Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So se že pršli "pozdravt"

So se že pršli "pozdravt"

😛


si pa ti…… 😛

Hja, kaj pa vem, Hrvati imajo tri dobitnike Nobelove nagrade, verjetno to ni kar slučajno.
[/quote]
ja in kljub vsem nobelovim nagradam se niso uspeli poročit v belo hišo, inteligenca pa taka !
[/quote]

Nobelovo nagrado za mir je dobil tudi Obama, ki je zganjal vojne vihre. Tako za razmislek.


ja in kljub vsem nobelovim nagradam se niso uspeli poročit v belo hišo, inteligenca pa taka !
[/quote]

Nobelovo nagrado za mir je dobil tudi Obama, ki je zganjal vojne vihre. Tako za razmislek.
[/quote]

…vem, veliko ljudi je zahtevalo, da jo vrne, pa je ni. Tudi mati Tereza jo je dobila, pa jo je nesla v Vatikan…



:})) …so prišli posdravit z dvemi čolni…
…saj tudi mi bi z dvemi, a imamo samo en policijski čoln 🙂

Sicer pa dvomim, da je bila to policija. Temveč se sumi, da je žural v tujih vodah, Hugo Boss.

Ne vem, če bi se vsi strinjali.
[/quote]

Hja, kaj pa vem, Hrvati imajo tri dobitnike Nobelove nagrade, verjetno to ni kar slučajno.
[/quote]

Katere pa? Pajo i Jajo?

Ampak se bom oglasil. Ti južna si prava balkanska provokatorka. Že celo drugi dan so te vse teme polne s tem nacionalističnim podpihovanjem. Nisi ne hrvatica in ne slovenka, tako da se tebe to ne tiče.

Hja, kaj pa vem, Hrvati imajo tri dobitnike Nobelove nagrade, verjetno to ni kar slučajno.
[/quote]

Katere pa? Pajo i Jajo?
[/quote]

Na internetu vse pise, ampak ti kot nepismen tega ne znas najti. Dva za kemijo in eden za knjizevnost.

Katere pa? Pajo i Jajo?
[/quote]

Na internetu vse pise, ampak ti kot nepismen tega ne znas najti. Dva za kemijo in eden za knjizevnost.
[/quote]

Ti si postavila trditev, ko pa sem te pozval k imenom, jih pa očitno ne znaš in ne veš?

Ne vem kaj bi potem lahk rekl za druge :))
Se me pa to še kako tiče 😉

Ne vem kaj bi potem lahk rekl za druge :))
Se me pa to še kako tiče 😉
[/quote]

Predvsem se tiče prebivalcev obeh držav in tudi širše po Evropi in svetu.
Če si bila rojena SLOVENSKI materi in živiš v SLOVENIJI, si tudi sama praktično SLOVENKA, si tudi ti vključena v to zgodbo. 🙂
Jaz spoštujem in tretiram vse enakovredno, ne vem zakaj bi delal razlike?

Ne vem kaj bi potem lahk rekl za druge :))
Se me pa to še kako tiče 😉
[/quote]

Predvsem se tiče prebivalcev obeh držav in tudi širše po Evropi in svetu.
Če si bila rojena SLOVENSKI materi in živiš v SLOVENIJI, si tudi sama praktično SLOVENKA, si tudi ti vključena v to zgodbo. 🙂
Jaz spoštujem in tretiram vse enakovredno, ne vem zakaj bi delal razlike?
[/quote]

Tako je.
Tud men ni važn kaj je kdo. Kot sm že 1000x napisala, imam družbo različnih narodnosti, pa ne sam v Slo ampak tud po drugih državah in se z vsemi ful dobr ujamemo, ker tud njim ni važn kaj je kdo ampak karakter, kakšna oseba si. Jaz zmer rečm kakršn si sam, taki so tud drugi do tebe. Spoštuj ostale pa bodo tud oni tebe. Čist simpl.
Tuki, mislm predvsm na ta MON, pa lahk vidmo kolk je “spoštovanja” do drugih.
Vidjo kaj vse pišejo npr Hrvati o Slovencih, kaj sami pišejo o njih pa ni važn. In potem se celo zgražajo nad njimi.

Na internetu vse pise, ampak ti kot nepismen tega ne znas najti. Dva za kemijo in eden za knjizevnost.
[/quote]

Ti si postavila trditev, ko pa sem te pozval k imenom, jih pa očitno ne znaš in ne veš?
[/quote]

Lavoslav Ruzicka, Vladimir Prelog in Ivo Andric.

