Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek so vam všeč ti čevlji

so vam všeč ti čevlji

Grdo. Mogoce bi lahko tak tip cevlja izgledal ok na majhnih otrocih, ampak na odraslih se mi zdijo grozni. Morda primerni edino za voznjo avtomobila, da ne unicujes salonarjev, v katere se seveda preobujes, se preden izstopis iz avta. Ampak za to imas lahko tudi balerinke.

V tujini so jih nosili že lani, skorajda vsaka jih ima.

Ja, so mi všeč! Verjamem pa, da tistim, ki se ne oblačijo po modi, niso. Ampak tistim ni všeč nič, kar je trendy.

Trendi me ne ganejo. Ste pa tisti, ki padate na trende, lep dokaz, kako deluje reklamna industrija. Samo dovolj časa je treba folk masirat, pa bo pohvalil tudi drek, serviran s smetano.

Trendi me ne ganejo. Ste pa tisti, ki padate na trende, lep dokaz, kako deluje reklamna industrija. Samo dovolj časa je treba folk masirat, pa bo pohvalil tudi drek, serviran s smetano.[/quote]

In kaj je narobe, če se nekdo oblači po modi in če so mu določene modne smernice všeč? Čas gre naprej, nekateri so ostali v času izpred 30. ali več let, pa jih zato nihče ne zmerja z drekom.

Trendi me ne ganejo. Ste pa tisti, ki padate na trende, lep dokaz, kako deluje reklamna industrija. Samo dovolj časa je treba folk masirat, pa bo pohvalil tudi drek, serviran s smetano.[/quote]
Ovčice, ki sledijo.. puhoglavke brez lastnega stila. Ki jim mora vsako sezono nek dizajner narekovat, kaj bodo oblekle.

To so včasih rekli tudi za Crocse…da so modni in zelo cool. Tako kot so blazno modni (ponovno) klasični Adidasovi šlapi. Po možnosti na bele štumfe.

Daj malo pomisli z glavo no pa se sama odloči za svoj stil.

Jaz teh “kao” trendi zadev sploh ne je…m pet posto. Raje kupujem kvalitetne klasične salonarje (brez odurnih debelih podplatov ali čudaških oblik) s 7-10 cm tanko peto, pa so vedno “in”.

Noben me ne bo prepričal, da je “dressing-down”, kot se do dogaja sedaj, privlačno ali celo moderno.

Bolj kot izgledaš kot capelj, bolj si moden. Pejt no v rt.[/quote]

Tudi jaz takšnim kot si ti ne govorim, da so staromodni in nerazgledani.
Vsak ima svoj stil.

Kako morajo ženske nositi to čudo. Isto kot ded v kiltu.

Meni so všeč vsi čevlji s platformo, kot npr. : https://www.google.si/search?q={04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Devlji+s+platformo+dolce&espv=2&biw=1410&bih=745&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi8l5qCsffLAhXjJ5oKHQYrB90QsAQIIA#imgrc=g4MWBZBEZ1tjmM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A

Obup so mi ti: https://www.google.si/search?q={04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Devlji+s+platformo&espv=2&biw=1410&bih=745&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiT-bCdsffLAhWua5oKHbX4BDsQsAQIMQ#tbm=isch&q={04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Devlji+s+polno+peto&imgrc=5c7crnARH71XzM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A

Jaz sem imela ene ze lani, letos sem kupila se ene. In ko govorite kako puhlo sledimo trendom, ta cevelj je tako mega udoben in ja, pri nas se nosijo ze od lani in sedaj jih nosi skoraj vsaka. V nasi druzini jih imamo vsi, od otrok, mene do moza. Partner look, ceprav ne vem, ce smo ze vsi na enkrat imeli obute. Smo pa v tujini. Glede trendov, zadnja leta trendi ostajajo vec ket in se ne bojim, da naslednje leto ne bodo vec trendy.


Ojej.. čisto sprano..

zakaj pa potem ne sledite vse ženske trendu naravnega? TO bi bilo namreč zelo zaželeno.


