Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sodelavka me je obtožila pedofilije

Sodelavka me je obtožila pedofilije

Sodelavka me je obtožila pedofilije

 

Moje življenje se je popolnoma zakomplicirala od kar je sodelavka organizirala druženje za samske prijatelje in sodelavce pri sebi doma. Res je bilo prijetno druženje, čeprav se komaj poznamo. Kolektivu sem se pridružila sredi epidemije z delom od doma.
Sredi večera se nam je pridružil fant, ki je s svojo lepoto prav bodel v oči. Cel večer naju je vleklo skupaj in res sva končno treščila, neizogibno je bilo, da se ne bi združila neustavljiva kemija. Lep, postaven, z dolgimi lasmi, gosto črno brado, lep nasmešek, velike rjave oči, simpatičen in pred vsem zelo razgledan. Težko bi mu določila leta, vsekakor pa bi lahko rekla, da je kakšno leto mlajši od mene, ki jih imam 35. Malo smo kadili, veliko pili in tako sva se z lepotcem znašla na samem v kopalnici. Mečkala sva se, strastno, ravno ko je v kopalnico vstopila naša gostiteljica. Znorela je, primazala mi je dve klofuti, prav tako fantu. Vidno razburjena me je spodila domov. Na moje klice in sporočila ni odgovarjala. V ponedeljek pa sva se srečali v službi. Zmerjala me je s pedofilko in končno mi je uspelo iz nje zvleči zakaj tako razburjenje in nesramnost. Mladenič je namreč njen še nepolnoletni sin. Kar na bruhanje mi je šlo. Vsa opravičila in razlage, da nisem vedela kdo fant je, ne zaležejo. Kar naprej me zmerja s pedofilko in mi grozi, da me bo prijavila. Ne vem zakaj ne da sinu par vzgojnih, saj je on ravno toliko kriv kot jaz. Nisem ga silila v mečkanje. Rada bi, da ve, da nisem vedela kdo on je, še manj pa koliko je star. V službi me sedaj vsi gledajo postrani, sam bog ve kaj vse jim je natvezila, ima pa ona le rezime, saj je v firmi najdlje in je zelo spoštovana sodelavka. Če se v kratkem zadeva ne bo polegla, ne vem kako bom sploh lahko še delala. Komaj sem se prebila skozi ta dva dneva.

 

 

Vprašaj jo, ali jo že lovi Matilda.

Sin je verjetno star 15 ali več, kar pomeni, da te lahko prijavi na vse mogoče institucije, pa bodo povsod ugotovili, da je ona samo ljubosumna mama, pedofilije pa ni.

Kot je una zgoraj rekla, da te ne more prijaviti, če je sin nad 15 star.

A tok je določena starost pri nas? Nisem vedel. Daj povejte to američanom, se ne bojo več mogli pobrati od šoka v katerega bojo padli. 😂

 

Poleg tega pa mati mora vedeti, da je njen sin videti dosti starejši. Tako, da te napada kot pedofilko je to psihična zloraba na delovnem in bi jo morali sankcionirati.

Je bilo pa zelo neumno, da sta izbrala kopalnico pri njej doma za mečkanje.

 

Poleg tega pa je PEDOFIL nekdo, ki ga privlači spolna nezrelost, torej otroci! Naprimer 12 letnik/ca je že spolno zrel/a zato ne more biti pedofil! Če torej zlorabi 12 letnika/co je nekaj drugega.

Samo sem pozabil izraz.

nova
Uredništvo priporoča

Pedofilka ravno nisi. Če se z nekom, ki ga ne poznaš, še isti dan mečkas pa si …

Pojdi k odvetniku in naj ji napiše opozorilo pred prijavo kaznivega dejanja razžalitve oziroma blatenja dobrega imena in časti oziroma pred vložitvijo tožbe zaradi razžalitve. Prej stvari še posnemi, po možnosti v podjetju in izven njega, čeprav ni nujno, da bodo lahko upoštevane na sodišču.

(Sem pravni laik, vendar so mi približno stvari jasne. Tukaj ne gre za pedofilijo, ker je fant že starejši od 16 let, kolikor je pri nas pogoj, da se nekdo lahko odloča za spolne odnose.)

 

Tocno to

Napis vsakmu sodelavcu na meil.

