Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Šolarka prinesla domov virus, vse okužila, mama protestira

Šolarka prinesla domov virus, vse okužila, mama protestira

To je absurd v kakšno brezbrižnost do soljudi drvimo. Navajam primer iz moje sredine , ki se odvija v teh dneh, ko se borite proti maskam in testiranju šolarjev.

V šoli v razredu otroci že dalj časa ne nosijo mask. ker imajo tako srčno, človeško učiteljico, ki ji je mar za otroke, se je ta odločila, da si bodo maske nadeli le, ko bo na obhodu kontrola, torej ravnateljica. Ker otroci so zdravi in ne potrebujejo maltretiranja.

Med temi zdravimi otroci izbruhne okužba, 1, 2, 3, 4… Ugotovljeno prepozno, ker starši ne podpirajo testiranja.

Zdaj pa razplet, ki zaide v moje ožje okolje. Deklica iz tega razreda okuži domače, tudi babico in dedka. Eden izmed domačih razvije hud potek okužbe, je v bolnišnici. Mamica deklice, ki mimogrede dela v DSO, pa sedaj, po okrevanju (ki zanjo ni bilo problematično), glasno nasprotuje maskam in testiranju! Jutri se gre borit v šolo, ker zdravih otrok se ne bo testiralo.

Povejte mi prosim, se vam je cist odpeljalo???

Ah, no. Kako se je pa dedku in babici doslej uspelo izogniti okužbi? A na svetu obstajajo samo otroci?  Pa mama je delala v žarišču okužb, ko cepljenja sploh šev bilo ni ? Zakaj težke stvari prelagate na otroke? Da vas ni sram, no.

Upam, da ne ščuvaš svojih otrok in bo punčka v šoli poslušala še, da je koga ubila.

Bi rekla, da ste vi tisti, ki v to vpletate otroke, ki se jim je odpeljalo.

Res niste normalni!

Da greš po dveh letih pandemije izjavit, da je otrok kriv, da se je nekdo okužil!!

Tile cepci se obnašajo, kot da so po temeljiti forenzični preiskavi točno določili izvor vsake okužbe.

Odgovor na objavo uporabnika
hgkzjšoed, 16.11.2021 ob 22:11

Da greš po dveh letih pandemije izjavit, da je otrok kriv, da se je nekdo okužil!!

V šoli se je okužila, razširilo se je na polno, ker niso izvajali ukrepov. Otroci so normalno prinesli domov in okužili domače. To bi lahko preprečili, ampak ne, seveda ne.

Ni nam pomoči. Tako je težko za socloveka kaj naredit, hkrati pa se počutite kot pravi junaki. 4 smrti pri nas, ampak carji ste pa vi.

 

Sej ne bodo razumeli, vem ker je brat zural na okol in očeta okužil, čeprav smo mu rekli naj se ga izogiba, ker je onkološki bolnik. Konec je bil usoden, brat ne čuti krivde, niti trohice. In se vedno dela vse kontra, ker je imel blagi potek in se iz korone norca dela.

NI kriv otrok, ampak starsi, ki ne skrbijo, da vsi v druzini izvajajo preventivne ukrepe. Je pa res, da ce se kaj hudega zgodi v druzini, pa je otrok prinesel virus, zna tud mali sam sestet 1+1. Pa tud, ce ni kriv.

Torej je punca prebolevnica in se ji ni treba testirati?

Ne, nisem hotla dat vtisa da mislim da je otrok kriv oz da so otroci odgovorni. Starši in v našem primeru učiteljica, ki je sklenila, da ne bodo nosili mask. Mislim da je sprejela odgovornost tudi za priklop mojega domačega  na respirator? Seveda ne.

Moralisti, nosite maske v domačih zaprtih prostorih? Ne nosite. Držite doma medsebojno distanco vsaj dveh metrov? Ne držite. Doma se obnašate po starem, kot da virus ne obstaja, potem pa vseokoli obtožujete in kažete z umazanimi parklji.

