Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SončeK, hvala …

SončeK, hvala …

… ker tako lepo sijaš danes … :))))) Takoj ko sem pokukala skozi okno sem vedela, da bo danes lep dan … saj veste … po jutru se dan pozna … :))))))

Kako je lepo … niti oblačka na nebu … SončeK že prav prijetno greje … čisto nasprotje včerajšnjega turobnega temačnega vremena … :)))))

Še toliko lepše je … ker je danes miško spal pri meni … in sva se včeraj prav luštno razvnela … :)))))) … ja ja … pa danes zjutraj, ko naju je ura zbudila … se je obrnil k meni in mi pripopal takega luštnega cmoka, da sem še sedaj v nebesih … :)))) A ni to luštno, ko ti lahko take malenkosti polepšajo dan … že navsezgodaj zjutraj … :))))))))))) Kar smeji se mi … :)))))

No … zdej pa še jaz pošiljam vsakemu izmed vas enga veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikega cmočka za dobro jutro … in koš poln sončnih žarkov, da vam pogrejejo srčke …. :-******************************

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

vračam cmoke…… pa ti skoraj zavidam, da te je dragi taaaako razveselil. Ko boš v mojih letih, bo to že za tabo…žal.
Cmoka.

…mi si vreme izmenjujemo po dnevih…vraga…pri nas je ravno padlo nekaj kapljic…meni se pa tako rola….sem jih pripravila,se tu zaklepetala (spet) in tako je pričelo rosit,pa kakšen sončni žarek je mimo vsekal…sedaj pa je spet sivo…daj mi malo sončka na posojo….smrk….:))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

:)))) Veš … jaz vseeno upam, da bom imela z mojim možekom tak odnos, kot ga imata moja starša … ko sem po 30-ih letih zakona še vedno zjutraj stisneta eden k drugemu in se še vedno vsak dan zaljubljeno gledasta in ljubčkata kot dva golobčka … in še vedno hodista okrog z roko v roki … In zanimivo … moj miško ima tudi to rad … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Na’ …


——
—————-
———————
—————-
——

… par virtualnik sončnih žarkov samo za tebe … ;)))) Sej vem, da ne pomaga prav kaj dosti … ampak … vseeno … važna je misel, a ne? :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Točno,pa hvala…radodarnost je lepa čednost (malo prirejen rek)….In maščevanje v teku….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Me veseli…. vsi nimamo takšne sreče….žal.
Eh, je pa še kaj drugega v življenju, kar lahko človeka razveseljuje, ni tako?!
Cmoka na lička.

:))))))))))))) He he … pustmo maščevanje za kak drug dan … danes je preveč lep, da bi ga pokvarili z mislijo na take stvari … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No,pol pa tak….nekaj sveti zunaj tak na obroke…si ga ti sem poslala???
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,kak fino,zdaj se morejo še samo malo ceste posušit,pa grem ko puščica po naši “vasi” …..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Uh … razveseljuje lahko zelo veliko stvari … Pomisli, da mene me moj miško razveseli z malenkostmi kot npr. da pobriše dobritine za sabo, ko odreže kos kruha, brez da bi mu jaz to rekla … ali da sam od sebe pomije posodo … ali pa recimo, če gre tankat avto in mi spotoma kupi Ferrero Rocher … :))))) Vsaka malenkost lahko razveseli človeka, če jo le ta zna uživat …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))) Pazi, da ne boš tudi kot puščica pristala v kakem jarku … :)))))))))))

No … me veseli, da se tudi pri vas SončeK trudi priti na plano … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Imaš prav, znati je treba ceniti, pa je rešeno……
Ampak eni tega očitno ne znajo(mo)…???

Nena se boj…sem zverzirana na rolerjih….od začetka lepega vremena pa do konca lepega vremena (pomlad do jeseni) sem na rolerjih koliko se da….Nikoli pa ne veš,kje bo kakšen idiot v tebe priletel…
Sonček pa se trudi,a ko bi se vsaj bolj potrudil….:))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Vsi znamo/te … če le hočemo/te … Veš … čisto odkrito povedano … pred časom tudi jaz nisem znala uživat teh malenkosti … in se mi je zdelo pač, da je miškova dolžnost, da počne določene stvari … kot recimo, da mi prinese zjutraj kavico v posteljo … Niti zahvalila se mu kmalu nisem … oz. celo to, da če mi kdaj ni prinesel sem bila fejst jezna na njega, kako da nič ne poskrbi zame in take fore …
Potem sem se pa zamislila in ugotovila, da tako kot meni prija, ko se mi zahvali za skuhano večerjo, zlikane cunje, skuhano kavico … tako prija tudi njemu, če se jaz zahvalim njemu … In da te stvari niso tako samoumevne kot bi si človek mislil …

Od takrat cenim tudi takšne malenkosti … in … lepše je živeti tako … če uživaš v takih malenkostih … (in to ne mislim samo v ljubezenskem življenju … to velja za vse stvari … )

Lp, Bgv (mejčkeno sem zafilozofirala … ne mi zamert)

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Zdaj moram pa samo še ta pravega dedca najti, pa bo……..aloooo, a se kdo javiiii?!
:-)))

He he … tistih parkrat kar sem bila jaz na rolerjih … :))) … sem si orajsala kolena in komolce, ko sem se zrušila kot šalam potleh … malo je manjkalo, da bi se prbila v drevo … da ne govorimo kolikokrat sem šla kmali pod avto … :))))))) He he … bog pomagej …

Čaki … pošljem še par žarkov … mal bolj močnih …

—–
——————-
——————————–
——————————————
————————————————-
——————————————
——————————–
——————–
——

Mogoče nam pa le uspe privabit sonček k vam … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A nimaš ti svojga dedca doma ??? … al sem jst narobk razumela??? hm hm … :-/

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hi hi hi :))))))))))))))))))))))))))) Isto ko se jaz šla igrat hokej na rolerjih,pa jih je kolega s palco skasiral po frisu….ja,kaj pa mi stoji na poti,če ve da ne znam….ouch….
Verjetno si ti pri rolanju,ko jaz pri ribarjenju ali šahu…..katastrofa….še boljše na snowboardu-sem si rokico sfentala pred leti….hi hi hi…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Mam, pa ga bom morala menjati – je že znucan……:-)))

Tudi jaz vračam poljubček za lep in uspešen dan…:))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kje pa si spet tičala lumpika????
Dobro jutro kot vsako jutro….cmoka za zajtrk….a kaj zanimivega dogaja pr vas?

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Lej, jo, zeleno vejo…. ja, kam pa si se danes izgubilo, sončece zlato?! Zlezlo pod kovter???
Cmoka, prijateljica.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9 Ha ha ha ha … sej vem, da ni lepo, da se smejem … sam kok je dobra ta … v fris s hokejsko palco … :))))))))))))))

Uh … snowboard … še zdej ko se spomnem na mojo eno in edino izkušnjo na bordu me zabolijo kolenca in rit … :)))) Predolg in pretežek bord … poleg tega še par čajčkov z rumom v želodčku … vse skupaj postane zelo zelo zelo smešna mešanica … :)))))) Groza … groza … groza … :))))) A veš kako zgleda prehodit celo smučišče z bordom pod pazduho? … Jst vem … :))))))))))) ;))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Eh … mal ga na servis pelji … pa bo prec kot nov … :)))))))))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Dragi moji…tamalček je bolan in to je tako huddoooooo, ko je on bolan, buba samo grlo, ampak kaj ko je to za njega prevec…in zato je priklopljen na mamičo, mamiča pa nori od utrujenosti…..

Cmoka dragi moji prijateljici…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close