Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sodelavki sem zmešal glavo

Sodelavki sem zmešal glavo

Pa si prepričana da potem res ni šel? 😀

Lej, iz zapisanega je moč razbrati, da sta zaposlena in sodelavca v neki prozivodnji; gospodična dela v izmeni, on je serviser strojev v proizvodnji; ker je napisal, da mu je “žena rekla naj stroj navije do konca da ne bo folgala”….

Lahko pa seveda avtor spet eno sočno zgodbico, domišljijski spis klamfa. Zaposlen kot vzdrževalec v proizvodnji.

Se pa to med tako populacijo ljudi in med osebami v proizvodnih halah seveda tudi dogaja. Vedno se je in vedno se bo – Ženske so bile vedno pozorne in tekmovalne med seboj za “vzdrževalce delovnih stroje” v kombinezonih :), nekatere ženska pa na vodje izmen ali na nadrejene v proizvodnji.

🙂

Lej, iz zapisanega je moč razbrati, da sta zaposlena in sodelavca v neki prozivodnji; gospodična dela v izmeni, on je serviser strojev v proizvodnji; ker je napisal, da mu je “žena rekla naj stroj navije do konca da ne bo folgala”….

Lahko pa seveda avtor spet eno sočno zgodbico, domišljijski spis klamfa. Zaposlen kot vzdrževalec v proizvodnji.

Se pa to med tako populacijo ljudi in med osebami v proizvodnih halah seveda tudi dogaja. Vedno se je in vedno se bo – Ženske so bile vedno pozorne in tekmovalne med seboj za “vzdrževalce delovnih stroje” v kombinezonih :), nekatere ženska pa na vodje izmen ali na nadrejene v proizvodnji.
[/quote]

nova
Uredništvo priporoča

..in kje točno naj bi jaz lažno moralizirala??
[/quote]

Tam, kjer zagovarjaš, da je eni strani dovoljeno vse, drugi pa ne in dotično zapakiraš v skupni konsenz.

Preberi se še enkrat. Ta zadeva te mika, da se bliska. Vse to pisanje je zanikanje samemu sebi. Tako bliskanje je preskakovanje energij, ne pa prijaznosti. Odprl si kurchevo čakro in to je ženska začutila. Kogar zanima samo žena, definitivno ne oddaja signalov, ki jih ženske naskakujejo. Mislim, da moraš sam pri sebi razpucati, če boš ali ne babjek. To je precej stvar odločitve. In moški, ki se odloči, da ne , mu ni potrebno razlagati zgodbic, da ga doma s pasjo ovratnico in povodcem čaka žena, kot to počneš ti.

kaj si ti za en malinovec avtor, al jo skenselj al jo nategni, če se nisi izmislil te štorije.., da ti ponoč pošilja sms, zgodba ne deluje realno.., pol je to kvečjemu kakšna malouman bejba, ki se je ne splača niti kresent, ker se ji bo zmešalo na koncu.

Daj, odloči se že ali boš pisala v ženski ali moški osebi. Prejšnji komentar si objavila kot Ajoj in ženska, ki zagovarja klofute. Naslednjega pa kot Jah – moški, ki klofuta ženske. Stil pisanja in slovnica čisto identična.

Tisi pa res ena butara. Vsak dedec bi dal klofuto zenski ce se zacne usajat na njega,ce se prepoznas kur vetina ena lahko nastavis . Ne poznam niti ene ki nebi bila povprecna cipica ker tiste ki zgledajo res dobro se majo za prevec dobre da bi se kar nastavljale druge samo mislijo da so dobre ker dajo vsakemu noge narazen ti spadas med te zadnje.

Take ženske so neuravnovešene in lahko zelo nevarne, če niso uslišane. Jaz bi ji napisala pismo in ji povedala, da moja prijaznost nima nič z njenimi asociacijami na kaj več in ji jasno povedala da imam družino in da ljubim ženo in otroka in da so vajini odnosi lahko samo profesionalni ter, da na delovnem mestu ne mešate privatnega življenja in ne iščete prijateljstev znotraj službe. ter jo prosila, da naj odneha ker, če ne bo jo boste tožili zaradi nadlegovanja. In obvezno z tem seznanite svojega šefa še preden bo ona začela kaj spletkariti ali rovariti proti vam zaradi vaše zavrnitve.

direktno povedst, da te nevtanima in da ti njena pozornost ni v redu. Nslce jeze pokaži.

