Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Sodišče ustavilo postopek proti dijakinji, ki na avtobusu ni želela nositi maske

Sodišče ustavilo postopek proti dijakinji, ki na avtobusu ni želela nositi maske

SE SE SPOMNETE? POLICISTI?
Se se spomnete uporabe fizicne sile s strani NESTROKOVNIH in ocitno NEZAKONITIH policistov zoper mladoletnico, katera je bila brez maske na avtobusu. Fizicna sila? Uporaba sredstev za vezanje in uklepanje? Bo kdo odgovarjal?

https://www.24ur.com/novice/korona/koprsko-sodisce-ustavilo-postopek-proti-mladoletnici.html?fbclid=IwAR2oksJ22gU4sfIU3i0wDt8vrM5PZjWqhBG9ZcZ0ZEh-1VM0cdGnIkvPQls

Smrkla razvajena. Neki se je pametno delala pa frajarla sto na uro.

Evo, za nepismenega majmuna, ki še sam ne prebere tistega kar lima: “Kot so takrat pojasnili, potnice niso vklenili, ker ni nosila maske, ampak ker se je upirala postopku in ni upoštevala ukazov policistov. “

nova
Uredništvo priporoča

postopek je pa za kaj??

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Kidanje z avtobusa.

Policija je bila poklicana ker je šofer “sledil ukazom”

Jedna budala, zove drugu budalu da rade budalaštine..

https://www.youtube.com/watch?v=4zpehjQn3KM

đe su veljice??? đe su ločila?? jeli?? u sloveniji si
neču da čitam to..

😉

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Evo, za nepismenega majmuna, ki še sam ne prebere tistega kar lima: “Kot so takrat pojasnili, potnice niso vklenili, ker ni nosila maske, ampak ker se je upirala postopku in ni upoštevala ukazov policistov. “
[/quote]

Zakaj pa so uvedli postopek LOL… nimajo oni kaj nadlegovat ljudi, da morajo dol z busa, če so plačali vožnjo… in oni so jo nadlegovali in terali dol z busa, ker ni hotela dati maske gor… torej postopek teranja dol z busa se je začel zaradi nenošenja maske. In To teranje dol z busa je bilo neupravičeno.
pa še marsikaj neupravičeno počno ti celjski plavi naduvanci.

Zakaj pa so uvedli postopek LOL… nimajo oni kaj nadlegovat ljudi, da morajo dol z busa, če so plačali vožnjo… in oni so jo nadlegovali in terali dol z busa, ker ni hotela dati maske gor… torej postopek teranja dol z busa se je začel zaradi nenošenja maske. In To teranje dol z busa je bilo neupravičeno.
pa še marsikaj neupravičeno počno ti celjski plavi naduvanci.
[/quote]

Kaj, če plačaš vožnjo lahko počneš kar hočeš? Bi rekel da so problemi z logiko na strani antimaskarjev.

https://www.nomago.si/obvestila-javni-potniski-promet/vstop-na-avtobus

Ne samo da ni hotela upoštevati pravila in utemeljene zahteve voznika, z avtobusa se tudi ni hotela odstraniti, niti sodelovati v postopku, za kar bodo kazni pa sigurno obstale. Za to ne vem kaj se veselite, vseeno bo lepo plačala za JRM in upiranje postopku.

Kaj, če plačaš vožnjo lahko počneš kar hočeš? Bi rekel da so problemi z logiko na strani antimaskarjev.

https://www.nomago.si/obvestila-javni-potniski-promet/vstop-na-avtobus

Ne samo da ni hotela upoštevati pravila in utemeljene zahteve voznika, z avtobusa se tudi ni hotela odstraniti, niti sodelovati v postopku, za kar bodo kazni pa sigurno obstale. Za to ne vem kaj se veselite, vseeno bo lepo plačala za JRM in upiranje postopku.
[/quote]

Vse to pa ni nič v primerjavi s tem, da z lastnimi dejanji ni spoštovala volje gospoda Janeza Janše.

eeee moji vi pismeneži…
namesto da bi obsodili policiste ker pod pretvezo prejemanja plače podpirajo globalizacijo, novo družbeno ureditev in diktaturo obsojate tamalo… nisu vam dovoljno savili kičme

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Lepo povedano

https://www.youtube.com/watch?v=V-aJNsensAA

Res je to diktatura ko se ne pusti vsaki drolji da serje povsod. Le kaj bomo zdaj.

ne govorim o janši… govorim o svetovni diktaturi.

stari tam so nam državo ukradli ekonomijo suverenost a ovi po autobusima dijake hvataju i privode… mislim res… ne vem al je zalostno al smešno… a je to dobro opravljen deu z strani policije???

vi pa navijate

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Kaj, če plačaš vožnjo lahko počneš kar hočeš? Bi rekel da so problemi z logiko na strani antimaskarjev.

