Najdi forum

Splash Forum Koronavirus so našli kaj okuženih na vaših šolah

so našli kaj okuženih na vaših šolah

Odgovor na objavo uporabnika
Manyya, 18.11.2021 ob 07:44

En sam okuzen otrok, lahko okuzi celo solo !     Ce so  stirje okuzeni je to ogromno in testiranje je nujnoo.  V soli seveda.

a res da – zakaj pa si potem lahko družno skupaj vleče kužnine iz nosu v razredu z ostalimi, po tem še vsi kihajo pospešeno, ker jih žgečka in srbi po nosu… ampak vse ok…  ni nevarnosti za druge ane…

potem ko že  jutranje varstvo recimo in celo prvo uro preživi tam v razredu, in se testira – torej izvaja najbolj tvegano dejanje za prenos… to je ok in nobenga ne bo okužil… sicer pa taka panika…

vprašanje koliko je sploh res pozitivnih na pcr

Odgovor na objavo uporabnika
Sej to, 18.11.2021 ob 08:15

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 18.11.2021 ob 08:04

Torej po tej logiki-zakaj se cepljeni ne testirajo????

Zakaj naj bi se? Se boš ti testirala ko konca lajfa? Je to tvoj cilj? Razmisli malo, če imaš to sposobnost.

zato, ker cepljeno ne pomeni tudi neprenašanje okužb!

jaz sem pa za to, da se ukine vse in pusti naravi prosto pot. Slišim in berem, da ni veliko okužb na šolah (pri nas od 580 testiranih nič, vprašanje pa kakšno je stanje pri cepljenih, ki se jih pa ne prevera!) in zaradi tega delat sranje kot ga delajo pač ni utemeljeno!! Pika, ne raje klicaj hehehe    !!!

drugače pa-če že imam izbiro se raje testiram kot pa cepim. tako sem dokazano zdrava, kot cepljena ki se ne testira b pa res lahko koga tudi okužila, če bi se me korona le blagovolila obiskat- s cepivom bi ziher me, brez cepiva pa kopt kaže me ne bo. A jebat ga, še teh pol leta potrdila o prebolevnosti mi ne privošči!! 😁😂

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 18.11.2021 ob 09:17

zato, ker cepljeno ne pomeni tudi neprenašanje okužb!

jaz sem pa za to, da se ukine vse in pusti naravi prosto pot. Slišim in berem, da ni veliko okužb na šolah (pri nas od 580 testiranih nič, vprašanje pa kakšno je stanje pri cepljenih, ki se jih pa ne prevera!) in zaradi tega delat sranje kot ga delajo pač ni utemeljeno!! Pika, ne raje klicaj hehehe    !!!

drugače pa-če že imam izbiro se raje testiram kot pa cepim. tako sem dokazano zdrava, kot cepljena ki se ne testira b pa res lahko koga tudi okužila, če bi se me korona le blagovolila obiskat- s cepivom bi ziher me, brez cepiva pa kopt kaže me ne bo. A jebat ga, še teh pol leta potrdila o prebolevnosti mi ne privošči!! 😁😂

Ti si samo alergična na vse cepljene. Necepljeni imate preveč privilegijev – za vsak stik karantena. Eni so se prav navadili na to in prav iščejo stike. Da lahko potem 10 dni lenarijo. Zato necepilci, ne samo, da ste neodgovorni (ne bluzi, da se stalno testirate, ker je jasno, da je še vedno v obtoku ogrooomno poanrejenih potrdil in da se po firmah testirajo tako, da kažejo en teden isti test, itak je važno, da ima evidenčni list izpolnjen, otrok pa se do včeraj skoraj ni testiralo, zato pa je bil test “prezahteven”), ste tudi lenuhi! Cepljeni morajo delati še namesto vas, vi pa se praskate po riti in prav iščete rizične kontakte. Dovolj vas imamo, lenobe!

