Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Solna Lučka (himalajska sol)

Solna Lučka (himalajska sol)

Pozdravljeni,

mene pa zanima,že dolgo časa (sigurno že vsaj 8 let) si želim kupit ta veliko solno lučko iz himalajske soli-una 5-6kg. In sem v fazi prenavljanja stanovanja,pa sem slučajno gledala,malo cene..srfala sem. Čist iz firbca.

In sem pravzaprav naletela na informacije,da ta solna lučka ni ok za tiste ki imajo hipertenzijo (visok pritisk),nevem sicer zakaj. Bilo je kar nekaj zdravtsvenih odsvetovanj za to lučko,vseglih nima samo pozitivnega učinka (negativni ioni in podobno)ima precej tudi slabi. pa me zanima,a kej veste okoli tega? (jaz namreč imam hipertenzijo in jemljem zdravila)

Je kdo,ki jo redno uporablja in jo ima,jo prižge pa ima pritisk,pa lahko pove,da se mu je poslabšalo?hm?

za orientacijo,te lučke:
https://www.sanolabor.si/artikel/solna-lucka-3-5-kg

Kaj vi mislite o vsem tem? Ima kdo kakšen preverjen članek-ne neke kvazi strani..? Hvala

Za mačke so strupene te lučke.

In ja tudi na pritisk ne vplivajo najboljše če imaš povišanega.

Jaz jo imam že ene 7 let, prižgem jo občasno, ker mi odgovarja svetloba. Imam tri mačke, ena je stara 21 let. Ne opažam kakšnih negativnih stvari, razen res lepe atmosfere, ki jo naredi lučka zvečer.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamayy, 30.05.2021 ob 20:41

Pozdravljeni,

mene pa zanima,že dolgo časa (sigurno že vsaj 8 let) si želim kupit ta veliko solno lučko iz himalajske soli-una 5-6kg. In sem v fazi prenavljanja stanovanja,pa sem slučajno gledala,malo cene..srfala sem. Čist iz firbca.

In sem pravzaprav naletela na informacije,da ta solna lučka ni ok za tiste ki imajo hipertenzijo (visok pritisk),nevem sicer zakaj. Bilo je kar nekaj zdravtsvenih odsvetovanj za to lučko,vseglih nima samo pozitivnega učinka (negativni ioni in podobno)ima precej tudi slabi. pa me zanima,a kej veste okoli tega? (jaz namreč imam hipertenzijo in jemljem zdravila)

Je kdo,ki jo redno uporablja in jo ima,jo prižge pa ima pritisk,pa lahko pove,da se mu je poslabšalo?hm?

za orientacijo,te lučke:
https://www.sanolabor.si/artikel/solna-lucka-3-5-kg

Kaj vi mislite o vsem tem? Ima kdo kakšen preverjen članek-ne neke kvazi strani..? Hvala

Solno lučko sem kupila v Svetu knjige s certifikatom.

Mora biti kar prava in ne neka s primesjo plastike.

Jaz jo imam prižgano vedno kadar sem doma.

Oddaja eno tako pomirjajočo svetlobo in vzdušje v prostoru je čarobno.

Tudi v Sariko sem videla prave solne lučke.

Mislim, da bi tebi solna lucka pripomogla h ravnovesju telesa in duha.

 

 

Moja mačka je skoz kašljala in smo ugotovili da zaradi te lucke.. Res je bila 20 kilska.. Babici pa je dvignila pritisk, tko da odsvetujem..

punca take lučke smo kupovali za male pare v ita lidlu kako desetletje, 2 nazaj. Tam smo vzeli tudi podsstavke za čajne lučke iz te soli. Pri nas v sanolaborju so precenjene. Svetloba je lepa prijetna

map kak mejl, ti jih pofotkam pa pošljem če češ

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

New Report

Close