https://www.nomago.si/obvestila-javni-potniski-promet/vstop-na-avtobus

Ne samo da ni hotela upoštevati pravila in utemeljene zahteve voznika, z avtobusa se tudi ni hotela odstraniti, niti sodelovati v postopku, za kar bodo kazni pa sigurno obstale. Za to ne vem kaj se veselite, vseeno bo lepo plačala za JRM in upiranje postopku.
[/quote]

kaj pa je to karkoli hočeš… nič nikomur ni počela, sedela je na stolu in se peljala… če misliš na to,da ni imela maske – to ni prekršek to ni nič takega zaradi česar bi jo lahko nekdo preganjal.
še najmanj pa nomagovi šoferji… se spomnim takrat novinarskega prispecvka, kjer je potem eden drug tam na postajio govoril, da kako nihče noče ubogati in pravilno nositi maske, sam pa je stal pred kamero z masko pod nosom… ali pa ti še povem osebni primer par dni za tistim sem šla mimo nomagove avtobusne zjutraj, notri v prostoru za prodajo kart tip, ki prodaja brez maske in kašlja na veliko…
in taki bodo potem policijo klicali nad potnike za nekaj kar oni sami tudi počno – celo pred kamerami…

glej mene nihče brez maske ne moti – motijo me pa sv.inje, ki pljuvajo in hrkajo povsod kot da za robček še slišali niso – pa ne zaradi korone, ampak ker je to bilo že od nekdaj ogabno početje. Komot grem mim človeka, ki je brez maske ali se brez nje vozi na busu, je v štacuni in se kulturno obnaša – na daleč se pa ogne kakšne sv.inje, ki ne pozna osnovnega higienskega obnašanja in hrka in pljuva vse okoli sebe – in olalala tudi take je žal korona naplavila.

Ne imeti maske ni prekršek. In punca je imela vso pravico biti na busu brez maske… vso kritiko pa policajem, ki bi morali biti varuhi pravnega reda države in ne vlade ter oblasti… ampak pravnega reda, ga pa iz lastnega napuha in zmotnega občutka večvrednosti, sami kršijo in prekoračijo pooblastila… nimaš kaj vklepati nekoga, ki ni naredil nič narobe in z vso pravico se ima upreti takim policistom – saj policisti nimajo kaj nadlegovati ljudi, če niso nič naredili, še manj ji odrekati pravico do vožnje.

stari jst tko učasih razmišljam ko pravite pismeni izobraženi školovani blaaablaa my ass
mene zanima če na način kot se vodi države oni vodijo tudi svoje gospodinjstvo
ograja in vrata na stežaj odprta, na dvorišče in v nepremičnino dovoliš vstop vsakemu ki ga veter nanese, zapufavanje , zapravljanje, učestvovanje v nečem od česa imaš malo koristi oz nič…

i to je školovano? to je izobraženo?? ne vem kva vas učijo tam po tistih blejačnicah??? kako se zajebat? kako u veter scat???

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

kaj pa je to karkoli hočeš… nič nikomur ni počela, sedela je na stolu in se peljala… če misliš na to,da ni imela maske – to ni prekršek to ni nič takega zaradi česar bi jo lahko nekdo preganjal.
še najmanj pa nomagovi šoferji… se spomnim takrat novinarskega prispecvka, kjer je potem eden drug tam na postajio govoril, da kako nihče noče ubogati in pravilno nositi maske, sam pa je stal pred kamero z masko pod nosom… ali pa ti še povem osebni primer par dni za tistim sem šla mimo nomagove avtobusne zjutraj, notri v prostoru za prodajo kart tip, ki prodaja brez maske in kašlja na veliko…
in taki bodo potem policijo klicali nad potnike za nekaj kar oni sami tudi počno – celo pred kamerami…

glej mene nihče brez maske ne moti – motijo me pa sv.inje, ki pljuvajo in hrkajo povsod kot da za robček še slišali niso – pa ne zaradi korone, ampak ker je to bilo že od nekdaj ogabno početje. Komot grem mim človeka, ki je brez maske ali se brez nje vozi na busu, je v štacuni in se kulturno obnaša – na daleč se pa ogne kakšne sv.inje, ki ne pozna osnovnega higienskega obnašanja in hrka in pljuva vse okoli sebe – in olalala tudi take je žal korona naplavila.

Ne imeti maske ni prekršek. In punca je imela vso pravico biti na busu brez maske… vso kritiko pa policajem, ki bi morali biti varuhi pravnega reda države in ne vlade ter oblasti… ampak pravnega reda, ga pa iz lastnega napuha in zmotnega občutka večvrednosti, sami kršijo in prekoračijo pooblastila… nimaš kaj vklepati nekoga, ki ni naredil nič narobe in z vso pravico se ima upreti takim policistom – saj policisti nimajo kaj nadlegovati ljudi, če niso nič naredili, še manj ji odrekati pravico do vožnje.
[/quote]

Tamle gori imaš pravila za vstop na bus. Če se jih ne držiš, nimaš pravice, kaj ti ni jasno? Obenem govoriš o manjku kulture, ironično pa ne vidiš da je to ista zadeva. Zdaj bo pa ona odločala kaj lahko in kaj ne. Lepo te prosim.
In lepo ti je bilo že trikrat napisano da so jo povsem pravilno vklepali, ne znaš brati?