Odgovor na objavo uporabnika
lenobe, 18.11.2021 ob 09:33

Ti si samo alergična na vse cepljene. Necepljeni imate preveč privilegijev – za vsak stik karantena. Eni so se prav navadili na to in prav iščejo stike. Da lahko potem 10 dni lenarijo. Zato necepilci, ne samo, da ste neodgovorni (ne bluzi, da se stalno testirate, ker je jasno, da je še vedno v obtoku ogrooomno poanrejenih potrdil in da se po firmah testirajo tako, da kažejo en teden isti test, itak je važno, da ima evidenčni list izpolnjen, otrok pa se do včeraj skoraj ni testiralo, zato pa je bil test “prezahteven”), ste tudi lenuhi! Cepljeni morajo delati še namesto vas, vi pa se praskate po riti in prav iščete rizične kontakte. Dovolj vas imamo, lenobe!

svašta res… a da je karantena- zapor privilegij… ja zakaj si se pa cepilo, kdo ti po tvoji logiki preprečuje, da bi tudi ti iskala stike necepljena in lenarila doma… si imelo vse možnosti…

enim vam res nekaj kuri možgane,da take neumnosti pišete

Ammmmm.. jaz nimam nobenih alergij!

Opažam pa da so cepljeni alergični na nas necepljene, pa četudi redno testirane in se od mene ne morejo okužit!

In daleč od lenuhinje, jaz delam s svojimi rokami in možgani, tanajbolj marljiva in efektivna v našem timu 8cepljeni so najbolj leni pri nas), tak da si tudi tole domnevo nekam vtakni, saj je zgolj podaljšek tebe, drugače kaj takega z mano ne bi nikdar povezala. Ravno tako si ponarejena potrdila nekam vtakni, meni jih podtaknit ne moreš, ker ne goljufam, verjetno pa ti na kakšen drug način ane..

Tvoja logika seveda izvirai iz tvoje bolj preproste možganske kapacitete. Jaz ti zelo priporočam, da naslednjič, ko boš imela kakšno poškodbo in te bodo želeli cepiti proti tetanusu recimo, to cepivo zavrneš, ker zakaj bi vzela nekaj, v kar ne verjameš? Škoda javnega denarja. No mogoče bi bilo celo bolje da do zdravnika sploh ne hodiš več, ker zakaj bi svoje življenje zaupala nekomu, ki mu ne zaupaš? Neumnost! Saj bo narava poskrbela da se bo izšlo tako kot se mora!

za zartosi IP

Odgovor na objavo uporabnika
11123, 18.11.2021 ob 09:37

svašta res… a da je karantena- zapor privilegij… ja zakaj si se pa cepilo, kdo ti po tvoji logiki preprečuje, da bi tudi ti iskala stike necepljena in lenarila doma… si imelo vse možnosti…

enim vam res nekaj kuri možgane,da take neumnosti pišete

Jaz sem se cepil zato, da preprečim hujši potek in to takoj, ko se je dalo. Ti pa si kaj? Vmes malo spala, bluzila, zanikala, da virus sploh obstaja? In za nagrado, ker nisi cepljena in posledično z večjim tveganjem za hujši potek bolezni, ki pomeni tudi daljšo odstotnost, sedaj ob vsakem tveganem stiku greš v 10 dnevno karanteno, ki ti jo plača kdo? Ti? Itak. Da o tem, da imamo ljudi, ki so bili že štirikrat v karanteni in jim na kraj pameti ne pade, da bi res upoštevali vsa priporočila in se ne družili po nepotrebnem, sploh ne bi. Torej tvoja kmečka pamet odpove na celi črti pri trudu, da omejimo negativne posledice covid, ki obsegajo poleg zdravja tudi ekonomijo. Kdo pa ti bo potem še plačeval tvojo odsotnost? FB pacienti? Aha, se mi zdi, ja.

Odgovor na objavo uporabnika
Sej to, 18.11.2021 ob 09:09

Odgovor na objavo uporabnika
tudi to je res, 18.11.2021 ob 08:43

Odgovor na objavo uporabnika
Sej to, 18.11.2021 ob 08:25

Odgovor na objavo uporabnika
tudi to je res, 18.11.2021 ob 08:20

Cepljeni se bodo do konca lajfa testirali? Saj pa je menda že vsem jasno, da cepljenju ne bo konca.

Covid bo izzvenel najkasneje do aprila. Tu pa tam bo še kak prebolevnik kot pri španski gripi, testiral se bo tisti, ki bo imel simptome, cepljenje pa bo ostalo za zmeraj.

Si ti na kakšnih norih gobicah al kaj? A ni mal zgodi za  droge?

Naivnost je blagoslov. Dobro zate.

 

Ja bejbi, vi se morte zdej odločit, a se bomo cepljeni testiral do konca lajfa, al bomo v roku dveh let pomrli? Nekonsistentni ste preveč, vam bo vernikov zmankalo.