Potem pa se ne odzivaj nanjo niti s prijaznostjo, niti z jezo. Indiferentno. Ne poglej je v joške, ne komentiraj oblek, imej do nje odnos kot do kandelabra na parkirišču. Pač boš moral izklopit “prijaznost”. Sicer najbolj prijazen si, ko delaš prav in se ne prilagajaš interesom in željam drugih

Krasno. Vas je več takih, prijaznih, ki ne želite nikogar uzaliti. Zavedaj se, da s svojim infantilno vedenjem in prijaznostjo, pod katero je skrita želja ugajati za vsako ceno, delas škodo tej ženski, svoji ženi in preprosto nisi moški, kot bi te tvoj otrok rabil. A boš odrasel al ne, je pa na tebi. Sodelavka rabi slišat, da je lepa ženska, naj se bolj ceni in naj zaupa v svoje vrline. Da ji bo moški, ki ga bo zanimala, to sigurno dal vedet, v vmesnem času pa naj se spostuje. Če bo hotla bo razumela, v nasprotnem primeru bo malo užaljena, a to ni več tvoj problem. Hkrati moraš svojo ženo zaščititi pred takimi bedarijami, ker ko bosta v slabšem obdobju, take zgodbice pomenijo razliko ali zakon preživi ali ne. Zgleda kot da tekas k mamici (ženi) , da bo ona rešila tvoj zos. Predpostavimo, da je ženska na mestu, se ti zdi, da je spoštljivo, da pustiš, da se ti ena dobesedno meče pod noge, ko je ni zraven? Jaz navijam zate, da postaneš odrasel moški. Obstaja pa nevarnost, da se ti potem nobena ne bo zmogla upret. 😉


On pusti da se mu ona meče pod noge? On pusti?
Kaj naj sploh pusti? Če se ima ona namen metat se bo metala….

Naj jo dvakrat ošamari, da bo taprav dec?

Kot da je tip odgovoren za njeno vedenje. Se pravi, ker je poročen ne sme bit niti prijazen do drugih žensk, ker to je….. greh? Varanje, prešuštvo?…

Vi niste normalni…. :/

Ljudje si vedenja drugih vedno interpretiramo v skladu z nasimi predstavami ali interesi. Nemalokrat se zgodi, da ce nam je dolocena oseba vsec, bomo iskali znake, ki nam potrjujejo vzajemno naklonjenost. V tem primeru je torej se bolj pomembno, da jasno povemo, kaksna je nasa situacija oz. pozicija. Jasno ji morate povedati oz. napisati, da vas tak odnos ne zanima in da je v vasih oceh sodelavka. Pri tem bodite prijazni, vendar odlocni. Morda vase stalisce ponovite veckrat. Menim, da ni potrebe po nesramnosti, potrebne so le jasne meje in odlocnost. Ignoranca je prav tako slaba ideja, saj pusca prostor za lastno interpretacijo. Kljuc je torej v iskrenosti, pri tem pa ni nobenega razloga, da ne bi mogli ohraniti spostljivega in kolegialnega odnosa. V taksni situaciji se lahko znajde marsikdo in pomembno je, da smo kljub danim razmeram spostljivi in se toliko bolj pozorni, da ohranimo posameznikovo dostojanstvo.

Joj, mal se mi smiliš zaad vseh brezveznih komentarjev, k si jih dobil.
Jaz sem ena izmed redkih žensk v izredno moški stroki in se seveda kdaj zgodi, da te kdo narobe vzame. Pač jasno poveš, da ti ni do tega, ker se ne bo nič zgodilo in da bolje da neha, ker si dela sramoto.
In potem naprej greš s svojim življenjem in poskrbiš, da je žena na tekočem, z dogajanjem, da se ne bi počutila, kot da nekaj skrivaš.
Pa mogoče opusti pisanje po blogih, niso to najboljši nasveti na svetu.

Ah, daj no, saj se hecaš…………… 😀

Kadar gredo meni stvari takole narobe in nekdo noče in noče razumeti in to traja več tednov, prosim moža, naj nekomu vljudno pove, kako naj se obnaša.

Pri tebi je situacija obrnjena. Verjamem, da ti je zoprno in odveč, pa vseeno pazi. Ne odgovarjaj na sms-e. Ne klepetaj po kakšnih mailih. Nič zasebnega. Samo službene zadeve.

Ahahahah dobro zgodbico si si izmislil… Ti ni dolg cas a?

