Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sonček !

Sonček !

Takoj , ampak res TAKOJ poglej v ladlc :)))

In zato me ni bilo toliko časa tu…sedaj pa ti poglej u moje oči!!!

Hvala draga moja…cmoka! Vidim, da imava obe…lepe…zapeljive in predvsem srčne oči;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… so zelene in obkrožene s smejalnimi gubami.
Kaj pa tvoje ?

Moje…modro-zelene…in kljub letom;))….se ni gubic…hihihihih, no ja draga moja, lepi sva obe….najlepši…tam v dno duše!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma itak , da sva :)))))))))

.. samo jaz tebe bolj slabo vidim , se je nekaj shudičilo 😉

ja kaj si ušpičila…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Samo kvadratki in sečke se mi rišejo …. samo oblike so in barve 🙂

… so pa te bolj lepe :)))) (ma resno , veš )

okej…posljem se enkrat

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Niki!
Tvoje fotke so izginile z mojega PC-ja!!!!
Sam še rdeč križec je ostal 🙁
Pošlji še enkrat,plizzzzz!
Sp

Aha…jih je tko natrenirala…ja tudi to se da…saj ves za vsak slucaj…pa tole ti pisem resno…se da tako zascititi…marsikaj…no pri tebi, pa si verjetno sam kaj uspicil, da so izginile;))..cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čuj , bo en lopov , hudoben , na delu – namreč , včeraj grem pogledat na mail , da bi malo počistila in ohranila slike . In kaj ugotovim ?!
Samo Franci v enih treh pozah mi je še ostal , njegov gazda izginil ko kafra !!!

Torej …. veš , kaj moraš narediti !

Hmmm !

Aha ….

Jebenti Francija … delikventa pogoltnega … ;)))

Jezus Kristus ce tedve nista zalublene :))))))))))))))))))9…v dno duse :)))))))))))

Franci ??????????????

Meni pa vedno napise “Admin” ce je kaksen hudic :(((((((

Pridi vmes :)))))))))))

… iz dna duše …. ;))))))))))))))))

To je dvoumno Niki….če napišem vmes kot vmes….me bojo križali….če napišem vmes med obe, me boš križala ti, hehehe :)))))))))))))))

Ma provi … boš vidu , kej bo :)))
Kr se pa mene tiče … ratavam čudna … vsaj danes … neki me je povozilo …:))))
(ej , da to vidi Sp … bi spet napisu “pak normalna” ;))))

Ma tu je ku si iz cudnega konca.

Zadnjic je Marjota Spinela vlak, dns tebe duvekaj, eh….kaj ku se ledje taku radi pestimo puvozt.

… se reče po novo “duvekej” ???

… okej , okej , smu , de vem , kaku nu kej … :))))

Se rječe, ja se rječe.

Reče oziroma pove, spada med iste sklanjatve kot prasec.
Prjese.

a bi vidva raje po Slovensko;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saško…ljubezni je dovolj za vse….aneda Niki…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Na, hljidi jo, kizbla pa ti ?

Eko . Lahko , da je .
Ma js sm zsi Sukena , ne zsi Brkinou :)))))))

Se smejim…se moram ornk matrat, da te berem…no saj tudi ob matranju je lepo…tu sem…pravkar sem …se vklopila;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close