Nisem napsiala ne enega ne drugega. Po mojem menju bo cepljenje potrebno do konca življenja. Umrl bo tisti pri katerem bo prišlo do zapletov zaradi napačnega cepiva oz zaradi preveč doz. Ampak to je samo moje mnenje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Sej to, 18.11.2021 ob 09:45

Tvoja logika seveda izvirai iz tvoje bolj preproste možganske kapacitete. Jaz ti zelo priporočam, da naslednjič, ko boš imela kakšno poškodbo in te bodo želeli cepiti proti tetanusu recimo, to cepivo zavrneš, ker zakaj bi vzela nekaj, v kar ne verjameš? Škoda javnega denarja. No mogoče bi bilo celo bolje da do zdravnika sploh ne hodiš več, ker zakaj bi svoje življenje zaupala nekomu, ki mu ne zaupaš? Neumnost! Saj bo narava poskrbela da se bo izšlo tako kot se mora!

vse o tvoji pameti pove dejstvo, da istovetiš cepivo proti tetanusu s testnim cepivom za omilitev morebitne okužbe s covidom

Odgovor na objavo uporabnika
ha ha ha, 18.11.2021 ob 09:57

vse o tvoji pameti pove dejstvo, da istovetiš cepivo proti tetanusu s testnim cepivom za omilitev morebitne okužbe s covidom

In kje je razlika? Razvili so ga znanstveniki, enega in drugega. Si ti znanstvenik, da si sposoben učinkovitost in varnost cepiva ocenit bolje kot inštitucije, ki jih imamo za to?

MRNA cepiva se raziskuje že več kot 15 let, tko da ne gre ravno za testna ane?

No ko že omenjaš cepivo proti tetanusu-imam slabe izkušnje z njim. Bi bilo bolje, če me ne bi cepili, mi sama ureznina ne bi prinesla tega, kar mi je cepivo.

S tem da je tetanus neprimerljivo HUJŠA bolezen kot kovid!! Tu ni nobene možnosti, da ga preboliš brez znakov.

No toliko o vaših možganskih kapacitetah in uporabnosti le te!!

Odgovor na objavo uporabnika
Sej to, 18.11.2021 ob 10:03

In kje je razlika? Razvili so ga znanstveniki, enega in drugega. Si ti znanstvenik, da si sposoben učinkovitost in varnost cepiva ocenit bolje kot inštitucije, ki jih imamo za to?

MRNA cepiva se raziskuje že več kot 15 let, tko da ne gre ravno za testna ane?

ampak ne proti covidu! tega pred petnajstimi leti še ni blo. to je tko kot bi tebe cepil proti steklini z istim cepivom kot za tetanus. ja mogoče bo pa pri tem tud prijel. znanstveniki sami pravijo da je cepivo v testni fazi in bo tako ostalo do 2023, ko bodo lahko raziskali tud dolgoročnejše stranske učinke. bo šlo zdej?

Odgovor na objavo uporabnika
lenobe, 18.11.2021 ob 09:55

Jaz sem se cepil zato, da preprečim hujši potek in to takoj, ko se je dalo. Ti pa si kaj? Vmes malo spala, bluzila, zanikala, da virus sploh obstaja? In za nagrado, ker nisi cepljena in posledično z večjim tveganjem za hujši potek bolezni, ki pomeni tudi daljšo odstotnost, sedaj ob vsakem tveganem stiku greš v 10 dnevno karanteno, ki ti jo plača kdo? Ti? Itak. Da o tem, da imamo ljudi, ki so bili že štirikrat v karanteni in jim na kraj pameti ne pade, da bi res upoštevali vsa priporočila in se ne družili po nepotrebnem, sploh ne bi. Torej tvoja kmečka pamet odpove na celi črti pri trudu, da omejimo negativne posledice covid, ki obsegajo poleg zdravja tudi ekonomijo. Kdo pa ti bo potem še plačeval tvojo odsotnost? FB pacienti? Aha, se mi zdi, ja.

preprečiš ja… poglej kaj ljudje s cepivom preprečijo… kje končajo mladi zdravi telesno polno pripravljeni športniki

https://www.zurnal24.si/sport/mlada-dvakrat-cepljena-vrhunska-sportnica-preminila-zaradi-covida-376637

ti priporočam da si ogledaš še tole – kako si indokriniran in  kako so te zmanipulirali – poslušaj razlago kliničnega psihologa…

Odgovor na objavo uporabnika
tudi to je res, 18.11.2021 ob 09:55

Nisem napsiala ne enega ne drugega. Po mojem menju bo cepljenje potrebno do konca življenja. Umrl bo tisti pri katerem bo prišlo do zapletov zaradi napačnega cepiva oz zaradi preveč doz. Ampak to je samo moje mnenje.