Kar si sem. Lazje bojo razumel.tko kot te mi lazje.. ce sam govoris kak je videt starejsi ne pade na plodna tla.

lol

Odgovor na objavo uporabnika
Kimi829, 15.02.2022 ob 20:06

Sodelavka me je obtožila pedofilije

 

Moje življenje se je popolnoma zakomplicirala od kar je sodelavka organizirala druženje za samske prijatelje in sodelavce pri sebi doma. Res je bilo prijetno druženje, čeprav se komaj poznamo. Kolektivu sem se pridružila sredi epidemije z delom od doma.
Sredi večera se nam je pridružil fant, ki je s svojo lepoto prav bodel v oči. Cel večer naju je vleklo skupaj in res sva končno treščila, neizogibno je bilo, da se ne bi združila neustavljiva kemija. Lep, postaven, z dolgimi lasmi, gosto črno brado, lep nasmešek, velike rjave oči, simpatičen in pred vsem zelo razgledan. Težko bi mu določila leta, vsekakor pa bi lahko rekla, da je kakšno leto mlajši od mene, ki jih imam 35. Malo smo kadili, veliko pili in tako sva se z lepotcem znašla na samem v kopalnici. Mečkala sva se, strastno, ravno ko je v kopalnico vstopila naša gostiteljica. Znorela je, primazala mi je dve klofuti, prav tako fantu. Vidno razburjena me je spodila domov. Na moje klice in sporočila ni odgovarjala. V ponedeljek pa sva se srečali v službi. Zmerjala me je s pedofilko in končno mi je uspelo iz nje zvleči zakaj tako razburjenje in nesramnost. Mladenič je namreč njen še nepolnoletni sin. Kar na bruhanje mi je šlo. Vsa opravičila in razlage, da nisem vedela kdo fant je, ne zaležejo. Kar naprej me zmerja s pedofilko in mi grozi, da me bo prijavila. Ne vem zakaj ne da sinu par vzgojnih, saj je on ravno toliko kriv kot jaz. Nisem ga silila v mečkanje. Rada bi, da ve, da nisem vedela kdo on je, še manj pa koliko je star. V službi me sedaj vsi gledajo postrani, sam bog ve kaj vse jim je natvezila, ima pa ona le rezime, saj je v firmi najdlje in je zelo spoštovana sodelavka. Če se v kratkem zadeva ne bo polegla, ne vem kako bom sploh lahko še delala. Komaj sem se prebila skozi ta dva dneva.

 

 

1.Zakaj se nista zaklenila?

2.Kriva sta oba – on in ti.Sicer pa, kako naj bi ti vedela, da ni polnoleten?

3.Tvoja sodelavka je ena koza, ker se vaju je fizično lotila.

4.Jaz bi vse zanikala, rekla, da ni res, da se izmišljuje

5.Na samem bi ji zagrozila, če bo še govorila okoli, da jo boš na policijo prijavila za nadlegovanje!

6.Pa naj baba dokaže, da vaju je videla mečkati se -saj nima dokazov!

 

Odgovor na objavo uporabnika
ne vem no721, 15.02.2022 ob 21:57

1.Zakaj se nista zaklenila?

2.Kriva sta oba – on in ti.Sicer pa, kako naj bi ti vedela, da ni polnoleten?

3.Tvoja sodelavka je ena koza, ker se vaju je fizično lotila.

4.Jaz bi vse zanikala, rekla, da ni res, da se izmišljuje

5.Na samem bi ji zagrozila, če bo še govorila okoli, da jo boš na policijo prijavila za nadlegovanje!

6.Pa naj baba dokaže, da vaju je videla mečkati se -saj nima dokazov!

 

TAko se dela

Zakaj pa se sploh udeležujete takih neumnih druženj? In to še med epidemijo?

Zgodba je izmišljena. Si predstavljate, da se je to res zgodilo in da šefica bere starševski čvek, bo takoj videla, kdo je to pisal.

Če bi se pa slučajno v resnici to dogajalo, ne nisi pedofilka, si pa “lahka”, da se že prvi dan mečkaš s popolnim neznancem.

Moram reči oz. pohvaliti vsaj to, da je bilo pa v to zgodbico res vloženega kar nekaj truda.👍 Če ti v službi ne bo šlo, lahko razmišljaš o pisanju zgodbic ali česa obsežnejšega, npr. romana.😄😄

Gosta črna brada in mladoleten? Pa zelo razgledan? Najstnik? To morajo biti pa zelo južnjaške korenine in glavni zadetek na lotu.

Odgovor na objavo uporabnika
noja13, 16.02.2022 ob 00:30

Gosta črna brada in mladoleten? Pa zelo razgledan? Najstnik? To morajo biti pa zelo južnjaške korenine in glavni zadetek na lotu.

 

Moj nečak je star 18 let in ima tako gosto brado, kot jo nekateri odrasli moški nimajo. Je pa poraščen tudi po prsnem košu. Eni pač so kosmati, pri temnih to bolj do izraza pride. Je pa današnja mladina lahko zelo razgledana, pametnejši od nas so pa itak. Vsaka nova generacija je pametnejša. Jaz se full rada družim z bodočimi intelektualci. Samo toliko v vednost sem želela napisati.

 

Res spoštovanja vredna pijanica in zakajanje. Pa še dve klofuti okrog ušes 😳, pa še vljudno ne predstavi 😳 Olikana, spoštovana gospa ja 😆 Če bi še pare povabila, bi bile pa vsaj dve ločitvi mende. 🙄☺☺☺☺

Res, zakaj se nista zaklenila, hudiča, no?

