Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So prvi znaki nosečnosti isti kot pri menstruaciji?

So prvi znaki nosečnosti isti kot pri menstruaciji?

Že tri dni me špika in boli trebuh, menstruacije pa še vedno od nikjer. Ponavadi sem jo dobila še isti dan, ko se je to špikanje začelo, zato mi je čudno. Že lep čas delava na otročku tako, da sem povsem vznemirjena. Bi bilo mogoče to to?

naredi test.

test lahko narediš takoj, ko M izostane.
vse ostalo je čisto špekuliranje
lahko je, lahko ni

pojdi v dm po babycheck in boš vedela v pol ure.

nova
Uredništvo priporoča

Da. Lahko so zelo podobni znaki. Tudi kakšna vgnezditvena krvavitev je lahko, ki pa ni menstruacija. Občutek napihnjenosti, rahla bolečina v spodnjem delu trebuha, lahko tudi v križu “nelagoden” občutek. Če je vse to v obdobju, ko bi morala po vseh “regelcih” dobit menstruacijo, pa le te ni, potem gre lahko za prve znake nosečnosti. Počakaj teden dni, če menstruacije ne bo od nikoder, potem kupi tist nosečnosti in možu prinesi pivce ;)) Če se trudiš in je to res nosečnosti, potem iskrene čestitke 😉

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Mnetsruacijo imaš lahko vseeno tudi še 3 mesece,kljub temu če si noseča. Sicer ni močna,ampak je pa.

Pri meni so bili prvi znaki: večje prsi, hrana ima čuden okus, večja občutljivost, zaspanost.

To pa ne bo držalo ;))

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Lahko je, lahko ni. Naredi test.

To pa ne bo držalo ;))
[/quote]

Seveda da je. Pojma o pojmu nimaš.

Seveda da je. Pojma o pojmu nimaš.
[/quote]

Ne.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ne.
[/quote]

je ja. Sicer so zelo zelo redki primeri ampak so pa. Osebno poznam eno,ki je tako zanosila,oziroma sploh ni vedla da je bla noseča-tri mesece je imela redno menstruacijo-sicer bolj blago ampak je imela. Potem je bila pa že 4 mesec noseča,prepozno za splav. Itak pa ji je potegnilo že v 2 mesecu,ker so bli še drugi znaki. Taki primeri so zelo redki,so pa možni.

je ja. Sicer so zelo zelo redki primeri ampak so pa. Osebno poznam eno,ki je tako zanosila,oziroma sploh ni vedla da je bla noseča-tri mesece je imela redno menstruacijo-sicer bolj blago ampak je imela. Potem je bila pa že 4 mesec noseča,prepozno za splav. Itak pa ji je potegnilo že v 2 mesecu,ker so bli še drugi znaki. Taki primeri so zelo redki,so pa možni.
[/quote]

Še enkrat in zelo jasno! MENSTRUACIJA OZ. MENSTRUALNA KRVAVITEV MED NOSEČNOSTJO NI MOŽNA.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Seveda da je. Pojma o pojmu nimaš.
[/quote]

Redna, tu ima Vaganubd prav. Očitno ima pojma 😂.

je ja. Sicer so zelo zelo redki primeri ampak so pa. Osebno poznam eno,ki je tako zanosila,oziroma sploh ni vedla da je bla noseča-tri mesece je imela redno menstruacijo-sicer bolj blago ampak je imela. Potem je bila pa že 4 mesec noseča,prepozno za splav. Itak pa ji je potegnilo že v 2 mesecu,ker so bli še drugi znaki. Taki primeri so zelo redki,so pa možni.
[/quote]

Kako lahko človeku napišeš, da nima pojma, če je povedal resnico?

Kako lahko človeku napišeš, da nima pojma, če je povedal resnico?
[/quote]

Pa dobr no, sej Redna ni edina, ki ni vedela. Pač zagovarjala je svoje napačno stališče, kot ga tukaj še marsikatera.
Avtorica verjetno sama ve, da menstruacija ni možna. Sploh brezveze da se zapletate v to.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Krvavitve v prvem trimesečju se pojavijo pri približno 15-25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nosečnic. Lahka krvavitev ali madeži se lahko pojavijo 1-2 tedna po oploditvi, ko se oplojeno jajče vsadi v sluznico maternice. Maternični vrat lahko med nosečnostjo lažje krvavi, ker se na tem območju razvija več krvnih žil.

