Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek soda bikarbona, jo še kdo vsak dan pije, je to res zdravo?

soda bikarbona, jo še kdo vsak dan pije, je to res zdravo?

Poglej še na portal alternativazavas.
Tam več zveš.

Soda bikarbona je natrijev hidrogenkarbonat NaHCO3. No to dodajajo tud šumečim tabletam, zato šumijo. Ni nevem kako škodljivo ampak bodi previdna. 😉

Upam, da za pitje uporabljaš jedilno sodo.

drugače pa… nič ti boljše ne očisti WCja kot Coca-cola, pa se eni skozi nacejajo z njo.
[/quote]

Hehe, žebelj razžre, če ga vržeš v kokakolo, pa še kaj, ne le železo.
Soda bikarbona je drugače pecilni prašek, pobija bakterije in kandido. Očisti zobe, vendar ni za dnevno uporabo.
Tisti, ki ne vedo, kako naj kaj uporabljajo, ter koliko, naj poskusijo na pipi. Kdaj bo uničena.
V želodcu pa ustvari mir, po hudi zgagi.
Seveda, za noževo konico.

Perem pa kar z jedilno, ter boraksom, ki naj bi bil tudi strupen. Zanima me, kako je prisoten v vsaki celici, ker ureja spolne hormone, med drugim, če je strupen? Mislim bor, ki ga najdemo v boraksu?
Nadalje me zanima, zakaj morajo artritiki tako trpeti, če boraks pozdravi revmo?

To je le del cvetk, ki jih pametni, beri učeni, zamolčijo svojim pa ientom!
Čemu je včasih vsak dohtar to vedel, danes se pa delajo butce?
Sploh bumbarji z raznih inšpekcij, ki so boraks čez noč vrgli s orodajnih polic.

Elita, ki se, za naš denar, baše s kaviarjem, poje z ribjimi ikrami še boraks.
Za nas je pa strupen? Aja?

Tirej, zdrave stvari niso za nas. Ker so strupene!

Hehe, žebelj razžre, če ga vržeš v kokakolo, pa še kaj, ne le železo.
Soda bikarbona je drugače pecilni prašek, pobija bakterije in kandido. Očisti zobe, vendar ni za dnevno uporabo.
Tisti, ki ne vedo, kako naj kaj uporabljajo, ter koliko, naj poskusijo na pipi. Kdaj bo uničena.
V želodcu pa ustvari mir, po hudi zgagi.
Seveda, za noževo konico.

Perem pa kar z jedilno, ter boraksom, ki naj bi bil tudi strupen. Zanima me, kako je prisoten v vsaki celici, ker ureja spolne hormone, med drugim, če je strupen? Mislim bor, ki ga najdemo v boraksu?
Nadalje me zanima, zakaj morajo artritiki tako trpeti, če boraks pozdravi revmo?

To je le del cvetk, ki jih pametni, beri učeni, zamolčijo svojim pa ientom!
Čemu je včasih vsak dohtar to vedel, danes se pa delajo butce?
Sploh bumbarji z raznih inšpekcij, ki so boraks čez noč vrgli s orodajnih polic.

Elita, ki se, za naš denar, baše s kaviarjem, poje z ribjimi ikrami še boraks.
Za nas je pa strupen? Aja?

Tirej, zdrave stvari niso za nas. Ker so strupene!
[/quote]

Verjetno zato, ker boraks poleg urejanja spolnih hormonov, zdravi artritis, tudi v kopel ga lahko damo, pač pa POBIJA VIRUSE.
Uživamo ga pa le en ščep, pa še pol damo nazaj. Za čez kožo pa ni problem.

Tisti, ki se resno ukvarjajo z zemljo in dobrim, zdravim pridelkom, ga s pridom uporabljajo.

Kako se ozdravi sladkorna z sodo

New Report

Close