Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Solata z vrta – ne hvala

Solata z vrta – ne hvala

Kaj pa tale podatek? Motovilec sem kupila, nesla v klet in nanj pozabila. Čez 14 dni je bil točno tak, kot ob nakupu, zato sem ga vrgla jelenom v oboro. Pazi zdaj – jeleni ga niso pojedli! In to marca, ko ni bilo še nobene sveže trave, nobene paše… Se človek kar vpraša, ane?[/quote]

Motovilec včasih ovenjen prodajajo že v trgovini, tako da je tale o dveh tednih bosa. Ne vem, kaj je z njim narobe, ampak tudi morski prašički ga ne marajo, pa drugače trgovinsko zelenjavo z veseljem pozobajo. Mora že nekaj bit, da jim ne diši.[/quote]

Ne, ravno obratno, vrgla sem ga zato, ker je bil po 14. dneh popolnoma nespremenjen in so mi ga doma “prepovedali” dat na mizo 🙂 Bil je originalno zapakiran, v plastični kvadratni embalaži, firme se žal ne spomnim več. Naslednji dan sem iz obore vzela vzorec, da bi ga nesla na zavod v analizo, vendar so mi po telefonu odgovorili, da mi morajo analizo zaračunat. Če se prav spomnim, je bilo govora nekaj čez 200 eur, za to se pa pač nisem odločila 🙂 Samo od takrat naprej pa motovilca ne kupim več.

Saj ni treba verjeti pisanju o rasti solate v hladilniku. Ko boste to sami doživeli, bo vse ok.

Po vašem pisanju sodeč gredo sedanje generacije, ki so višje postave od prejšnje, tudi večkrat pit in jest. 😉

Bo že bolje, ko člocek sam kaj izkusi. Dokler to govori ali piše nekdo drug, ga je treba utišati ali potolči.

Ampak, ti si pa včasih res pametna! A mi lahko poveš, če gre morda solata vodo pit iz hladilnika pod pipo? In gre potem nazaj sedet v hladilnik in se napihuje?

Ženska, kje je tvoje znanje iz vrtčevskih let, da živi organizmi, kar solata je – rastlina – ne morejo ne živeti ne rasti brez vode!

Ni treba vse, kar piše na internetu vzeti za suho zlato. Bo bolje, če pišete iz svojih lastnih izkušenj.[/quote]

:)))))))

Dipladenca, Zima1 je bila samo malo sarkastična, beri med vrsticami! :)))))[/quote]

Nič Dipladenca, solata v hladilniku ne more brez vode rasti. Sej oljke tud ne morejo brez vode, a ne?:-))))

Solata v hladinlniku lahko raste brez zemlje in vode, če v njej pozabijo zapičene ampule za rast. Jih je tašča našla v solati, ki je tudi veselo rasla v hladilniku.

dejte že nehat s temi ampulami………če bi blo kaj res na tem, bi imela katera jajca in to obelodanila tam, kjer je treba in ne bi tukaj razpihovala, nekaj, kar je nekje slišala in potem naprej gojila v svoji buči—-ah rekla kazala……..
tud moja soseda je našla napis na drvarnici: k..c te gleda, pa je premetala celo drvarnico pa ga ni našla……

Vsega po malem, ničesar preveč…pa boste dočakale 100 let in več…..

Ti si ziher tudi tista, ki ji ni treba za novo leto nosit doma pečenih piškotov. 🙂

Meni pa ni jasno, kako slabo si očistila solato, da je še po čiščenju bila “bljak”.

Heheee, kaj je iskala po drvarnici, lol

New Report

Close