Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So oblečene neprimerno?

So oblečene neprimerno?

No, že. Ampak una v črnem je neokusna – najmanj. Pa tudi druge so se napravile bolj za družabno srečanje ob kavici, ne pa za poslovni sestanek. Sem imela občutek, da izzivajo vsi skupaj z ministrom vred, ki jih ni opozoril, naj se dostojno oblečejo. Ne verjamem, da bodo tile pogovori prinesli kaj koristi za Slovenijo.
Mimogrede – redko vidim takole razgaljene babe na poslovnih sestankih. Razen naše Bratuškove, ki doli v Beogradu stegna kazala, ko je prav nemarno razkrečeno sedela. In Merklova se je tudi enkrat pojavila s preglobokim dekoltejem, a to je bilo samo enkrat.
Saj je menda tudi v Evropi nek kodeks oblačenja – ni vseeno, kaj oblečeš za v kavarno, kaj pa za poslovni sestanek. Če pogledaš n. pr. uslužbenke v banki – nobena ne razkazuje jošk.
Če pa uni od tam dol pridejo v svojih rjuhah, me pa sploh ne moti – pod pogojem, da gredo potem nazaj dol.[/quote]
V izogib izzivanju dajte že zdaj nase navlečt rjuhe.
Moti te naš način oblačenja, njihov pa ne.
Kar kličete po islamizaciji. Res ste pravi hlapci in sužnji.

Za moje pojme globok dekolte v poslovni svet ne spada, tudi v evropskega ne. Potem se pa babe čudite, da vas dedci v joške gledajo. Sej z dekoltejem nazorno kažete svoj domet. dec pač pogleda tja, kjer je kaj videti, če je ženska pametna, v oči, če joške izpostavlja, pa pač tja.


Bravo. Vse povedano in nic ni treba vmesavat vere in politike.

No, že. Ampak una v črnem je neokusna – najmanj. Pa tudi druge so se napravile bolj za družabno srečanje ob kavici, ne pa za poslovni sestanek. Sem imela občutek, da izzivajo vsi skupaj z ministrom vred, ki jih ni opozoril, naj se dostojno oblečejo. Ne verjamem, da bodo tile pogovori prinesli kaj koristi za Slovenijo.
Mimogrede – redko vidim takole razgaljene babe na poslovnih sestankih. Razen naše Bratuškove, ki doli v Beogradu stegna kazala, ko je prav nemarno razkrečeno sedela. In Merklova se je tudi enkrat pojavila s preglobokim dekoltejem, a to je bilo samo enkrat.
Saj je menda tudi v Evropi nek kodeks oblačenja – ni vseeno, kaj oblečeš za v kavarno, kaj pa za poslovni sestanek. Če pogledaš n. pr. uslužbenke v banki – nobena ne razkazuje jošk.
Če pa uni od tam dol pridejo v svojih rjuhah, me pa sploh ne moti – pod pogojem, da gredo potem nazaj dol.[/quote]
V izogib izzivanju dajte že zdaj nase navlečt rjuhe.
Moti te naš način oblačenja, njihov pa ne.
Kar kličete po islamizaciji. Res ste pravi hlapci in sužnji.[/quote]

Za sklepanje poslov v muslimanskem svetu se ne pogovore ne pošilja ženske delegacije. To, kar imajo oblečeno, pa ni v skladu s kodeksom poslovnega oblačenja, ki velja povsod po svetu, tudi v Sloveniji.


V izogib izzivanju dajte že zdaj nase navlečt rjuhe.
Moti te naš način oblačenja, njihov pa ne.
Kar kličete po islamizaciji. Res ste pravi hlapci in sužnji.[/quote]

Za sklepanje poslov v muslimanskem svetu se ne pogovore ne pošilja ženske delegacije. To, kar imajo oblečeno, pa ni v skladu s kodeksom poslovnega oblačenja, ki velja povsod po svetu, tudi v Sloveniji.[/quote]
In kje so zdaj feministke, ki se borijo za enakopravnost ?
So utihnile v imenu kvazi strpnosti in človekoljubnosti ?

Za sklepanje poslov v muslimanskem svetu se ne pogovore ne pošilja ženske delegacije. To, kar imajo oblečeno, pa ni v skladu s kodeksom poslovnega oblačenja, ki velja povsod po svetu, tudi v Sloveniji.[/quote]
In kje so zdaj feministke, ki se borijo za enakopravnost ?
So utihnile v imenu kvazi strpnosti in človekoljubnosti ?[/quote]

Zakaj? Od kdaj je pogoj za biti feministka to, da se ne znaš obnašati?
Sicer pa ok, šli so na izlet in temu primerno so se oblekli. Kolateralna gospodarska škoda in stroški izleta pa so nepomembni, glavno da se pokaže, kakšni carji smo, kenede?

Feministke pa res ne nosijo globokih dekoltejev in kratkih kril. To nosijo nefeministične babe, ki hočejo impresoinirati dedce.

