ta sneg, ga ne bo dolgo, sem ga zarekla, sem mu gliste zagovorila !!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A boš u torek ….. žabarka ????? ((:-))))))))

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jest bom …….. snežena kepa !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

kašni kraki

ta zadnje krake, so škratu ubijal
v glavo
z unim enakokrakim trikotnikom

je škrat preveru, pa nejma neč
podobnga , sam ene kompete, te pa vahta:)))))))))

a tebe kej daje žlehtnoba
al si se najedla žabjih krakov al kej

Zjala:))))))

jest bom se u Cefizlja napravla,
pa nardila dar-mar pu mojih Butalih

Glih prov,
za mojga snežaka ne de:))

Ja, le vahti, škrat, le vahti, če ne nauš imel s kom zamahnit ke u ta druge “medkrate” !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:)))))))))))))))))))))

škrat vahta dele….. jezik:)

joooj moj tebuh

Ti si zjala, ti si zjala, ti si zjala, ti si zjala !!! Tok !
Ne, neč žlehtnoba, temu se drgač reče, parednast,
ali pa … navižnast, ali pa …. razposajenost, ali pa …
zimsku vesele, ka ga ima vsaku tele !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

mamamia moj motro:)

norela- dele kšna urca ne de

dej pa
adje arva avfiderzen gudbaj

škrat ma še resne stvari za pudelat

po šihti pa letemo ino dervemo, kolk je fajn
ku bom ceeeeeeel vikend frej ku ptiček na vej

Mejte se kjerkol ste&boste

PVV

Neč ti jezika na vahtej, kar vunkej vrzi … pa nehi se za trebuh držat, sej ti še nisem vorhnih omavžala !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A aaaa zdej si pa sppp…….la aaaaa ? Ku ti gre za nohte, anede ??? Čauči, mej se fino tudi ti, če ne drgje, pa u Jakobovem objemu ! Teku !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

dan

in to na VELIKO žalost

Pa kwa je teb dons s to žalostjo ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

sneg je

Mater stu mater …. seba, prepričana sem, da si želiš, da se spravim nate !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

oblečena al slečena

hahaha****mislem, a ne, da bi ga sploh
ne zastopla, če se neb z nami družla inu
jezike spoznavala, nede, hahaha
viš, dobro je, da si čimveč tu***!!!

Meni se je danes tako počiščeno vse videlo, o daj
Bog, da bi v mestu vsako noč …medlo.
meni je pa na avtocesti en LKW Fahrer tako
trobil in trobil in trobil… Nisem ga zastopla.

Škratek !!!

Gremo se kepat!

Jaaa !
***samo, jutri jaz ne bom
sankala, si ne upam, se poznam,
sem nora…vedno podrem pred seboj
vse, kar ni hruška***

New Report

Close