Tako je. Ugnezdenje do 12 dni, so pa možne tudi druge krvavitve, ki se pojavijo kasneje (odstop posteljice pri odstotku, ki je potem v drugem tromesečju)
Ampak nam je jasno, da to ni menstruacija a ne? ;))
No, ampak ni govora o krvavitvah, ampak o simptomih, če so le ti podobni menstrualnim. In odgovor je preprost – da.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Tako je. inko ženska še niti ne ve, ko je noseča, pa jo “buta” penis v maternični vrat, pa lahko pride tudi iz tega razloga do mikrokrvavitev, ker se maternični vrat pripravlja na svojo funkcijo.

Pri meni enaki znaki v vseh nosečnostih v prevem mesecu nosečnosti, ko e uradno sploh nisem vedela: kovinski okus v ustih ( po železu), smrdeti so mi začeli parfumi in nekatera močna začinjena hrana, npr. curry, golaži, določene zelenjavne juhe, pa šparglji, pa cvetača in brokoli, pa vse svinjsko in rdeče meso, pa skoraj vsi aromatični siri ( s plesnijo in tisti malo bolj würzig vonja), pa kot zanimivo: tudi kisle kumarice, surova kisla repa in surovo kislo zelje – mi je smrdelo, nenormalno. Se mi je želodec dvignil, če sem vse našteto zavohala.
Je moral partner vse parfume zamenjati, ker se mi je tudi izjemno izostril vonj, tudi sama nisem mogla uporabljati skoraj vseh parfumom -pa ne uporabljam nobenih dominantnih, niti presladkigh, take mošusne in musk vonjave, les sandalovina; slabosti ni bilo, je bila pa napetost v prsnih ( žlezah) bradavicah, so žile postale bolj vidne v alveolah -že prvi mesec nosečnosti. Drugače pa podobnih bolečin, kot pri menzesu nobenih, nobenih =krčev, nii sevajoče špikajoče bolečine v križu, ko imaš občutek par dni prej in prve dni menzesa, da te bo razčesnilo v križu, in tudi nobene napihnjenosti in zastajanja vode v telesu ni bilo.

joj,res se mi ne da.. rišem eno sliko,pa pridem vsake malo sem gor.. če ma ženska že po defaultu šibko menstro,in zanosi in krvavi prvo trimesečje-pojma nima da je noseča. itak da je možno,mam kolegico-živ primer,ki se ji je to zgodilo. najbolj zanesljivi so testerji,da se prečekiraš,ne da se na menstruacijo zanašaš.

lahko imaš redne, ciklične, menstruacijam podobne krvavitve, pa si noseča

je pa res, da strokovno gledano,to ni menstruacija. ampak ne moreš pa vedet, da ni, če ne narediš testa
v nosečnosti obstaja x možnih razlogov za krvavitev, eni so bolj, drugi manj resni.

hvala. 😉

A pogledamo v stekleno kuglo, ali čemu služijo nosečniški testi? 🙂
Če pa že pogledam v kuglo, pa bi rekel, da nisi noseča, ampak sta ti vznemirjenost in pričakovanje pričarala placebo efekt navidezne nosečnosti.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Žalostno je, da ženske ne vedo, kaj pomeni menstruacija. Ali gre za pomanjkljivo izobrazbo, nevednost o delovanju telesa ali samo lenobo/ignoranco, je nepomembno.

Krvavitve med nosčnostjo ali med jemanjem KT NISO menstruacija. Menstruacija namreč nastopi po ovulacijo, kadar ne pride do oploditve. Če pride do oploditve, torej med nosečnostjo, ali če ženska jemlje KT, ki onemogočajo ovulacijo, takšna krvavitev ni menstruacija in se ji tako tudi ne reče.

Vaga ima prav, najbrž se mu ni dalo razlagati, ker bi lahko vsaka to na hitro pogledala. Menstruacija je točno določena, ne pa vsaka krvavitev.

New Report

Close