Ne vem kaj bi potem lahk rekl za druge :))
Se me pa to še kako tiče 😉
[/quote]

Predvsem se tiče prebivalcev obeh držav in tudi širše po Evropi in svetu.
Če si bila rojena SLOVENSKI materi in živiš v SLOVENIJI, si tudi sama praktično SLOVENKA, si tudi ti vključena v to zgodbo. 🙂
Jaz spoštujem in tretiram vse enakovredno, ne vem zakaj bi delal razlike?
[/quote]

Vse poste pišeš sama. Le kdo te ni prečital ?

Ti si postavila trditev, ko pa sem te pozval k imenom, jih pa očitno ne znaš in ne veš?
[/quote]

Lavoslav Ruzicka, Vladimir Prelog in Ivo Andric.
[/quote]

Čudno, ‘lavoslava’ se vodi uradno pod ‘Leopold’, očitno le ni bil tako zelo hrvaški, pa še iz Vukovarja je. Kot kaže, je bil Srb. 😀 Prelog je bil iz Bosne, prav tako Ivo Andrić…Očitno so bili polhrvati ali pa še to ne 😀

No, ok, saj tudi Teslo so probali hrvati ukrasti, isto kot so ‘ojkanje’ in sinjsko alko, ki je bila uskoška, uskoki pa so bili srbi, kdor ne verjame, naj gre pogledat v belo krajino v tiste 3 vasi, kjer še danes živijo njihovi potomci…govorijo srbsko in so pravoslavne vere. Vse ostalo je potvarjanje.

Hrvati pač nimajo lastne zgodovine, zato na veliko kradejo drugim. Po novem so baje celo lipicanci njihovi pa kraški teran, ker je Kras ‘zgodovinska’ hrvaška planota.

Samo primitivni ljudje se kregajo..in to se s sosedi. Za zdrave odnose je potrebno zmanjsat ego in vklopit spostovanje in empatijo.

Lavoslav Ruzicka, Vladimir Prelog in Ivo Andric.
[/quote]

Čudno, ‘lavoslava’ se vodi uradno pod ‘Leopold’, očitno le ni bil tako zelo hrvaški, pa še iz Vukovarja je. Kot kaže, je bil Srb. 😀 Prelog je bil iz Bosne, prav tako Ivo Andrić…Očitno so bili polhrvati ali pa še to ne 😀

No, ok, saj tudi Teslo so probali hrvati ukrasti, isto kot so ‘ojkanje’ in sinjsko alko, ki je bila uskoška, uskoki pa so bili srbi, kdor ne verjame, naj gre pogledat v belo krajino v tiste 3 vasi, kjer še danes živijo njihovi potomci…govorijo srbsko in so pravoslavne vere. Vse ostalo je potvarjanje.

Hrvati pač nimajo lastne zgodovine, zato na veliko kradejo drugim. Po novem so baje celo lipicanci njihovi pa kraški teran, ker je Kras ‘zgodovinska’ hrvaška planota.
[/quote]

Ja, sigurno bo Leopold Srb, vi Srbi imate Dušane, Miloše, Nemanje, Srboljube ipd.

Tesla se vam je pa slučajno posrečil. Pa še on je v hrvaške šole hodil, zato je nekaj iz njega ratalo. :))

Čudno, ‘lavoslava’ se vodi uradno pod ‘Leopold’, očitno le ni bil tako zelo hrvaški, pa še iz Vukovarja je. Kot kaže, je bil Srb. 😀 Prelog je bil iz Bosne, prav tako Ivo Andrić…Očitno so bili polhrvati ali pa še to ne 😀

No, ok, saj tudi Teslo so probali hrvati ukrasti, isto kot so ‘ojkanje’ in sinjsko alko, ki je bila uskoška, uskoki pa so bili srbi, kdor ne verjame, naj gre pogledat v belo krajino v tiste 3 vasi, kjer še danes živijo njihovi potomci…govorijo srbsko in so pravoslavne vere. Vse ostalo je potvarjanje.

Hrvati pač nimajo lastne zgodovine, zato na veliko kradejo drugim. Po novem so baje celo lipicanci njihovi pa kraški teran, ker je Kras ‘zgodovinska’ hrvaška planota.
[/quote]

Ja, sigurno bo Leopold Srb, vi Srbi imate Dušane, Miloše, Nemanje, Srboljube ipd.

Tesla se vam je pa slučajno posrečil. Pa še on je v hrvaške šole hodil, zato je nekaj iz njega ratalo. :))
[/quote]

Ej, moja virtualna frendica, ne ponižuj mi Srbe.

