Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Solze me zalivajo…

Solze me zalivajo…

Solze smeha…ojej kaj takega pa že dolgo ne.V tak smeh me je spravil dr.Rugelj.Upam,da ste ga gledali v oddaji ekstra-pravkar na sporedu.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Uhh moram res malo k sebi pridet…Kakšne poze imamo Slovenci pri sexu najrajši….

Vzrok tej moji dobri volji je njegova razlaga da tisti,ki sexajo “od zadaj” heheheh so kot merjasci in biki…..hahahahahahahahahahahaha

Sexat je treba 3 na dan..zjutraj zvečer in ponoči ko se zbudiš….
Boh nedaj da ženska ljubkuje moško spolovilo z usti,kajti svinjarija v njenih ustih gre direktno na njegov penis ,ta pa vso to nesnago zanese v žensko vagino…ojejjjj mislim folk…mene pobira od smeha…

No moški..hehe mene pa zanima,kaj vidite pri položaju od zadaj poleg ženskih ramen…NO???? hehehehheehe čakam vaše odzive…..aja in ali potrebujete tiste homoseksualne impulze,ki jih pridobite,če če..tišite tja,kjer je hmm kako naj napišem..ja tam kjer se “kaka””….heheheheheh ojej heheheheh mislim hahahahahahah:)))))) men se še kar rola…..:))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hmmmmmmmmmmm…………………. Nisem gledal, ker skoraj ne gledam TV. Vendar spremljam Rugljeve nastope v javnosti, ali pa vsaj njihove odmeve, ki so vedno mocni in razburljivi. Torej bodo tudi jutri!

Muca, kolikor poznam zenske, te navadno besnijo in rohnijo ob intervjujih DR Ruglja. Ti si prva, ki se mu menda mu smejis.. in zdah moj komentar tvojega zapisa;

Konkretno, meni se ne zdi biti slabo bik ali merjasec, ker vsi vse bolj tezimo nazaj k naravi, hehehe… Vsekakor je meni to boljse kot biti misionar!
Hja, trikrat na dan zelo koristi, posebej ce upostevas nauke, ki nam jih poslala cebelica! Zdaj mi je jasna lepota sneguljcice..
Kar se tice oralneh odnosov, je vec kot ocitno, da dr. Ruglja sponzorirajo tovarne zobnih past, ker si drugace ne morem razlagati njegove skrbi za ustno higieno….
Poleg ramen vedno vidim se vrat in glavo.. Lula in kaka pa se tako zlo bliz.. Pozdravljam Rugljevo teorijo o lepoti vagine. Dohtarja so topli bratci ze tako tozili, ker jih sovrazi, bolj kot je “normalno”.

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Sem vstala , da popijem tableto proti vročini ,videla kaj piše da je Rugelj govoril in mislim, da moram na urgenco !

He zajček nikar,probaj to malce drugače dojet! HIHIHI jest sem…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oj ježek,lepo da si se oglasil…lupčka….*********

He tudi mene je zmotila njegova lepota v ustih,očitno druge sodi po sebi! Ma nasmejal me je ludo…ma sva se oba z možem tako smejala da so nama solze tekle…..:))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hej, muc, a bi ti meni napisala naslov oddaje , pa bom jest probala najti reprizo da vidim :))) res , da se vsaj razkurim do konca :))))

hehehehe, zajček, očitno soi ti eden tistih, ki se ne strinja z Rugljem… Ma jest sem ga zadnjič gledal na TV.. v nedeljskem popoldnevu… madona.. ga je Hribar vprašal, če ima zato toliko za povedat proti ženskam, ker je 4x poročen… pa je čist utihnil :))))

Jani se drugače čist strinja z ježkom :))) in želi zajčku čimprejšnje okrevanje… sicer ga potrebuje tudi sam…. in vsem pošilja en … sterilen.. nebaciličen cmokec :))))

he pa to je ekstra magazin,,,sej si ga že gledala….No in včeraj so imeli zanimive teme..kot npr.ko je enmu Rusu dobesedno razgonilo…oki sory mens…eksplodiral mu je tiček! K je jemal preveč poživil..zdej revež sploh več ne ve,kako bo…če bo sploh še lahko..khm..khm…

No potem so bili teli položaji..kako slovenci najraje sexamo…No vmes je modroval lepotan DR Rugelj…

Hehe nevem pomoje je pozno zvečer istega dne repriza..drugače pa nevem…ježek je včeraj čakal sem videla…hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ha, ha, ježek se lahko obrne kar name. Mu bom jaz dala reprizo .)))))))))))

Hja, dokler Rugelj tako žali ljudi , je zajček hud..
sicer pa je možno , da si na ta način on gradi svoj imidž :))
Jani, a si ti tudi buban ?
Hočeš se crkljat ?

reprizo mislim ta pravo ojej ..

Zajči a maš vročino..hihihihi:)))))
veš mam občutek da bo zarad takega vedenja in takih besed ježku pasalo da boš buban..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Imam ja vročino. Danes je najhuje, da ne govorim kaj je bilo ponoči . Ham, ha, čaki ma ja, saj ježek ve ,da kadar sem buban zajček sem še najbolj hmm..
Pa evo kaj naj naredim, da se že enkrat skida od tam dol in pride sem . Počasi mam dost tega in hočem, da pride takoj al pa bodo sankcije !!!! Matr !

Ježek a čuješ!!
Zdej moraš zapeti tisto…Čuješ li me jel ti drago…..??!!!IOd fosilov….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja in to takoj da mi zapoje :)))))))
pa še kaj drugega ..

Ja….sem tudi jaz gledala….on pa tako pameten…me zanima katera bi šla z njim?

hahahahaa… ma ja buban ja :)))))) zdej, crklanje bi prišlo v poštev ja.. samo tale prek neta je malo.. neoseben, tko da :))))))

Lep dan zajčku in vsem skupaj :)))))

Jani je danes po 2 dneh spet “normalno” v službi in ima dela čez… prehlajen nos :))))))))

Jani, na temi zajček prosi za razum imaš moj odgovor. Ga prebereš prosim !

Jezek zal ne zna cist nec pet.. Drzi, pa da je ze fosil in to velik!…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Jezek ima usmiljenje do bolnikov in nikoli in nikdar ne izkorisca nobenih vrocicnih stanj v svojo korist.. TKO.

Sicer pa jezek vidi v kristalni kugli , da zajcica lezi v vrocicnem stanju na kavcu, ta star zajc pa poleg “izpruzen” v fotelju gleda TV.. Ken drema pod mizo..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ni tako glih , no ! Si že na poti ?

New Report

Close