Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sobota je😆

Sobota je😆

Kje ima zdaj pupa svoje jutranje misli🤷

Evo ena: bodi dober dovolj, da znaš odpustiti, a ne biti toliko neumen, da spet zaupaš..😆

Vremenska prognoza: svetlo je..

 

Jutro žvauca.😀 Res se je zdanilo do nižin. Ampak men še manjka kaka urca, da se do konca pomenim s posteljo.

Itak je vse nalito. Popoldan bo pa menda že kaj za počet, da ne gre sobota v nić.☝️😁

Sobotna misel, ampak še iz Jugoslavije:

Jebeš ili ne jebeš, kurcu vreme prilazi.

 

Pa še ena sobotna v podporo debeluškam, prav tako iz Ju:

Bolje da lulja nego da žulja…

 

Pa še ena protilkoholna, je pa ta misel moja in jo poleti nosim na majici:

Bolje biti STAR nego pijan…

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 04.05.2024 ob 07:50

Jutro žvauca.😀 Res se je zdanilo do nižin. Ampak men še manjka kaka urca, da se do konca pomenim s posteljo.

Itak je vse nalito. Popoldan bo pa menda že kaj za počet, da ne gre sobota v nić.☝️😁

Js sm pa že v pogonu. Sonce se že trudi nekaj kazat. Kaj pravi postla?

Odgovor na objavo uporabnika
star dec, 04.05.2024 ob 07:56

Sobotna misel, ampak še iz Jugoslavije:

Jebeš ili ne jebeš, kurcu vreme prilazi.

 

Pa še ena sobotna v podporo debeluškam, prav tako iz Ju:

Bolje da lulja nego da žulja…

 

Pa še ena protilkoholna, je pa ta misel moja in jo poleti nosim na majici:

Bolje biti STAR nego pijan…

Zadnja je super.. pametn dečko😉

Zadnja je super.. pametn dečko

76-letni dečko ve, da če bi ga še pil, ne bi spravil skupaj niti e od erekcije, tako pa še nekako gre… 🙂

Uf.. dobr si.

76 in si vešč pisanja tu. Moja babi je 78 pa zna na komp sam osmrtnce pogledat..

Ja nč “dedi” lep dan😉☀️

Frogy, hvala za jutranjo otvoritev! Predolgo spala…

Dobra misel!  Upam, da sproži razmisleke in še kdo kaj doda.
Sama bi rekla-  verjemi v lepe stvari, četudi so laži. Zaupanje pa prihrani za tiste, ki so ga vredni.
Lep dan želim vsem.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 04.05.2024 ob 08:45

Frogy, hvala za jutranjo otvoritev! Predolgo spala…

Dobra misel!  Upam, da sproži razmisleke in še kdo kaj doda.
Sama bi rekla-  verjemi v lepe stvari, četudi so laži. Zaupanje pa prihrani za tiste, ki so ga vredni.
Lep dan želim vsem.

Ja jutro. Kako okrevaš? Ma men se je zdelo, wau dolgo sm spala.. potem pa tu kapljate, da je ob 8h zgodaj😆 navadno me mala dva zbudita oko 6h.. danes je blo pa prijetno podaljšat🤍

Lepa sobota je pred nami. Piknik se pripravlja. Jupiiii

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 04.05.2024 ob 09:54

Ja jutro. Kako okrevaš? Ma men se je zdelo, wau dolgo sm spala.. potem pa tu kapljate, da je ob 8h zgodaj😆 navadno me mala dva zbudita oko 6h.. danes je blo pa prijetno podaljšat🤍

Hvala za skrb. Gre počasneje, kot sem vajena in kot bi si želela, o razlogih se pa raje ne sekiram na zalogo. Bom že izvedela dovolj hitro- vsaj upam, da pravočasno, no.
Privoščim ti spanje do sitega, se spomnim, kako je bilo prva leta materinstva. Če je bila vsaj ena runda spanja 6 ur v komadu, je bil praznik.
Imej lep sončen dan!

