Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sodelavka ne puca tuš kabine!

Sodelavka ne puca tuš kabine!

Med današnjo debato v službi je prišlo na dan, da sodelavka ne puca tuš kabine. Pogovarjali smo se o tem, kako težko se čistijo tiste klasične plastične kabine z drsnimi vrati in da je bolje imeti samo stekleno steno, pa je rekla, da ona pa tuša niti ne čisti, saj se tako ali tako ves čas splakuje z vodo in milom, ko se tuširaš.

Ne vem, kaj naj si mislim. Pa ženska je sicer urejena, tudi pri njej doma sem že bila in je imela na videz vse čisto, nič takega nisem opazila, sedaj pa to. Kaj si vi mislite?

 

Hvala, da si nam med sluzbo prihitela o tem porocat, zdaj bomo lahko ze pred cetrto vsi zgrozeni.

Res jih je težko pucat. Je pa velika razlika če vsak za seboj malo spreplakne in pusti odprto kabino in okno da se zrači. Popolnoma druga zgodba. Se pa vseeno počiati ssem in tja.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Ne moremo verjeti tega, 04.08.2021 ob 11:37

Med današnjo debato v službi je prišlo na dan, da sodelavka ne puca tuš kabine. Pogovarjali smo se o tem, kako težko se čistijo tiste klasične plastične kabine z drsnimi vrati in da je bolje imeti samo stekleno steno, pa je rekla, da ona pa tuša niti ne čisti, saj se tako ali tako ves čas splakuje z vodo in milom, ko se tuširaš.

Ne vem, kaj naj si mislim. Pa ženska je sicer urejena, tudi pri njej doma sem že bila in je imela na videz vse čisto, nič takega nisem opazila, sedaj pa to. Kaj si vi mislite?

 

Praviš, da je bilo vse čisto, kaj še hočeš? Očitno je imela prav in ima čisto, le ti iščeš nevidnega sovražnika.

Verjetno si tudi eno tistih kožuhov, ki nasedejo propagandi in fašizmu, ki bi rado  zavladalo svetu, da se bodo nekateri šli bogove drugi pa živeli samo za njih pa čeprav so lažni bogovi oz to sploh niso.

Kaj si mislim?

Nič.

Vsak naj naredi tako, kot njemu paše.

 

 

Jaz jo 2krat letno, ker jo je treba razstavit.

Ni vse za verjet, kar kdo reče. Mogoče ji je šla ta tema na živce, mogoče je poslušala katero, ki se hvali, kako čisti… pa je rekla, da ona ne čisti. Očitno sproti čisti in ni umazano, ne vem, kje je problem?

Pa saj ima prav – ni jo treba čistit. Meni tudi ne pride na misel, da bi drgnila vrata ali ploščice v tušu. Pobrišem pa po tuširanju včasih s krpo do suhega in je to to. 5 minut dela.

Kaj si mislim? Če ji paše, pa naj. Meni tudi paše, da je sedaj poleti moja tušna niša v hiši bleščeče čista, ker uporabljamo zunanji solarni tuš, nonstop – tudi po 3x dnevno, če je treba. Tud če je dež. pa še na zraku se posuši in ni treba gloncat, niti s čistili špricat.

Jaz pa si mislim, da ima tuš višjega cenovnega razreda, ki je prevlečen proti sprijemanju madežev in umazanije, in ji tako resnično ni potrebno čistiti.

Odgovor na objavo uporabnika
na2, 04.08.2021 ob 14:46

Jaz pa si mislim, da ima tuš višjega cenovnega razreda, ki je prevlečen proti sprijemanju madežev in umazanije, in ji tako resnično ni potrebno čistiti.

Kakšen pa je to, katere firme, na kaj paziti pri nakupu? To bi pa tudi mene zanimalo, ker našega je treba drgniti, sicer je lisast.

Odgovor na objavo uporabnika
Kakšen, 04.08.2021 ob 16:11

Kakšen pa je to, katere firme, na kaj paziti pri nakupu? To bi pa tudi mene zanimalo, ker našega je treba drgniti, sicer je lisast.

