Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu sočno…

sočno…

poletje je, na morju sva…ti in jaz. Sediš na plaži in gledaš proti morju, kjer plavam. Dolgo me ni, neučakan si. Končno plavam proti obali, proti tebi. Globoko diham, saj sem utrujena od plavanja. Počasi se odpravim ven. Stopim v globoki vodi do vratu. Hodim počasi proti tebi. Iz vode se kot boje pokažejo moje joške..bradavičke so močno nabrekle in so trde od mraza…z zibajočimi boki nadaljujem pot do tebe. Vedno več mojega telesa je zunaj. Končno se pokaže črtica na rjavi *****…pobožam se po njej, da vidim, če trzneš. Zagrizeš se v ustnico ko to naredim. Gola pridem do tebe…tebi že stoji samo ob mislih name. Hočem se obrisat z brisačo…potegneš me k sebi…zbežim proti morju…na plaži je še nakaj kopalcev. Ti se poženeš za mano…podležem. Vržeš me na tla..vzdihujem in se branim tvojega trdega prijema. Ne pomaga, močnejši si. Na trebuhu ležim na pesku, noge v vodi, trup ven. Ti prideš od zadaj, me pomasiraš po ritki in raztegneš noge. Zelo sem gibčna tako da zmorem velik razkorak. Hočeš ga zariniti vame…preveč si potreben, da bi čakal. In kaj jaz lako naredim. Globoko vdihnem in zastokam. Pičiš me, globoko v sočno vagino, ki je mnogo toplejša od morja v katerem leživa. Zaletavaš se mi v *****, grabiš me za boke, jaz pa z bradavičkami drsim po pesku in valovi naju nežno masirajo. Ostali gledajo. Ni nama mar. Preveč sva potrebna seksa. Nekajkrat me zadaneš in od ugodja in omame kričiva. Praskam po pesku, zvijam se, z boki plešem pod tvojim kurcem. Odmaknem se. In ti se uležeš na hrbet, me zopet ujameš in pograbiš nase. Ležižiš, jaz nad tabo plešem…se zibam sem in tja…božam po telesu in po vseh štirih zlezem čez tebe. Nad tvojo glavo sem…roke imaš na hrbtu, ne moreš me prijeti. Na hitro poližeš bradavičke, jih malo pogrizljaš…z jezikom mi po trebuhu slediš vse do črtice. Nastavim ti jo, vročo *****, iz katere se že sliši klic na pomoč…Zaližeš vanjo. Posesaš mi vse sokove naslade. Ližeš jo, ljubiš in na vsak način hočeš da zarineš svojo trdoto vanjo. ***** stoji in čaka. Odmaknem malo kožice, ga objamem z usti in celega poližem…mmmm, kako je dober. Potem se usedem na tvoje bogastvo. Zastokam, ker mi tako globoko sede, da se mi kar telo zatrese. Zazibam se. Tedaj ti dovolim, da me primeš za boke in začnem skakati po tebi. Joške skačejo iz vode in temne bradavičke so tako nabrekle, da si jih moram malo pobožati. Z rokam se upram nazaj, tako da ti vidiš, kako se ***** zariva v mojo breskvico. Auch!!! Kako nama paše. Ljudje na plaži še kar opazujejo. Nek moški si ga drka, druga dva sta se začela prepuščat spolni nasladi. Še vedno se ne zmeniva za okolico. Skačem po tebi in vzdihujem…ajoj!!! Čutiš, kako te moja vagina stiska? Čutiš, kako topla je? Te boli, ker ga tako stiskam?? Prihaja mi….Hočem do konca, do nezavesti. Obrneš me, da se uležem s hrbtom na pesek. Valovi mi nežno premikajo joške in bradavičke kot dva sladka bombončka rineta iz vode. Pa me spet zaližeš v tople sokove…še zadnjič ga vtakneš. Zdrsnem po pesku, tako močno me nabiješ. Zaletavaš se vame, treseva se, kričiva in stokava..glavica začne utripati…in moja ***** jo še spodbuja. Vedno bolj se treseva, grabim po pesku, ker tako uživam, da se ne morem obvladati. Valovi naju še kar božajo, popolnoma so umirjeni, midva pa jih motiva. Prihaja nama. Vse bolj je mokro. Skoraj čofotaš v moji jamici. Prosim te, da me močno nabijaš…divja sem..joške skačejo iz vode, ko usločim hrbet. Primeš me za boke, stisneš zobe in me porivaš. Komaj zadržuješ…še zadnji vdzihljaji. stiska te…močno te stiska…komaj ga premakneš. krč te zagrabi po celem telesu…cel otrdiš. potem se zgodi….bruha vulkan, podirajo se gore…čelno trčenje, sokovi se pomešajo…pojejo muze najlepšo melodijo…počasi se umirjava. Izčrpana sva. ovijeva se drug okoli drugega, tesno objeta…in tako zaspiva, valovi pa drsijo po najinih telesih…usklajeni smo…vsi mirni in spokojni, dihamo globoko in počasi.

tvoja črtica

Uf uf, tole je pa bilo nekaj! Mater res mi je otrdel, tako sem se vživel v tvojo čudovito zgodbo. Še nekaj takega, pa bo treba it na wc na prvo pomoč! Le kje si prej hodila?

sto drugih opravkov imam…predvsem udejanjam zgodbice.