 

Dej ti mal bol razloži tole svojo teorijo, da bo kovid izzvenel, ampak cepljeni se bodo moral pa cepit proti kovidu za celo življenje, tole je res cvetka današnjega dne. Kere vrste strokovnjak si že ti?

Odgovor na objavo uporabnika
ha ha ha, 18.11.2021 ob 10:24

ampak ne proti covidu! tega pred petnajstimi leti še ni blo. to je tko kot bi tebe cepil proti steklini z istim cepivom kot za tetanus. ja mogoče bo pa pri tem tud prijel. znanstveniki sami pravijo da je cepivo v testni fazi in bo tako ostalo do 2023, ko bodo lahko raziskali tud dolgoročnejše stranske učinke. bo šlo zdej?

Sej vem,  hudo je če FB strokovnjak začne raziskovat, pa pol ne ve zakaj gre in si neko svojo resnico izmisli.

Ne se preveč sekirat, čez 2 leti bo populacija na zemlji precej manjša, boste zagnali neko svojo, novo civilizacijo

Odgovor na objavo uporabnika
Sej to, 18.11.2021 ob 11:27

Dej ti mal bol razloži tole svojo teorijo, da bo kovid izzvenel, ampak cepljeni se bodo moral pa cepit proti kovidu za celo življenje, tole je res cvetka današnjega dne. Kere vrste strokovnjak si že ti?

Mogoče ker bodo imeli zarad cepiv zjeban imunski sistem?

 

Odgovor na objavo uporabnika
ah ja, 18.11.2021 ob 11:42

Mogoče ker bodo imeli zarad cepiv zjeban imunski sistem?

 

In zarad tega se bodo še naprej cepili z istim cepivom? Hahahaha, daj no, mal si se zaciklala.

Kot je že nekdo zgoraj napisal. Oslabljen imunski in živčni sistem, ki bo potreboal nenehno oporo. Potem s tem cepivom ne bodo cepili več proti težjemu poteku bolezni po okužbi s covidom, ampak da ohranjajo notranjo “ravnovesje”. Gre torej že za neke vrste odvisnost.

Sicer pa glej, vsak posameznik se je odločil zase. In vsak sam bo nosil tako negativne kot tudi pozitivne posledice svoje odločitve. Tako ti in tako jaz.

Glede na to, da je tema o tem koliko okuženih so našli na šolah – moj odgovor:

Ne vem. To smatram za stvar šole in nisem niti pogledal.

Glede vsega ostalega in npr odvisnosti od cepiv in cepljenja do konca življenja pa tole:

Dokler ne razložite logično – znanstvene konstrukcije takega mnenja ali ne pokažete relevantnih dokazov – npr znanstveno korektne študije in podobno kar zdrži tudi kritično statistično obdelavo – so to samo neosnovana mnenja.

In verjeti v neosnovana mnenja je pa… kaj?

Še vedno samo neko prepričanje o katerem ne moremo debatirati kot o dejstvu.

Velika ljubljanska OŠ – nič okuženih.

No daj razvijaj svojo teorijo še naprej, me res zanima kam pelje. Daj podkrepit še s kakšno bolj konkretno informacijo, ne samo fantazirat.

za ah ja

Odgovor na objavo uporabnika
Bedasz, 18.11.2021 ob 07:49

Tudi jaz prej nisem testirala otrok, ravno zato, da ne bi kaj odkrili, sta bila prehlajena, malo vrocine.. Sicer res nista sla v solo par dni, ampak testa pa tudi nismo delali, ker si ne moremo privoscit, da bomo 10 dni doma..

Je treba it na izlete pa med počitnicami v toplice. Polno takih ki se ne morejo privoščit karantene! Karanteni se lepo izogneš če si cepljen in prebolel. Otroku pa nič hudega če je 10 dni doma. Ampak važna je lastna rit, za drugo vas pa ne briga.

Zaradi takih bedakov smo morali potem teste vsi plačevat teste in zaradi takih se morajo vsi otroci zdaj testirat od doma! Vse gledate samo skozi denarnico in lastno ugodje. Tudi toliko niste znali pomislit, da bi vi in otrok lahko s testom potrdili T.

Me pa zanima a zdaj se bodo otroci testirali ali jih boš imela doma?

New Report

Close