Sanotechnik firma; pa taki, ki ima označeno, da ima nano premaz stekla i nobenih silikonskih fugirnih spojev. Jasno mora bit steklo, ne plastika, pa una harmoika vrata – to je raj za glivice in plesen. Cene se pa pričnejo tam okoli 800 EUR navzgor.

Mislim, da je treba vseeno kar na tedenski bazi spucat vse v kopalnici. Mi imamo tist pobiralec vode kot za šipe od avta in vsak sproti ploščice in šipo očisti, da se ne nabira vodni kamen. Jaz še pobrišem na suho -ponavadi se zvečer vsi stuširamo eden za drugim, pa grem jaz zadnja.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tuš kabina, 04.08.2021 ob 17:47

Mislim, da je treba vseeno kar na tedenski bazi spucat vse v kopalnici. Mi imamo tist pobiralec vode kot za šipe od avta in vsak sproti ploščice in šipo očisti, da se ne nabira vodni kamen. Jaz še pobrišem na suho -ponavadi se zvečer vsi stuširamo eden za drugim, pa grem jaz zadnja.

 

Pišeš o vodnem kamnu in sem pomislila, da tele sodelavke morda ta ne moti. Ker tuš pa umazan res ni, ker se v njem tuširamo, večinoma pa ga čistimo zaradi vodnega kamna, ki pač ne izgleda lepo. Torej ne zaradi umazanije, ampak zaradi videza.

Mogoče ga bom pa še jaz nehala, haha!

Odgovor na objavo uporabnika
Mogoče jo pa vodni kamen ne moti, 04.08.2021 ob 18:07

Pišeš o vodnem kamnu in sem pomislila, da tele sodelavke morda ta ne moti. Ker tuš pa umazan res ni, ker se v njem tuširamo, večinoma pa ga čistimo zaradi vodnega kamna, ki pač ne izgleda lepo. Torej ne zaradi umazanije, ampak zaradi videza.

Mogoče ga bom pa še jaz nehala, haha!

Kako ne.. saj bakterije in umazanija kar špricajo okoli, medtem ko se tuširamo, se v vlagi razmbožujejo sto na uro, pol pa vse skupaj pajca.. iuuuu fuj. Obvezno razkužit vse, večkrat tedensko, 1x tedensko pa konkretna generalka. Ne bodi mona.

Odgovor na objavo uporabnika
Slaba ideja, 04.08.2021 ob 18:14

Kako ne.. saj bakterije in umazanija kar špricajo okoli, medtem ko se tuširamo, se v vlagi razmbožujejo sto na uro, pol pa vse skupaj pajca.. iuuuu fuj. Obvezno razkužit vse, večkrat tedensko, 1x tedensko pa konkretna generalka. Ne bodi mona.

Kje vi vse vidite bakterije, no, čistunske mone!

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoška, 04.08.2021 ob 21:36

Kje vi vse vidite bakterije, no, čistunske mone!

Če bi pogledal z mikroskopom bi se ti obrnil želodec. Ali ultravijolično lučko… fuuuj. Glej, če si škrt si pač omisli kis in sodo, a jaz v kopalnici nimam milosti. To mora biti top, da lahko “ješ po tleh”. Sem gledala oddajo o teh mikro živalcah v tkaninah, preprogah, pršice, bakterije… kljuke od vrat fuuuj… to se mora redno čistit in ti vzame par minut dnevno, če redno pospravljaš in čistiš za seboj. Zvečer se razkuži, generalno 1x tedensko in živiš mirno. Ne bi mogla biti v stanovanju kjer ljudje ne skrbijo za red in čistočo, osebno higieno. Sploh če so kakšne živali, fuj. Mi je žal, ne želim s tem užaliti nikogar, a to je moja meja.

So šli enkrat gledat hotelske sobe s temi lučkami ala CSI… fuuuj, od takrat se izogibam kot hudič križa, raje kampiram v šotoru. Od krvi povsod, do sperme na povštrih, … ma ne , raje ne napišem kaj vse so našli na stenah… garje, vse možno.. pa to OPRANO… my ass! In potem se slikari folk na IG v hotelih, si mislim..srečno Kekec 🙂 ni ga čez moje sveže oprane rjuhe in brisače, v katere me ni strah zarit obraz! TO je luksuz!