Kaj pa dejanja, taka kot si jih opisala?

ljubavi, tudi to. seks je zame zelo življenjsko pomemben. brez tega ne morem nič. To počnem kjerkoli mi zapaše. Vse drugje kot v ‘prelepi’ posteljici. Obožujem izzive…nove dogodovščine, adrenalinski seks…Pa ti?

Tud, jasno, sam moram letet!

KIR, če ti ni dost, imaš spodaj še eno zgodbico. Če boš pa priden, ti bova pa še vsaka po dve napisali. A je prav tako?

pr-fukjena.
komu se da tole brati mene zanima.

ooo, svetilnikk moj dragi, kako se mi smiliš. Pa ti res ne moreš ene pošteno nabrisat in se malo potešit? menda si v resnici tudi tak kot tu gor…in če bi mene osvajal s takim načinom govora, GOTOVO bi se umaknila! Ubošček, ti pa še vedno sam. Pojdi malo med ljudi, se pozabavaj, če te kakšna sploh resno jemlje.
Upam, da ti bo uspelo. Očitno te moti, da imamo ljudje domišljijo in pišemo svoje prigode.
Pa zakaj sploh bereš, če se samo jeziš? Veš, da to škodi. Sitni ljudje niso simpatični.

Seveda aviv, takoj grem brat. A zdaj boš pa zgodbice pisala, ko si si jo ohladila? Pa tako prijetno razgreto si imela!

ja pol pa mi hitro nastavi če se ti tok smilim.
nč me ne moti da maš domišljijo in nič nisem jezen ne vem od kje ti to.
pač men se takih dolgih sestavkov ne da brat, jaz raje v živo. ne vem kja imate od tega da to pišete ali da kdo to bere in si ga gre pol drkat al kaj?ne štekam ej, to delajo taki ubožčki ki v resnici zmrznejo pol pa jim drugega ne preostane in tukaj gor fantazirajo. brez veze .tole raje svojmu v živo na ušesa govori ko fukata ,če ga imaš, sma misim da ga nimaš.

me zanima če si že seksala na plaži pred folkom ?
da slišimo tvoje adrenalinske izzive.

joj, svetilnikkk. Zakaj misliš, da nimam nobenga? na srečo sem srečno poročena in imam prekrasno hčerkico. Fukam že zelo dolgo in moj staž ni prav kratek. Po naravi sem zelo divja in sex, ko mi zapaše, mi ne uide. Pa naj bo to kjerkoli. Ljudje, ki me dobro poznajo, to vejo. Na plaži se marsikaj dogaja. kar poglej pod brisačke in v vodi plavajoča teleščka. ni potrebno veliko, da ga fašem. A štekaš? in ker sem dokaj postavna bejba, znam pogledati in tudi koketiranje je moja vrlina, mi ni težko zapeljati kakšnega postavnega dedca. Hvalabogu sem še mlada in imam veliko energije in kondicije!!! Tako, da prosim, ne vem kaj si hotel povedati.
Zgodbica je bila pa pač izliv čustev. Sem jo napisala…kar tako. A si jo vseeno prebral, a?? ti perverznež!!!
cmok 😡

Saj si kar lepo povedal, svetilnikk, pa vendar, povej, kaj bi potem ti bral? A misliš, da bi imel kaj potem kaj počet tle gor?

ma joj no saj ok da si izlila čustva saj to je ok. ene vrste psihoterapija biblioterapija se temu strokovno reče.sam res men se takih dolgih sestavkov ne da brat , drugo bi bilo če bi mi to govorila v živo. pa po pravici povedano malo poglej koliko takih sestavkov pišete npr aviv pa backa in res že malo glupo se mi to zdi.
ok no pač imaš družino, velik seksa itd pa lepo hčerkico -si pač izjema, če je to res, jaz tega ne morem vedeti kar takole je res?koliko imaš let?
res nisem prebral ma mi boš povedala ko se srečava:)))
kaj pa mož reče ko takole koketiraš? a si že seksala z drugim?

vse berem toda ne teh dolgih sestavkov!!!
saj ste zanimivi no sam ne mi 50 vrstic naenkrta napisat!:)))

hi hi hi…. dej ti raje malo namigni na kero plažo hodiš…. (:-P)

da lahko revček kir hodi s trdim naokoli ha ha

ja, svetilnikk, ko se srečava ti vse povem v živo. boš videl, da resno mislim. sem pa še mlada, pod 30. ampak, a je pomembno? ni ti treba brat, sploh ne. si zelo neučakan, a ne? ti bi vse hitreje…hitre, kratke stavke, pa bistvo. saj te razumem. pa še kaj mi piši. mi pašeš…
moj dragi mož pa ne ve vsega..zakaj bi ga vznemirjala. Saj je vse virtualno, ni resnično in nikogar nič ne boli. je tako?
on ve, da sem koketka. to ga ne moti. obratno, vzburja ga. in komaj čakam morje…:-)))
lupčka zate

uf jaz tud noro obožujem poletje , tolploto plažo, domnevam da si tudi nudistka mogoče?
leta so pomembna toliko da jih nimaš preveč in 30 je ok.
nisem neučakan to sploh ni bistvo ali prava beseda.
jaz se raje pogovarjam osebno ker vem da je to namenjeno meni in ne vsem pa kar tako povprek.

Zgodi se, kaj češ! Ti očitno vedno dobiš, haha

New Report

Close