Super je, da ste z njimi zadovoljni. Samo meni se tak tip čevlja se vedno ne zdi lep. Tudi o udobju Crocsov sem ogromno slišala, pa to ne spremeni njihovega videza. Stvar osebnega okusa pač.

Trendi me ne ganejo. Ste pa tisti, ki padate na trende, lep dokaz, kako deluje reklamna industrija. Samo dovolj časa je treba folk masirat, pa bo pohvalil tudi drek, serviran s smetano.[/quote]

In kaj je narobe, če se nekdo oblači po modi in če so mu določene modne smernice všeč? Čas gre naprej, nekateri so ostali v času izpred 30. ali več let, pa jih zato nihče ne zmerja z drekom.[/quote]

Nisem rekla, da si drek, ampak da bi požrla tudi lepo serviran drek. Ker reklamarji že dobro vedo, kako in kam pritiskat.
Ti čevlji so drek, smetana je pa lansiranje mantre, da so trendovski in moderni. Taki čevlji so verjetno že kdaj obstajali, pa jih nisi niti povohala, ker ti nihče tretji vztrajno vbijal v glavo, da so moderni. Ker nimaš razvitega lastnega okusa.
Se zgodi, da je kaj od trenutne mode tudi meni všeč. Tisto potem tudi nosim. Ampak mi mora biti všeč. Ne bom pa nosila čevljev za stare ate zato, ker mi neki plačanci to vztrajno prišepetavajo.

Pa so ti dejansko lepi? Če bi jih prodajali že pred petimi leti, bi jih kupila?
Vprašanje je retorično.

No evo, Vans je take čevlje imel že zdavnaj, popularni pa so postali 1982 zaradi Seana Penna, ki jih je nosil v nekem filmu.
Toliko o trendu in okusu. Če bi vam bili res všeč, bi jih nosili že od rane mladosti.

ja, lepi so mi. Celo tako lepi, da se moram brzdati pri nakupu, ker bi jih kupila v vseh moznih barvah. Ne vem kako ne razumete, da so mi lepi. Lani sem jih opazila v prodaji in kupila, verjetno bi jih tudi pred parimi leti, ce bi jih imeli v stacuni, takrat sem verjetno kupila mokasinke � Jih v Sloveniji sploh ne prodajajo ali jih nihce ne nosi, da vam je tako cudno, da jih kdo obuje ali celo z veseljem nosi?

super so, jaz imam dvojne, ene malo svetleče, ene sivo beš..udobni, moderni, opažam, da jih ima skoraj vsaka kolegica ali znanka, sodelavka,..tako da ne vem, kje ste ve doma, da nobeni to ni všeč,ker jaz na cesti videvam drugače..


samo res.
Ampak Sean ni Gigi hehe…. hahaha…
Že vedo komu plačat, da jih nosijo, pa ženske brez lastnega stila ponorijo…


ja, na cesti videvaš puhloglavke, ki nosijo take čevlje, kot Gigi. To je vse.
naslednje leto jih Gigi ne bo več nosila, jih pa tudi na cesti ne boš opazila.
samo zanimivo, da sem jaz videla le eno žensko v teh grdih čevljih. V Ljubljani.


ja, na cesti videvaš puhloglavke, ki nosijo take čevlje, kot Gigi. To je vse.
naslednje leto jih Gigi ne bo več nosila, jih pa tudi na cesti ne boš opazila.
samo zanimivo, da sem jaz videla le eno žensko v teh grdih čevljih. V Ljubljani.[/quote]

videvam študentke na faksu, kjer delam, na ulici vidim ženske, ki mi izgledajo ravno puhoglavke, srednješolke, dobro ohranjene 45 plus letnice..ki nosijo take patike…meni so dobre, razen barva črna mi ni OK..

in tudi v trgovini zadnjič sem hotela probat en par, pa ni bilo številke je rekla prodajalka, da so ful iskani in IN..sicer mi ona ni merilo, ampak vseeno, nekaj bo že na tem, če je bila samo cifra 36 in 40..