Odgovor na objavo uporabnika
Čakičaki, 16.11.2021 ob 22:31

Torej je punca prebolevnica in se ji ni treba testirati?

Kolikor razumem kot prebolevnici ne, zlasti ker je je šele prebolela. Ampak mamica je vseeno glasna v boju proti ukrepom v šoli.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 16.11.2021 ob 22:32

Moralisti, nosite maske v domačih zaprtih prostorih? Ne nosite. Držite doma medsebojno distanco vsaj dveh metrov? Ne držite. Doma se obnašate po starem, kot da virus ne obstaja, potem pa vseokoli obtožujete in kažete z umazanimi parklji.

Mogoče boš pa na lastni koži okusila o čem govorim. Mogoče, čeprav imate taki ljudje najvec srece.

Odgovor na objavo uporabnika
Manca669, 16.11.2021 ob 22:22

V šoli se je okužila, razširilo se je na polno, ker niso izvajali ukrepov. Otroci so normalno prinesli domov in okužili domače. To bi lahko preprečili, ampak ne, seveda ne.

Ni nam pomoči. Tako je težko za socloveka kaj naredit, hkrati pa se počutite kot pravi junaki. 4 smrti pri nas, ampak carji ste pa vi.

 

Ne vem, komu ti to? Mi smo vsi cepljeni. Pa kljub temu znamo čuvat svoje drage, predvsem starejše. Predvsem pa znajo sami čuvat sebe! Če se torej okužijo, so si v prvi vrsti krivi sami, ker se ne čuvajo (poznam primer okužbe pri frizerki), v drugi vrsti smo eventuelno krivi mi, ker otroka nismo redno testirali in smo ga spustili k starim staršem (pri nas edinega necepljenega otroka redno testiramo, ne rabimo za to šole), nikoli in pod nobenim pogojem in niti v moji najhujši nočni mori pa ne bi krivde prelagali na otroka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krivda je torej deljena med odraslimi, OTROKE PA PUSTITE PRI MIRU!!!

Konec koncev so se otroci v prvi vrsti nalezli od odraslih, ki morajo povsod lazit in se obnašajo, kot da covida ni, a ne???? Sploh tistih cepljeni. Koliko letal s cepljenimi vsak dan vzleti v tople kraje in turistična središča? Koliko kulturnih prireditev je vsak vikend polno obiskanih, sploh ravnih kravjih veselic???

Ma, zadavila bi vas res, s takimi.

Pa še nekaj Desperadodajka,

4 smrti smo imeli, 4!!!!! In ti boš sedaj meni o umazanih parkljih? Izberi takoj 4 svoje če lahko in se poslovi. Daj, maš jajca da si to ta trenutek predstavljaš??!!!!

Doma se ne držite nobenih ukrepov, potem se boste pa na druge izgovarjali in nekaj grozili. Boste že še videli!

Zakaj se starejšim, polno opravilnim osebam odvzame vsakršna odgovornost za lastno zdravje? Mi znate razložit? Zakaj so zmeraj krivi drugi, ko se okuži starejša oseba? Razumem, če je dementna in v skrbi drugih. Kaj pa vsi ostali? Kje je njihova odgovornost za lastno zdravje? Saj nisi cepljeni niso vsi! In zakaj se je treba v teh časih objemat, stiskat, si čestitat za rojstni dan z ljubčkanjem?

Zakaj starejši ne poskrbijo najprej pri sebi za varnostne ukrepe, pa otrokom ne bi bilo treba??

Mi smo vsi cepljeni, testirani vsak teden brez da nam to kdo narekuje, tudi večkrat, če se zdi potrebno, prav tako se pazimo in ne delamo pizdarij. Ta deklica ni moja hči, je pa sorodnica – gre ta družino, ki se požvižga na ukrepe in ne, ne krivim deklice. To je to. Zdaj se pa izklapljam, ker mi tole povzroča samo bolečino.

Tisti res stari so praviloma kar poskrbeli zase, a kaj, ko so mnogi njihovi “otroci” pametni in jih boli za vse.

New Report

Close