Ja, sigurno bo Leopold Srb, vi Srbi imate Dušane, Miloše, Nemanje, Srboljube ipd.

Tesla se vam je pa slučajno posrečil. Pa še on je v hrvaške šole hodil, zato je nekaj iz njega ratalo. :))
[/quote]

Ej, moja virtualna frendica, ne ponižuj mi Srbe.
[/quote]

Jah, če je pa prvi začel. A sem kdaj jaz prva začela? Tip ne zna brati wikipedije oziroma jo potvarja. Raje poglej, kaj je on napisal, pa potem obtožuj. Proti tebi pa nimam nič, si mi čisto fajn punca.

Ja, sigurno bo Leopold Srb, vi Srbi imate Dušane, Miloše, Nemanje, Srboljube ipd.

Tesla se vam je pa slučajno posrečil. Pa še on je v hrvaške šole hodil, zato je nekaj iz njega ratalo. :))
[/quote]

Ej, moja virtualna frendica, ne ponižuj mi Srbe.
[/quote]

Ja mrzim srbe ili volim srbijanke. <3

Ej, moja virtualna frendica, ne ponižuj mi Srbe.
[/quote]

Ja mrzim srbe ili volim srbijanke. <3
[/quote]

Niso Srbijanke, ampak Srbkinje. Srbijanka je žensko ime.

Ej, moja virtualna frendica, ne ponižuj mi Srbe.
[/quote]

Jah, če je pa prvi začel. A sem kdaj jaz prva začela? Tip ne zna brati wikipedije oziroma jo potvarja. Raje poglej, kaj je on napisal, pa potem obtožuj. Proti tebi pa nimam nič, si mi čisto fajn punca.
[/quote]

Sej se hecam. Ljudje smo si različni in vsak ima pač svoje mnenje. Sm glih odprla MON pa preberm zadnji komentar, pa si glih naletela 😉 itak pa, ko je že kup komentarjev napisanih, se mi ne da vsega brat, bolj preletim, če se je kdo vame obregnil, da mu odgovorim 😉

Ej, moja virtualna frendica, ne ponižuj mi Srbe.
[/quote]

Ja mrzim srbe ili volim srbijanke. <3
[/quote]

Lepo. Srbkinje so tud čist fajn punce, mogoče ene mal preveč zafnane, vsaj tiste iz Bg 😉

Ej, moja virtualna frendica, ne ponižuj mi Srbe.
[/quote]

Jah, če je pa prvi začel. A sem kdaj jaz prva začela? Tip ne zna brati wikipedije oziroma jo potvarja. Raje poglej, kaj je on napisal, pa potem obtožuj. Proti tebi pa nimam nič, si mi čisto fajn punca.
[/quote]

Aja, pa dans sm mojga vprašala, če sodeluje na kakšnm forumu, pa je rekel da ne, da se mu ne da brat, sploh pa ne kakšnih političnih debat, podpihovanj in pa prcanj eni druge 😉

Ja mrzim srbe ili volim srbijanke. <3
[/quote]

Lepo. Srbkinje so tud čist fajn punce, mogoče ene mal preveč zafnane, vsaj tiste iz Bg 😉
[/quote]

V glavnih mestih je velikokrat zelo podoben vzorec, tudi Ljubljančanke so zelo zafnane in jih radi kličemo frajle. 🙂

Verjetno bolje poznaš te zadeve in bi te nekaj vprašal. Zadeva je sledeča. Od 14.8 do 21.8 grem z dvema kolegoma za en teden na potovanje po Srbiji z avtomobilom in me zanima, če morda poznaš kakšne dobre lokacije za klube, kje se da kaj zanimivega videt, kaj dobrega in poceni pojesti, kje se da poceni zaspati in tudi to, kar si že omenila, v katerih mestih bi bile po tvojem mnenju najbolj prizemljene in lušne punce, da bi načrtovali potovanje nato bolj v smeri tega mesta?

Upam, da si vzameš minutko časa in mi odgovoriš, ker bi nam zelo pomagalo, da nam svetuje nekdo, ki se bolj spozna na te zadeve, v Srbiji namreč nisem bil še nikoli in se zato še malo lovimo.
Smo slišali že veliko dobrega o Srbkinjah in zato je tudi padla odločitev, da gremo v Srbijo, smo kolebali med Hrvaško in Srbijo, a smo se nekako odločili, da bi bilo bolje, če poskusimo s Srbijo in vidimo, kako se bo izteklo. 🙂

New Report

Close