Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sonček !

Sonček !

Ja, Brćini ubrnemo tu malu pu swje.

Je kriva dwbra klima in japka.

Glej Niki en cmok je dala za oba…čva podelit :)))))))))

… eko – je šla m’čka pu Sukeni an je pustila m’slo pr funt’ni :))))))))

(…ma , kako se napiše polglasnik ali pa primorski “G” – uni , ki je slišat ku “h” , ma ga moraš izgovorit ku “gh” – iz globine grla ;))))))))

:))))))))))))))))
Kako bova delila ?
In če bi ti vzel celega , pa potem MENI dal celega , a ;))))))))))))

… samo predlagam , da ne bo kreganja , komu gre več …

………bi verjetno napisal uni k je pisal jestrdej

Zame se je preimenoval … lepo po slovensko , ne neko šiptarsko Admin ;)))))))))

Na, še enega, da ne bo kake zadrege in špetira…cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bogi Janiiiii :))))))))))))))))
Mi piše poezije , mater , si bil žleht :)))))))))))))))

hehe , spet je vsega kriv …. kaj pa zgine ku kafra ;)))))))))

Cmoka nazaj….lahko tudi dva :)))))))))

Aha.

Pa sladoled že zna rečt, al je še vedno sljadoljed i marmeljad?

vzamem vse…še za Niki;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo , pa bo kreg , hehe …. ta bi kar vse zase pohopsala … e baš nečeš ;))))

Ali vsi vse , ali pa neč !
Tko !

Ma kaki , samo nekaj zavija , po mačje … pa mjavka … pa včasih malo pogricka … inu taku , ne ;)))

aha…tukaj lepo vidiva…kaj delajo besede…jaz sem imela v mislih…da naj da Sasko cmokije se za Niki…moja Niki pa je to brala…da bom jaz pohopsala vse…ne…ne..taka pa res nisem…še hujša…ampak cmokije ti pa privoscim…une…ki jih otroci grickajo…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa ne bo krega…anede…da ne;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… tako pa ja !
Ma veš , kako je – se nekje končno najde eden , ki bi prostovoljno delil cmokije … pa še ko vem , da je fejst fant …. ben , si lahko misliš ;)))

Seveda….zagrabiva priložnost…držva ga;))…dokler jih tala…zastonj;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close