Kaj pa, če je tudi ona samo prijazna? Hec hec
Odličen odgovor. Avtor se skriva za prijaznostjo, ki je v resnici ni, vse je preračunljivost. Se vam zdi normalno, da se šali s sodelavko, odgovarja na njena sporočila? S sodelavko, za katero želi, da ga pusti pri miru? Se vam zdi, da ima v resnici tako rad ženo, za katero tej sodelavki govori, da je zmaj, ki ga bo ubila, če ne pride ob uri domov? Z vsem obnašanjem napeljuje sodelavko, naj za boga ne odneha z zagledanostjo, tukaj pa hinavi in se dela, da ga moti? Lahko mu ženska ni toliko všeč, da bi kaj hotel z njo, bo pa poskrbel, da bo vsa fabrika in vsa domača okolica izvedela, kak frajer je, da se je ena tako vanj zatrapala. V svojih očeh je zelo pridobil na vrednosti zaradi nje, sem gotova, da hodi po fabriki kot pav in lovi njene poglede, pred sodelavci pa jamra, kako naj se je le znebi.

Po naslovu se mi zdi ,da se avtor hvali s tem.


domišljijski spisi ti ne gredo najbolje………………………..

Sej mene so tudi vable na kofetka pa cifre dajale pa prosle da jim kaj pošraufam v stanovanju :)))) . Zakaj bi če sem vezan. Saj nakoncu sem vsega kriv v ženinih očeh ,ampak sam zase vem da imam čisto vest.

To je kot sedaj gledam punce ki sem jih poznal pred 20 + leti kaj počnejo in s kom so. Vglavnem žalost i tuga. Vse nekaj fejk pa jokcanje kako jim je hudo.

Ali pa še boljše ko se je ena zvesta mami 2 sončkov zarekla in takoj skapiram da se dobiva z bivšim. In potlej si misliš kaj je s folkom? A sem jaz nor ali večina drugih.
Spet po drugi strani who cares. Živim svoj lajf če vam paše okol sračkat dejte samo ne potem jokat.

Tudi če te nekateri napadajo (kot bi bil sam kriv, če si punci všeč), te jaz čisto razumem. Ljudje, sploh tisti, ki niso vajeni prijaznosti, slednjo radi zamenjajo za naklonjenost in se zapalijo. Meni se je to velikokrat zgodilo. Celo sem moškemu lepo razložila, da sem zasedena in da je no go, je še kar poskušal. Eden mi je celo rekel, da se je odločil, da me bo speljal. Pač ljudje smo različni, legitimen poizkus, na tebi pa je, da postaviš mejo, če ti tako poskušanje preseda. Zna pa nastati resen problem z obsedenci, saj ti drugače dojemajo realnost in se spustijo v take razsežnosti, da je noro, in težko odnehajo.
Prijazni ljudje so velikokrat žrtve neprijaznih in to je fakt… v tem in v vseh drugih smislih. Se je treba naučiti jasno reči ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Prosim za nasvet, 09.06.2020 ob 22:30

Tik pred korono smo dobili novo sodelavko, stara isto kot jaz. Oba v 30ih. Jaz sem do vseh sodelavcev in sodelavk zelo prijazen, jim pomagam, se z njimi pogovarjam kot da smo najboljši prijatelji že iz otroštva in podobno. Ampak ta sodelavka verjetno narobe razume mojo prijaznost. Prve dneve je delala s sodelavcem, ki je imel takrat res slab dan, saj ga je nekaj žena razjezila, no, to svojo jezo je nato znašal nad tanovo, zato ji ni nič povedal prav kaj in kako more delati in je obstala v količini. Jaz, nežna in prijazna duša, sem ji šel pomagat, si vzel čas in ji vse lepo razložil kaj pa kako. In potem se mi je ne vem kolikokrat zahvalila. Čez čas mi je ena druga “X” sodelavka rekla, da ji je tanova rekla, da sem ji zelo všeč in da se kar topi, ko grem mimo nje. Sem si mislil ok. nič hudega, vsakemu se kdaj kdo dopade.

Dva tedna nazaj dobim njen sms, in se predstavila lepo, da je še danes zelo vesela, da sem ji že velikokrat pomagal ipd. Ok, se ji zahvalim nazaj. Ampak ni nehala pisati. Ženska seveda ve, da sem poročen in imam otroka, ter da živimo na svojem oz. da imam porihtano življenje.