Odgovor na objavo uporabnika
Prav povsod, 04.08.2021 ob 21:49

Če bi pogledal z mikroskopom bi se ti obrnil želodec. Ali ultravijolično lučko… fuuuj. Glej, če si škrt si pač omisli kis in sodo, a jaz v kopalnici nimam milosti. To mora biti top, da lahko “ješ po tleh”. Sem gledala oddajo o teh mikro živalcah v tkaninah, preprogah, pršice, bakterije… kljuke od vrat fuuuj… to se mora redno čistit in ti vzame par minut dnevno, če redno pospravljaš in čistiš za seboj. Zvečer se razkuži, generalno 1x tedensko in živiš mirno. Ne bi mogla biti v stanovanju kjer ljudje ne skrbijo za red in čistočo, osebno higieno. Sploh če so kakšne živali, fuj. Mi je žal, ne želim s tem užaliti nikogar, a to je moja meja.

So šli enkrat gledat hotelske sobe s temi lučkami ala CSI… fuuuj, od takrat se izogibam kot hudič križa, raje kampiram v šotoru. Od krvi povsod, do sperme na povštrih, … ma ne , raje ne napišem kaj vse so našli na stenah… garje, vse možno.. pa to OPRANO… my ass! In potem se slikari folk na IG v hotelih, si mislim..srečno Kekec 🙂 ni ga čez moje sveže oprane rjuhe in brisače, v katere me ni strah zarit obraz! TO je luksuz!

Predvidevam da si še kar devica? Ali tiča od svojega tudi preveriš z uv lučko in zdrgneš z rakužilom dokler vse ne pocrka?

A si prebrala koliko živalc je šele v naravi kamor ti postaviš šotor? In ti jil lepo preneseš v tvoj šotor na oprano posteljnino. In to z dneva v dan ker v skupne ogabne tuše ne hodiš.

Kar se tega tiče sem prava packa, balans pa to.. 😉

V skupne ogabne tuše niti mrtva ne bi šla.

Imam za pucat tri kopalnice in naredim kadar in koliko zmorem. Toliko sem pucala, da imam vse prste zvite od revme. Vse me boli.

S higieno ni treba pretiravati. Če sodelavka ne puca, je to njen problem. Saj verjetno ni edina pri hiši, lahko spuca kdo drug.

S pucanjem se lahko popolnoma znucaš. Če je človek preveč natančen, zelo trpi. Vse naj bo v mejah normale. Pretiravati res ni treba.

Jaz mislim, da ni to natančnost, ne obsedenost s pucanjem, ampak osnovna higiena v najbolj umazanih prostorih. To je treba nekako vzdrževati. Sproti, pa vsak za sabo in se ne znucaš preveč

Da Si zdraharka. Pa bi ja šla popuščati na obisku 😆😆😆😆😆😆 Proklete kure ste ene. No kvazi ljudje. Ko hodite na obiske pobirati prah kot prijateljice, pol pa na Mon, ki je zdravilen Jao 😂

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 04.08.2021 ob 22:15

Predvidevam da si še kar devica? Ali tiča od svojega tudi preveriš z uv lučko in zdrgneš z rakužilom dokler vse ne pocrka?

A si prebrala koliko živalc je šele v naravi kamor ti postaviš šotor? In ti jil lepo preneseš v tvoj šotor na oprano posteljnino. In to z dneva v dan ker v skupne ogabne tuše ne hodiš.

😂😂😂😂😂 ko imajo babe svoj mood pa preveč časa Hudič ima mlade se reče temu v teh cajtih. Ni pa covid, tudi za nekaj dobro 😆 Samo teženje bab jim pa gre v nulo. Pa delo od doma, če ni še sadik paradajzov v rok službe. My ass pa delo od doma, no. Nom nom, pa vse debele s hujšanjem. 🙃☺

Toliko Čiste, pa najbolje prodajate tudi bolezni, a ni to malo čudno? Sedaj imajo tudi 3 letniki že laktoze, v takem času smo se igrali po mivki, pa jo celo pojedli Jao folk 😆 Zapri se v kopalnico pa nikol ven 😆

Vsakih pet let kupim novo tuš kabino od Kolpe. Cena od 200 – 250 €.

New Report

Close