Najdi forum

Splash Forum Koronavirus So bolnišnice pripravljene na otroke, okolele za covidom?

So bolnišnice pripravljene na otroke, okolele za covidom?

Delta covid se širi predvsem med mladimi. Ker za otroke pod 12 let še ni cepiva, v šolah pa jim ne bo treba nositi mask in se testirati, bodo pred okužbami popolnoma nezaščiteni. Zanima me, če so v bolnišnicah, ki so menda pripravljene na 4. val, predvideli tudi oddelke za otroke in respiratorje zanje? Ali pa jih bodo bolni otroci presenetili, saj na hitro rečejo, da otroci praviloma covid prebolijo brez težav? Pri tem izpustijo manjšino otrok, ki imajo hude težave.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Delta se širi med mladimi, 20.08.2021 ob 08:07

Delta covid se širi predvsem med mladimi. Ker za otroke pod 12 let še ni cepiva, v šolah pa jim ne bo treba nositi mask in se testirati, bodo pred okužbami popolnoma nezaščiteni. Zanima me, če so v bolnišnicah, ki so menda pripravljene na 4. val, predvideli tudi oddelke za otroke in respiratorje zanje? Ali pa jih bodo bolni otroci presenetili, saj na hitro rečejo, da otroci praviloma covid prebolijo brez težav? Pri tem izpustijo manjšino otrok, ki imajo hude težave.

 

daj ne nakladaj trolček SDS- in ne straši ljudi, ker ni nobene potrebe za to, več možnosti je da otroka zadane strela.

Debilno fašistično spet provocira.

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 20.08.2021 ob 10:06

daj ne nakladaj trolček SDS- in ne straši ljudi, ker ni nobene potrebe za to, več možnosti je da otroka zadane strela.

Ne mešaj politike v Starševski čvek o koroni ali pa se preseli na politični čvek. Če te že zanima, SDS stranke ne maram, še manj pa Janševo vlado.

Strašenje je tisto, kar izvajate anticepilci. Strašite ljudi, da so nevarna cepiva, pa maske, pa testne palčke, kar ni res. To, kar sem napisala jaz, je opozarjanje, saj so težke posledice covida pri nekaj procentih otrok, ki so ga prebolele, znane že od aprila lani.

Saj otroci ne zbolijo in ne prenašajo virusa . Tak pravijo FB dohtarji .

Otroci imajo samo travme zaradi mask.

Pa saj vam debilom fašističnim ni mar za nikogar, kaj šele za otroke. Vam je mar le za fašistični režim, ker ste zaradi svoje zlobe v fašističnem režimu najbolj zadovoljni.

In res je, otroci imajo travme zaradi vas fašistov in vaše zlobe ter vašega ustrahovanja, pa zaradi nagobčnikov prav tako.

To so dejstva in o tem se je ogromno pisalo, kako so se zaradi vas fašistov in vaše zlobe, povečale psihične stiske otrok.

Seveda debilov fašističnih to ne zanima. važen je samo fašizem.

Odgovor na objavo uporabnika
Delta se širi med mladimi, 20.08.2021 ob 11:38

Ne mešaj politike v Starševski čvek o koroni ali pa se preseli na politični čvek. Če te že zanima, SDS stranke ne maram, še manj pa Janševo vlado.

Strašenje je tisto, kar izvajate anticepilci. Strašite ljudi, da so nevarna cepiva, pa maske, pa testne palčke, kar ni res. To, kar sem napisala jaz, je opozarjanje, saj so težke posledice covida pri nekaj procentih otrok, ki so ga prebolele, znane že od aprila lani.

Ti si pa tipičen primer, kako lahko nekoga z manipulirajo mediji.

Ti povem statistiko?

    2 otroka na milijon zaradi covoda umreta. Gre za otroke s hudimi obolenji.
    Od obolelih jih je hospitaliziranih 0,2-1,9%
    Pri otrocih je hospitalizacija zaradi gripe ali RSV 10x verjetnejša.
    Glede na to, da se moramo držati ukrepov, je gripe manj, torej na pediatriji ne bo prostorskih težav za tistih nekaj hospitaliziranih otrok.

Vir je pa kaj? Kmečka pamet, s katero se zanikovalci nevarnosti covida tako radi hvalite?

Za zlobne zanikovalce fašizma in nasilja:

https://www.rtvslo.si/zdravje/vse-vec-tezav-mladostnikov-z-anksioznimi-motnjami-depresijo-in-samomorilnim-vedenjem/583082

Saj ne želite tega svojim otrokom? Ali pa se vašim to ne more zgoditi?

 

https://www.slovenskenovice.si/novice/svet/mama-triletnice-delila-video-z-bolnisnice-tako-kruto-je-videti-video/

Joj kako hudo bo, ko bodo dvakrat zasmrkali in kihnili… LOL

Nepredstavljivo, še nikdar v zgodovini človeštva se ni zgodilo…

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 22.08.2021 ob 00:56

Joj kako hudo bo, ko bodo dvakrat zasmrkali in kihnili… LOL

Nepredstavljivo, še nikdar v zgodovini človeštva se ni zgodilo…

 

 

Ne boš verjela, a nekaterim zanikovalcem covida je bilo žal, da se niso cepili, ko so umirali zaradi covida.

Ne boš verjelo debilno fašistično, da je večini zanikovalcem fašizma bilo žal, da so se cepili, ker jim za tri dni dopusta ni bilo vredno uničiti lastnega zdravja.

Odgovor na objavo uporabnika
saj ne verjamete, 22.08.2021 ob 10:18

Ne boš verjela, a nekaterim zanikovalcem covida je bilo žal, da se niso cepili, ko so umirali zaradi covida.

LOL, da umreš od kovida te mora vlak povozit, ko si okužen, razen res redkih nesrečnežev, kar se pa dogaja pri vsaki virozi…

New Report

Close