Prejšnji teden me je po službi vabila na pijačo v smislu, kot prijatelja. Seveda zavrnem in se izgovorim, da me žena ubije, če se ob minuti ne prikažem doma, češ, da ima naštudiran čas koliko časa rabim, da pridem iz službe domov. Potem mi je cel teden nosila neke prigrizke, od čokoladic, do bombonov. Vprašam to x sodelavko, če jo vpraša kaj glede mene, ker se nekam čudno obnaša zadnje dneve. Ta jo vpraša, in ji pove, da če bi bil samski, bi vse naredila, da bi me osvojila …

In včeraj mi je poslala sms, da sem ji zelo všeč, da bi kdaj vseeno šla lahko na pijačo itd. Nisem odgovoril nič nazaj. Povedal sem ženi, da sem sodelavki zmešal glavo, pa se da zgoditi, da bo gnjavila. Žena se je samo nasmejala in rekla, da je že to vajena pri meni, češ da takoj vidi, kako me druge ženske gledajo.

Danes je delala z mano. Prišla je oblečena v službo kot ena prostitutka. Sodelavke so se smejale, meni pa ni blo ravno smešno. Šel sem do šefa in mu povedal, da bi bil vesel, če enega od naju dveh premestijo v drugo smeno, preden mi ta ženska sranje naredi, ta je pa rekel, da to ni mogoče, ker jih je v oni smeni že tako preveč.

Prej, ob 11h zvečer sem spet dobil njen sms, ampak samo z vprašanji, če kaj vem, kaj bova jutri delala in kako je delati z njo.

Da ji izbijem veselje do mene, kaj naj naredim? Kakšni nasveti? Žena mi je predlagala, naj stroj navijem dokonca, da ne bo folgala pobirati in tako se ji bom mogoče zameril. Kar mi glih ni všeč, ker nisem nesramen človek.

Upam na kakšen dober oz. pošten in prijazen nasvet.

Res nočem, da grejo stvari pri njej predaleč. Saj je luštna, ampak imam rad ženo in otroka, zato me ne zanima. V bistvu niti ne maram ljudi, ki rinejo v človeka, kateri je že poročen/zaseden in ob enem še ima otroka oz. družino.

Začne me boleti glava ob takšnih zgodbah. Na forum pišeš ker ti to tako paše, da si obseden s tem. Ego si polniš na ta način. Najprej nisi niti malo pošten. Oprosti. Tako zelo ti paše, da dobiš pozornost, da se kar topiš, v resnici si pa zelo mala osebnost. Če bi bil to, za kar se opisuješ, bi stopil do te ženske in ji iskreno povedal kar ji imaš za povedati in ne, da ji pisariš in odgovarjaš preko sporočil. Dejansko ignoriraš njeno obnašanje in se s tem hvališ sodelavkam, ženi… Kako pa so sodelavke vedle, da so se lahko smejale? Kako lahko ženi rečeš, da ti bo ena naredila sranje, ko pa je sploh ne poznaš? Kaj pa, če bo spoznala nekoga drugega in je več ne boš zanimal. Ona je samska ti pa ne in lahko se zgodba hitro obrne. Ne kar nekaj govoriti kaj ti bo ona naredila. Poznamo ženske takšne tike, ki nimajo jajc, da bi povedali v oči in potem se imate za dobre in prijazne, v resnici pa ignorirate in se igrate igrice, ker vam paše. Brez skrbi bodi, da če ni ta ženska psihopat, te bo kaj kmalu pozabila, ker ženske ne rade zapravljamo časa tam kjer ni prostora za nas. Kar hitro gremo s svojim življenjem dalje. Škoda, da ne slišimo še njene zgodbe.

Boš moral enkrat postati tudi malo manj nežen, a še vedno vljuden.

So ti že odgovorili. In zraven ji še povej, v kolikor bi začela nagajati, da so z njenim pristopom vsi seznanjeni, vključno z ženo in da si v ta namen prosil za premestitev urnika.

Mislim no nekatere, a hodite v službo delat al na kurb*adijo in nastavljati češplje zasedenim? 🙄 In potem take pričakujejo še dostojnosti ter spoštovanje 🧐😳🤣😆😂😂😂😂😂🤣😂😅😅

In seveda, blokiraj številko. Razen, če ženi tudi paše, da ti ena službena frcafela ob 11h zvečer pošilja smeje, ker je šele od včeraj v službi in imate nesposobnega sefa, ki ki ne zna dodeliti dela v službi. ☺☺☺

New Report

Close