Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sociologija

Sociologija

Hehe kaj bo zdej napisala :))))

Ne nisem….vsa firbčen…??????

dala ti bo vetra..kaj drugega..

Hja, to mi je všeč pri ženskem spolu ja…

Bolj ko ti je vroče, bolj ti dajo vetra :))))))))))))

… ku bengalski tiger :))))

Got the point ?
(… pa tudi hud je tako ;)))

Spare me with details ja….get the point hehehe…al da bi te “slisal”….:)))))))

… vidva o meni v tretji osebi ?
A sta kaj huda name ?
Et tu , Brutus ????

Nikita ne bo nič vetra delala , je vsa blaga in poduhovljena 🙂

Nisem huda , le zakaj. Na cmoka !!!

Ps. Antonio kidajva dokler je še čas , te lepo opozarjam..je napisala , da je poduhovljena pa to…pismo kakor hočeš…jaz brišem…..

Hmmm a potem je to ku uno…ce gospa ali gospod…ki so malo bolj pri sebi…kot Tony naprimer…hehe…zaspijo na soncu…..udobno zleknjeni v kak ležalni stol….pol se pa zbudijo čez 3 ure….ožgani od sonca….pa “fstanejo”….pa se salo s trebšine odvali…in se pokažejo take kjut kjut proge, hehe belo-rdeče-belo-rdeče…

Al smo mone se delamo norca iz nesreče :)))))))))))

… a tiger ?

Saj me je , že najmanj stokrat , pa mu paše 😉
(kateremu pa ne bi ?!)
Sicer pa ga božam in razvajam … pa mal dresiram 🙂
… in on prede ….

hm !
cmoka Antonius hm

Jajaj imaš prav Zajček…zadnjič ko je bila poduhovljena sem se doma komaj pred ženo izmazal :)))))))))

A imaš une škornje in leder hlače in gajžlo v rokah :)))))))))))))))))))))

no saj , ker tokrat ne moreš pri meni več prenočit , ko te bo vrgla ven spet , ker imam druge namene…madona…

… kaj , nič vam ni prav !
Ma , dejte mi no povedat , kaj bi radi slišali , evo , vam vse napišem , ni problema , rada ustrežem :)))

Zajec , ne brisat pred mano …. saj sem čisto majhna ribica 🙂

zviz :))))))))))))))

Ribica in Zajček :)))))))))))))))))9

Jao ljudi…ratal sem lačen :))))))))))))))))))))

..še hujše tole :))))))))))))))))
brišem…

… ecco , tako nekako …. belo , črno , bordo , belo , črno , bordo …vmes malo rumenega … mavrične barve jeseni se šele napovedujejo … ampak ni SAMO po spodnjem delu trebuha , ampak PRAV POVSOD …. če me razumeš .

:))))))))))))))))))))))))
najprej naju ulovi :)))))))))

… sva neulovljivi , še posebej , če združiva izkušnje iz strategije taktičnega umika , a ne , zeki ?

yap , z leti sva pridobili na izkušnjah :))

Hehehe to je pa napisano v stilu unih v oglasniku….ki si ne upajo direkt…pa napišejo….klasična, ročna, shiatsu, tajska, in ne vem še kakšna masaža….CELEGA telesa, hehehe :))))))))))

Hja, a ni fajn…mal sprembe…malo barvitosti…..ja pa….je kakšna korelacija med operativnim posegom in reproduktivno disfunkcijo, al je vse oki?

… neeeee , jaz to s koščki frišnega meska uredim :))))

Tiste ki ne bežijo niso zame.

Kako gre že una….važno je potovanje, ne cilj :)))))

Hja , zdaj ne vem , kakšne direktne povezave so tu … oziroma , kaj je vzrok in kaj posledica … ma , saj ti lepo pravim , da je ku bengalski tiger :)))

New Report

Close