Je pa še tole: kako to, da ti tega tipa gostiteljica ni predstavila, kao to je moj sin, al pa, da se ni sam predstavil?

Da mladi niso pametni in razgledani ne bo držalo.

Da so mladi fantje poraščeni kot bedan i tudi ne bo držalo.

Avtorici domišljije pa, daj aspirin med kolena in si v usta nalij ustno vodico, bo več koristi, pa še zaščitena boš ib sinuse ti bo spucalo.

Jap resnična zgodba jap…pa PCT za druženje ste imeli???  Sej ta zgodbica bi šla čez, če nebi ravno na dan objave po sloveniji potekale preiskave o pedofiliji!  Drugače pa lahko tud ti njo tožiš, ker je na srečanje samskih prvlekla mulca!

 

PS: kolk za vraga moreš bit obupan, da v delovnem kolektivu organiziraš srecanje za samske, da se sparijo med sabo!

    Mladoleten z gosto črno brado….. My ass!

Jaz ji verjamem.

k meni je tudi prisla znanka s svojim sinom na obisk.

Seveda se spodobi ponuditi pijaco.

ona si je narocila viski in odsla na wc. On se je odlocil za pivo.

seveda mi ni bilo nic nenavadnega, saj je bil decko videti cca.20.

pride znanka iz wc-ja in malo nenavadno gleda, vendar nic ne rece.

ko sva spili, nama natocim se enega in vprasam deckota, ce bi on tudi se eno pivo – ta seveda pritrdi.

me znanka gleda – in nervozno nekaj menca, rece konkretno nic.

sva bili ze dobre volje in nama natocim tretjega in ponudim pivo fantu. Takrat je pa eksplodirala, ce sem nora! Da ima fant sele 14 let, jaz mu pa strezem ze tretje pivo.

pogledam se enkrat fanta, ki je imel na obrazu hudomusen nasmesek.

gledam in gledam, ampak se vesno zgleda 20!

se ji opravicim in recem, da sem mislila, da je ze polnoleten. Je rekla, da razume, da ve, da zgleda starejsi, ampak je mislila, da vem, koliko je star.

in tako smo s strezbo alkohola zakljucili.

fant je bil pa nabildan 2 m visok – se dons ne mirem verjet, da je bil sele 14.

Odgovor na objavo uporabnika
Kr en 15587, 16.02.2022 ob 09:54
    Mladoleten z gosto črno brado….. My ass!

Moj sin ima 16 in ima močno brado, tudi črno. Ne bi verjel da je tako mlad, no dokler ne odpre ust.😉

Ha, ha. Tudi pri nas imamo 14 letnega fanta 185 cm, 63 kil, lasovja na glavi za tri, če bi se začel briti, bi tudi kmalu izgledal 20. Res pa da alkohola ne mara, punce in babovje ga menda ne zanimajo. Ga je fajn videt ko se k mami in očetu postavi in malo postrani dol gleda, pol se pa se navesi in stisne ter je še tako prijetno otročji s tisto njegovo mutirajočo štimo.

Odgovor na objavo uporabnika
Enostavno, 16.02.2022 ob 10:17

Jaz ji verjamem.

k meni je tudi prisla znanka s svojim sinom na obisk.

Seveda se spodobi ponuditi pijaco.

ona si je narocila viski in odsla na wc. On se je odlocil za pivo.

seveda mi ni bilo nic nenavadnega, saj je bil decko videti cca.20.

pride znanka iz wc-ja in malo nenavadno gleda, vendar nic ne rece.

ko sva spili, nama natocim se enega in vprasam deckota, ce bi on tudi se eno pivo – ta seveda pritrdi.

me znanka gleda – in nervozno nekaj menca, rece konkretno nic.

sva bili ze dobre volje in nama natocim tretjega in ponudim pivo fantu. Takrat je pa eksplodirala, ce sem nora! Da ima fant sele 14 let, jaz mu pa strezem ze tretje pivo.

pogledam se enkrat fanta, ki je imel na obrazu hudomusen nasmesek.

gledam in gledam, ampak se vesno zgleda 20!

se ji opravicim in recem, da sem mislila, da je ze polnoleten. Je rekla, da razume, da ve, da zgleda starejsi, ampak je mislila, da vem, koliko je star.

in tako smo s strezbo alkohola zakljucili.

fant je bil pa nabildan 2 m visok – se dons ne mirem verjet, da je bil sele 14.

Še par viskijev bi ruknila pa bi ti zgledal 40  🙂

Tudi za izmišljene zgodbice je potrebno vedeti kaj pravzaprav pedofilije sploh je.

To ti je bilo nastavljeno. Da te uniči v službi. Z sinom sta imela dogovor. Vprašanje kaj ti je bilo nastavljeno v pijačo. Verjetno ima ambicije škodovati nekateri to dobro skrivajo da ne moreš odkriti.

 

New Report

Close