Seveda so oblečene neprimerno, se vidi, da so neke kokoši, ki poslovnega sveta od blizu še niso videle. Primitivke.

http://www.rtvslo.si/slovenija/globoki-dekolteji-in-kratka-krila-spodrsljaj-gospodarske-delegacije-v-dubaju/403571

Želela sem linkati video, pa mi ni uspelo. Priporočam ogled.


https://www.theguardian.com/world/2016/jan/26/rome-spares-iranian-presidents-blushes-covering-nude-statues 26 January 2016
Rome spares Iranian president’s blushes by covering nude statues
Sculptures in Capitoline Museum obscured by large white panels for Hassan Rouhani’s meeting with Italian PM
https://www.youtube.com/watch?v=cKAK0XR-3-4

Meni se zdijo neprimerno oblečene za kakršnokoli poslovno priložnost, ne glede na to, kje po svetu so. Če bi bile oblečene po kodeksu bi se mi zdelo pa čisto prav, arabski emirati, ali ne – ne morejo se zaradi tega zavit v rjuho. Eno je, če greš recimo v mošejo, na poroko, na pogreb ali kaj podobnega – daš ruto na glavo, pač. Poslovne priložnosti so čisto nekaj drugega.

Saj nihče ne pričakuje da bodo nosile nikab, vendarle naj se pa drugič oblečejo službi primerno, pa najsi bodo v Sloveniji, Nemčiji ali ZAE.

Saj nihče ne pričakuje da bodo nosile nikab, vendarle naj se pa drugič oblečejo službi primerno, pa najsi bodo v Sloveniji, Nemčiji ali ZAE.[/quote]

Saj to je tudi moje mnenje. Niso neprimerno oblečene za ZAE; neprimerno oblečeno so za katerokoli poslovno priložnost, kjer koli po svetu.

Vaš link

Naj gre za arabski svet ali ne, oblečene so neprimerno!
Če bi na sliki zakrili Arabca v rjuhi in bi napisali samo, da gre za poslovni sestanek na državni ravni, bi se vam zdele primerno oblečene?

Za v službo imajo zaradi mene lahko dekolte do kolen in kiklico do popka, ampak ko se gre pa na poslovni sestanek, če si količkaj vešč poslov, se zavedaš tudi poslovnega kodeksa oblačenja in to so krila v taki dolžini, da ko se vsedeš, se dvigne maksimalno čez kolena, več od kolena se ne sme videt! Dekolte pa tudi za dihat, a hribčka prsi se ne sme kazat, kaj šele prečko med dojkama!

Te gospe bi to morale vedeti, pa če so dobile navodila ali ne!

Očitno nisi pogledala mojega linka, kako so se gospe oblekle nedavno v Iranu.
Matimila, kodeks oblačenja so tokrat vzele skorajda preresno 🙂

[img]http://www.pozareport.si/images/news/other/2e683afd102af3fcdb2d62c51be472b0.jpg[/img]

Ne vem v kakšnem poslovnem svetu se tisti, ki pravite da so primerno oblečene gibljete.
Na socialni?
Za pomembne poslovne sestanke (sploh pa za protokolarni ali diplomatski obisk no) niso primerne svetle in kričeče barve (zaželjeno je temno modra, črna, siva). Zakrita ramena, najlonke, zaprti čevlji, brez dekolteja. Nakit minimalen, make up minimalen. Pri nas vsaka študentka to ve.
Če greš v državo kjer so določena pravila obnašanja in oblačenja se seveda prej pozanimaš. Ker predstavljaš svoje podjetje (ne svoje joške), v tem primeru svojo državo. In te kokoši so predstavljale nas. Upam da so si privoščile lep dopust na moj/naš račun.

Za vse tiste pa ki primerjate to da muslimanke pri nas hodijo v svojih oblačilih….države kjer imajo pravila se jih pač držimo, oz. če se jih ne želimo ne hodimo tja. Slovenija nima pravil glede oblačenja ker smo SVOBODNA DRŽAVA! Lahko ženske na ulici nosimo minič ki komaj prekrije rit ali pa muslimanska ali kitajska ali indijska oblačila. Kar želimo. Ker ponavljam smo svobodne in same odločamo o tem. To da smo svobodni pomeni tudi da vidimo stvari ki nam pač osebno niso všeč, ampak to še ne pomeni da so napačne. Vsak ima pravico po svoje, dokler ne škoduje drugim.

Očitno nisi pogledala mojega linka, kako so se gospe oblekle nedavno v Iranu.
Matimila, kodeks oblačenja so tokrat vzele skorajda preresno 🙂

[img]http://www.pozareport.si/images/news/other/2e683afd102af3fcdb2d62c51be472b0.jpg[/img][/quote]
So se pa uscale in počepnile. V tem vrstnem redu. Gnus in sram.

Očitno nisi pogledala mojega linka, kako so se gospe oblekle nedavno v Iranu.
Matimila, kodeks oblačenja so tokrat vzele skorajda preresno 🙂

So se pa uscale in počepnile. V tem vrstnem redu. Gnus in sram.[/quote][/quote]

Ti dejansko misliš, da bi v opravi izmed enega meseca, v Iranu Slovenci biznis sklepali?
Ali si eden od tistih, ki misliš da bi morale iti takšne tja?
Ahja…..

Par let nazaj bi rekla, da so oblečene neprimerno, danes, ko Arabci harajo po Evropi, napadajo našo kulturo, vsiljujejo pa svojo, sem na te ženske ponosna. Če se oni ne prilagajajo, zakaj bi se mi?

[/quote]

Ti dejansko misliš, da bi v opravi izmed enega meseca, v Iranu Slovenci biznis sklepali?
Ali si eden od tistih, ki misliš da bi morale iti takšne tja?
Ahja…..[/quote]
Minic in dekoltejev se mi ni zdelo vredno komentirati. A tehle zarutanih Slovenk me je pa sram.

New Report

Close