Ščijete proti vetru samo razni mudreci iz gostione.

pismeni… reče se: tamle gor imaš pravila za vstop v bus, prostor itd… če vstopiš pomeni da se s temi pravili strinjaš…

mislim da sem na ludovem kanalu gledal tistega novinarja ki je vodil “trenje” (ne vem kako mu je ime) je imel nekega pravnika za sogovornika… pravi da use v vodo pada… da so globe nične, ne vem kako je rekel da sploh nebi smeli… torej je njihov postopek in vse kar je nastalo ?????

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ščijete proti vetru samo razni mudreci iz gostione.
[/quote]

zato su vama životi razvaljeni i raztureni… zato što ja pišam u vjetar…
dobra ti logika

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Pa jebote nepismeno, že stotič: globa za masko lahko pade, ker je vlada amaterska glupo spisala odloke in ni sprejemala spremembe zakonodaje, ampak to ne pomeni da lahko drolja serje kjer hoče. Če bo delala sceno na busu in policajem, jo bodo kaznovali zaradi tega in ne zaradi nenošenja maske.

zato su vama životi razvaljeni i raztureni… zato što ja pišam u vjetar…
dobra ti logika
[/quote]

Ne sodi drugih po sebi. Meni ne fali ništa u životu.

Pa jebote nepismeno, že stotič: globa za masko lahko pade, ker je vlada amaterska glupo spisala odloke in ni sprejemala spremembe zakonodaje, ampak to ne pomeni da lahko drolja serje kjer hoče. Če bo delala sceno na busu in policajem, jo bodo kaznovali zaradi tega in ne zaradi nenošenja maske.
[/quote]

Prvo in osnovno, maske nimajo nobene znanstveno-medicinske podlage.
Drugo, opranoglavci ki sledijo ukazom so krivci, zato jih jaz ne šmirglam 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in seveda ne nosim maske nikjer nikdar nkoli…
tretje…
Policisti so le orodje, katero koristijo vladajoči za dogovorjeni CILJ, ki se sesuva, ne glede na poskuse kateri so bedni, amaterski.
VSem je jasno že da se ta kula iz karata sesuva, polako ali sigurno…
Lahko napišejo na vse možne načine pravno korektno, če ni medicinsko-znanstveno argumentirano (in ni, niti ne bo) mogu da laju na mesec. Capishi?

Kdo bo prvi zapustil ladjo ki se bo potopila?
Čakam..
Iš, plačenci smrdljivi iššššš

Pa jebote nepismeno, že stotič: globa za masko lahko pade, ker je vlada amaterska glupo spisala odloke in ni sprejemala spremembe zakonodaje, ampak to ne pomeni da lahko drolja serje kjer hoče. Če bo delala sceno na busu in policajem, jo bodo kaznovali zaradi tega in ne zaradi nenošenja maske.
[/quote]

glavno da vi znate napisat… u praksi pa tema…

poglej si kak video kako se npr v ameriki pogovarjajo z policisti… pa si pretolmači kaj ti hočem povedat… sem osumljen česa? nisi… marš u piicko materno…

čemu postopek če ni ravnala protizakonito??? oni so u službi nje. vseh nas.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Pa jebote nepismeno, že stotič: globa za masko lahko pade, ker je vlada amaterska glupo spisala odloke in ni sprejemala spremembe zakonodaje, ampak to ne pomeni da lahko drolja serje kjer hoče. Če bo delala sceno na busu in policajem, jo bodo kaznovali zaradi tega in ne zaradi nenošenja maske.
[/quote]

Sceno je delala zato, ker so jo hoteli neupravičeno poslati dol z busa… temu se reče policijsko nasilje… od kje tebi ideja, da sme policist delat s človekom vse kar se spomni, samo zato, ker ima plavo uniformo in se naziva policist… jok brate odpade… ima svoja pooblastila in jih je dolžan uporabljati skladno z zakonom…
in če ni storila nič proti zakonu – kar ona ni – je nima kaj terati dol z busa in še manj potem vklepati v lisice…
ker po tvoji butasti logiki sme priti k tebi zdajle domov se dreti da je policaj in ti bo vdrl v bajto – in ti po tvoji logiki spet ne smeš delat scene policajem – in moraš vse dovoliti kar si gospod plavi namisli, ker če ne te ima spet po tvoji butasti logiki, pravico vkleniti… ne gre to tako ….
policaji imajo pooblastila in samo skladno z njimi smejo delovati… ne smejo nekoga nadlegovati za nekaj, kar ni v nasprotju s pravnim redom… IN ONI SO TOČNO TO POČELI

New Report

Close