Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sonček

Sonček

Jaz te pa takooooooooooooooooo ljubim!

Nimam podpisa, ker sem zajec.

Zajec , takoj domov !

u gmajno !

Zajci,dejte se zment med sabo!Drugače pa lovska puška poči in en zajec pade,koliko jih še ostane :-))))
Lep dan v zajčnik
Sp

čau sprevrženec !
Veliki zajec je moj bratec in jaz njegova sestrica. Hočem le , da gre domov. Sorči !

A,ma vidva sta različnih spolov? pol pa ta velicga počimo,da ti ne bo odžiral hrane….
ma dai,scherzo!
Sp

oh, ne ! :)))))))
Je prijazen , veš..samo boječ…
papa

Ma je***ti,kdo je zdaj tuki zajc?da nisem mogoče jest?Rep že mam,sam ušesa niso tako dolga 🙂
LP
Sp

Pa tudi rep je verjetno daljši, a ne?

jest sem zajček ! On je zajec…
cmoka

Ne shaki,prevelika pričakovanja gojiš…ma kaj blebečem,saj zajci majo vendar majhen repek,mar ne?
Sp

:))))))))))))

kako že pravijo? Važna je tehnika.

Če pomislim na zajčjo,padem skup od smeha!Si že vidla v živo zajce f***t?
To je zakon smeha!
Sp

Nisem, mora biti pa smešno, če skup padeš.:)))))

Opis: Nikoli ne smeš zajca k zajklji nest,ker ga od hudega,revčka kar stisne in ni iz njega potem nič.Torej,ženske pozor! zajkljo moraš nest k zajcu(a vam da kaj mislit,kako je to v naravi-živalski mislim?).Potem on okrog nje ena dva kroga v ihti zapleše,zavrti, jo nagazi in v par sekundah je vsega konec!!!Ob tem pa še zajca tako zabriše nazaj,da je cca 1 minuto v downu in izgleda,kot da ga je kap.Shaki,to moraš videti.Smeha nikoli konca!
Zato tudi rečejo zajčji seks,ko eno na hitro na WC-ju nategneš!
No.vseeno lepa si
Sp

Hvala, res sem se nasmejala.
Uživajte, šibam na en sestanek!

A nas pa z dolgimi T**i ,sorry nosovi,tukaj puščaš?
Povej jim kar jim gre,tam na sestanku mislim,da bodo vedli,da brez tebe ne morejo!
Lepa bodi,
Sp

Vem in upam, da tudi ti veš-verjameš kaj jaz čutim do tebe!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Narobe ! Časi se spreminjajo , zdaj je vse drugače :)))))

Aha Zajc pa te mamo…čaki se…:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, nič fofšije, res da je zajec samo moj, ampak bo pri tebi lahko še vedno kakšen piškotek obliznil, bom dovolila, samo če boš pridna.
Tamal zajček pa ti itak dela veselje vsak dan.

pa-pa muci

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Takole na hitro sonček , ko ravno bezljam mimo..
naj te lepo pozdravim , ti prilimam cmoka in ti povem…prijetna punca si !
He, he, muco bom potolažila ja , kot vedno ! :))

papa

Cmoka še tebi in ali si tudi ti prijetna punca in ne fantek?
Ne vem, mogoče se motim ampak napisala si, da boš mucico potolažila, zato mislim, da si zajčica in ne zajček, se motim?

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

punca sem ja in me kličejo zajček 🙂
od začetka sem bila bolj boječe sorte pa zato , zdaj sem že bolj korajžna !

Lep dan poln sončka , tebi sonček
papa

New Report

Close