Ena sobotna…🤣😃

Urška Bačovnik bo predlagana za ZDRAVNICO LETA, ker je 24ur na dan s pacientom.

😆😆😆😂😅

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 04.05.2024 ob 11:01

Ena sobotna…🤣😃

Urška Bačovnik bo predlagana za ZDRAVNICO LETA, ker je 24ur na dan s pacientom.

😆😆😆😂😅

👍

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 04.05.2024 ob 08:25

Uf.. dobr si.

76 in si vešč pisanja tu. Moja babi je 78 pa zna na komp sam osmrtnce pogledat..

Ja nč “dedi” lep dan😉☀️

Hvala na komplimentu. 🙂

Človek “umre” takrat, ko se za to odloči sam. Najprej se vleže, potem pa hitro, včasih pa malo počasneje. samo navzdol…

Mene drži pokonci samo še splet in njegove neomejene možnosti pogleda v tuje glave, v tuje spalnice, itd.

Vsi smo voajerji, nekateri pa so tudi ekshibicionisti…

Ekshibicionisti niso samo tisti in tiste, ki pokažejo tiča in lulo.

Ekshibicinonisti, sicer malce drugačni, so tudi tisti, ki na spletu dnevno objavijo 30+ svojih fotogarfij…

Mogoče pa celo tisti, ki napišejo (napišemo) dnevno na splet pet, ali deset mnenj, postov…

Mogoče gre pri tej pasmi za “verbalne” ekshibicioniste, vsekakor pa za verbalne onaniste… 🙂

1. Kdor ne dela, naj vsaj je…

2. Kdor ne seksa, naj vsaj onanira…

3. Kdor ne dela, ne seksa in ne serje po spletu, je živ mrlič. Zoombi…

Se pa tudi pardoniram, nekateri razmišljamo in serjemo po spletu tudi ob sobotah dopoldne… 🙂

 

Šnelca a si na fb najdla 🙂

 

Nekoč mi je en dobri prijatelj dejal pleši in poj kot da ti je zadnji dan. Zdaj izkoriščam tuš na polno.

Še ena znana misel: pameten človek reši problem, moder se mu izogne.

Odgovor na objavo uporabnika
star dec, 04.05.2024 ob 11:11

Hvala na komplimentu. 🙂

Človek “umre” takrat, ko se za to odloči sam. Najprej se vleže, potem pa hitro, včasih pa malo počasneje. samo navzdol…

Mene drži pokonci samo še splet in njegove neomejene možnosti pogleda v tuje glave, v tuje spalnice, itd.

Vsi smo voajerji, nekateri pa so tudi ekshibicionisti…

Ekshibicionisti niso samo tisti in tiste, ki pokažejo tiča in lulo.

Ekshibicinonisti, sicer malce drugačni, so tudi tisti, ki na spletu dnevno objavijo 30+ svojih fotogarfij…

Mogoče pa celo tisti, ki napišejo (napišemo) dnevno na splet pet, ali deset mnenj, postov…

Mogoče gre pri tej pasmi za “verbalne” ekshibicioniste, vsekakor pa za verbalne onaniste… 🙂

1. Kdor ne dela, naj vsaj je…

2. Kdor ne seksa, naj vsaj onanira…

3. Kdor ne dela, ne seksa in ne serje po spletu, je živ mrlič. Zoombi…

Se pa tudi pardoniram, nekateri razmišljamo in serjemo po spletu tudi ob sobotah dopoldne… 🙂

 

Čoj dedi kako se pa obnašaš? Kakšne to streljaš 🙂 Si kr nabrit. Upam, da bom tut js v tvojih letih, če jih dočakam, začinjena s kančkom humorja, prizemljenosti in pomirjena. Vsi smo ekshibicionisti za moje pojme. Eni z bolj opazno težnjo, drugi z malo manj. Dokler nam vid služi tud opazovalci, taki al drugačni 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
star dec, 04.05.2024 ob 08:15

Zadnja je super.. pametn dečko

76-letni dečko ve, da če bi ga še pil, ne bi spravil skupaj niti e od erekcije, tako pa še nekako gre… 🙂