In kaj je narobe, če se nekdo oblači po modi in če so mu določene modne smernice všeč? Čas gre naprej, nekateri so ostali v času izpred 30. ali več let, pa jih zato nihče ne zmerja z drekom.[/quote]

Nisem rekla, da si drek, ampak da bi požrla tudi lepo serviran drek. Ker reklamarji že dobro vedo, kako in kam pritiskat.
Ti čevlji so drek, smetana je pa lansiranje mantre, da so trendovski in moderni. Taki čevlji so verjetno že kdaj obstajali, pa jih nisi niti povohala, ker ti nihče tretji vztrajno vbijal v glavo, da so moderni. Ker nimaš razvitega lastnega okusa.
Se zgodi, da je kaj od trenutne mode tudi meni všeč. Tisto potem tudi nosim. Ampak mi mora biti všeč. Ne bom pa nosila čevljev za stare ate zato, ker mi neki plačanci to vztrajno prišepetavajo.[/quote]

Evo točno to sem želela povedat pa se modni navdušenci ne dajo zlahka prepričat :))))

Evo modne navdušenke…več kot 30 let za cajtom ste… Ampak sej res, to je šele LETOS totalno “in”. Za kozlat res.

http://blog.sneakerpedia.com/2011/08/13/sneaker-history-fast-times-at-ridgemont-high/

Taki čevlji so za na pare.


ja, na cesti videvaš puhloglavke, ki nosijo take čevlje, kot Gigi. To je vse.
naslednje leto jih Gigi ne bo več nosila, jih pa tudi na cesti ne boš opazila.
samo zanimivo, da sem jaz videla le eno žensko v teh grdih čevljih. V Ljubljani.[/quote]

videvam študentke na faksu, kjer delam, na ulici vidim ženske, ki mi izgledajo ravno puhoglavke, srednješolke, dobro ohranjene 45 plus letnice..ki nosijo take patike…meni so dobre, razen barva črna mi ni OK..

in tudi v trgovini zadnjič sem hotela probat en par, pa ni bilo številke je rekla prodajalka, da so ful iskani in IN..sicer mi ona ni merilo, ampak vseeno, nekaj bo že na tem, če je bila samo cifra 36 in 40..[/quote]
Vsi ki slepo sledijo so puhloglavci.

V trgovini so zmanjkali samo trije pari in so že ful iskani?
Kot sem rekla, sem v Lj in videla samo eno, ki dela v neki fashion trgovini. Ostalo v balerinkah, supergicah, salonarčkih, športnih supergah. Te možačaste čevlje je Sean P. nosil, pa mu niste sledile hehe…… čevlji so totalno možačasti in skvarijo še tako dodelan look.

videvam študentke na faksu, kjer delam, na ulici vidim ženske, ki mi izgledajo ravno puhoglavke, srednješolke, dobro ohranjene 45 plus letnice..ki nosijo take patike…meni so dobre, razen barva črna mi ni OK..

in tudi v trgovini zadnjič sem hotela probat en par, pa ni bilo številke je rekla prodajalka, da so ful iskani in IN..sicer mi ona ni merilo, ampak vseeno, nekaj bo že na tem, če je bila samo cifra 36 in 40..[/quote]
Vsi ki slepo sledijo so puhloglavci.

V trgovini so zmanjkali samo trije pari in so že ful iskani?
Kot sem rekla, sem v Lj in videla samo eno, ki dela v neki fashion trgovini. Ostalo v balerinkah, supergicah, salonarčkih, športnih supergah. Te možačaste čevlje je Sean P. nosil, pa mu niste sledile hehe…… čevlji so totalno možačasti in skvarijo še tako dodelan look.[/quote]

seveda skvarijo look, ce se ne znas oblect �


Vsi ki slepo sledijo so puhloglavci.

V trgovini so zmanjkali samo trije pari in so že ful iskani?
Kot sem rekla, sem v Lj in videla samo eno, ki dela v neki fashion trgovini. Ostalo v balerinkah, supergicah, salonarčkih, športnih supergah. Te možačaste čevlje je Sean P. nosil, pa mu niste sledile hehe…… čevlji so totalno možačasti in skvarijo še tako dodelan look.[/quote]

seveda skvarijo look, ce se ne znas oblect �[/quote]

itak, pol so pa čevlji krivi..

New Report

Close