Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sobotno jutro…

Sobotno jutro…

Ja, se mi zgodi haha , da likam kako cunjo sproti. Ponavadi pride ta nuja takrat , ko je to popolnoma odveč in se mudi hehe..priznam.
Glej, likaj tako. Muzika , pivo in lepo počasi…misli pa ehh..

hehe, nočko ***
jaz grem peljat kužija ven .

Yeeeeeeesssssssss, muzika, pivo in uhajajoče
misli, to ja, in ko likam, pri nas nihče ne upa z
menoj prav veliko komunicirti, ker pri tem delu, ki
ga tako sovražim, kar malo pop………im! In me pustijo
čisto pri miru, drugi se lotijo drugega dela, jaz pa likam
in ……… sanjam, ja, sanjam in edino tako mi gre delo od
rok, da pozabim na to, kaj delam in da mislim na to, kaj
bi lahko delala ……………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja , vidiš to je lepo , tako :))
uha, zdaj pa res moram ven peljat kužija…
nočko spet !

Ojej Marička k je pa čisto res to,da velikokrat ko moramo oditi je najlepše,,,ponavadi se res šele začne,pa bi še pa še..veš moraš pa nekaj vedeti,če bi hotela bi te lahko ne poklicala in si brezbrižno mislila,ma sej kaj je pol ure več,sej niti opazila ne bo.Bom kar po svoje naredila…No No ..ampak dekle je poklicalo,ti razložilo..ma fejst punca je no!
jest priznam,da bi me prepričala,saj se spomnim,kako je bilo ko sem bila jaz tako mlada.No res je,da ne 16(takrat sem bila doma-izhodov še ni bilo…)ampak so se začeli reci in piši pri 20 letih nič prej!
ma mene že kar skrbi,kaj bo ko bodo moji veliki…uhh mamica taka kot sem jaz mislim da ne bo znala pravilno razsoditi,saj lepa beseda pri meni vedno pali….in me razoroži….Hmmm??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hja , pa če pomislimo nase , kako lepo nam je bilo..mladi pa zuni , pa ojej…

A ne…jest razmišljam še naprej,da sem vedno odšla domov,ko se je šele začelo tisto pravo…Pa je vseeno bilo že uff pozno!
Ampak sem imela veliko več let…smo ga pa uhhh žingali..jest se spomnim,da sem hodila v disko v Kranju..edini prostor kam sem zahajala..pa je blo luuudoo…jep tam okoli treh pa je blo treba it domov..jupie..heheh..čaki takrat sem bla stara ma 21 let tam okol…
In sem mela strašansko srečo,da sem bila veliko sama doma..jep moji starši so redno vsak vikend hodili na vikend(na dolenjsko..kjer so imeli svoj prostorček za delo in počitek,fletno hiško,ki je zdej kočura velika in je njihov dom…).Jest pa sama kraljevala v stanovanju jupie..je blo res fino.
OOO se spomnim,he jest sploh ni blo časa..men je kruh kar splesnil tam v tisti leseni hiški..heheheh Ojej smo živeli in prekipevali od živlenja..pa skor nič spali…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close