Preračunavam 🙂

Kateri letnik je to? Sicer pa staro vino se z leti boljša. Al kako bi tule gor en napisal nije starca bez udarca 😉

Je lepo. Tud reptili nam ne pridejo do živega pa rečte kar čete.☝️

IMG 20240504 144905

Pa dober tek vsem ki se južnate.👍

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 04.05.2024 ob 14:53

Je lepo. Tud reptili nam ne pridejo do živega pa rečte kar čete.☝️

IMG 20240504 144905

Pa dober tek vsem ki se južnate.👍

Oo hvala.. lih jem postrv😁

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 04.05.2024 ob 15:01

Oo hvala.. lih jem postrv😁

Jaz sem pa včeraj podust. Tudi zelo okusna (vsaj meni). Sam cajt si moraš vzet, da gurmansko uživaš, ker ima v zgornjem delu tiste drobne koščice na y.

 

Gledam sliko. Če bi bil  strokovnjak za nebo in reptile, kot so nekateri na monu, je ziher na desetina ali celo stotine zelo sumljivih oblakov. Tudi kadar ni črt.☝️

IMG 20240504 150656

IMG 20240504 150437

Jst pa sem tunino omako :-). Nebo pa skoraj brez oblačka.

Odgovor na objavo uporabnika
Takle, 04.05.2024 ob 15:18

Jst pa sem tunino omako :-). Nebo pa skoraj brez oblačka.

Ti ponarejena takle, je vsaj kaka črtica na nebu? Pri nas je, pa prekinjena je, veš? Se pravi je vmes nad svojimi pipco zaprl.☝️

IMG 20240504 152517

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 04.05.2024 ob 15:27

Ti ponarejena takle, je vsaj kaka črtica na nebu? Pri nas je, pa prekinjena je, veš? Se pravi je vmes nad svojimi pipco zaprl.☝️

IMG 20240504 152517

Pa to sem bla jst, sam mi ne rata na tel.prijavljena ostat. In pozabim pogledat al je slikca al je ni. No bolj daleč je nekaj belih kep, drugač pa zarad bližine letališča bolj kot črte spremljam avione in pol letim na prihode in odhode gledat od kje prihaja in kam leti. Mal ubrisana sem. Cist mal.

Odgovor na objavo uporabnika
takle, 04.05.2024 ob 15:43

Pa to sem bla jst, sam mi ne rata na tel.prijavljena ostat. In pozabim pogledat al je slikca al je ni. No bolj daleč je nekaj belih kep, drugač pa zarad bližine letališča bolj kot črte spremljam avione in pol letim na prihode in odhode gledat od kje prihaja in kam leti. Mal ubrisana sem. Cist mal.

Aaaaa, pol se pa opravičujem. Ker una ponarejena se tudi včasih trudi bit prijazna, potem se pa smeji kot da je to be vem kako jaka fora.

Jaz sem gledal črte kot otrok redno, zdaj pa mi ni več. Ce ne bi bilo tolk teorij bi redko pomislil. Meni so fascinantni oblaki ob čistem spranem nebu, kot je danes recimo.

Ko bi vsaj nekaj dni bilo lepo. Da naredim tisto kar sem v zamudi. Pa vsaj dvakrat da grem ribe lovit. Rad imam, da je takrat suho in čista voda. Drugače mi ni v užitek in ne hodim.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 04.05.2024 ob 16:24

Aaaaa, pol se pa opravičujem. Ker una ponarejena se tudi včasih trudi bit prijazna, potem se pa smeji kot da je to be vem kako jaka fora.

Jaz sem gledal črte kot otrok redno, zdaj pa mi ni več. Ce ne bi bilo tolk teorij bi redko pomislil. Meni so fascinantni oblaki ob čistem spranem nebu, kot je danes recimo.

Kot otrok sem morala staremu atu gledat v nebo, kam gredo oblaki. Premišljujem, zakaj ni sam, ko je še pri devetdesetih brez očal bral.

New Report

Close