Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SončeK, hvala …

SončeK, hvala …

Ubožček. Poljubčkaj ga v mojem imenu, prav?

Bom….ti pa mene malo pocrkljaj, ker sem jaz večja ubožščka, pa saj sama veš kako je ko zbolijo moški, pa čeprav so še tako majhni!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,pa ne pod moj!
Sp

Ne morem…..se nehat …..smejat…..šetala si z boardom po roko….:)))))))))))))))))))))))))) jooooj…….ne pridem k sebi………jaz pa s fentano roko……..podobne izkušnje…….no smučarske strmine so mi naklonjene le na smučeh,na board pa nikoli več……A si se fajn skotala????
jaz sem se definitivno,pol pa še prletiš na ledeno plato…..daj,bejži,ni to za mene,ko se spomnim,da sem imela gips…eh,no vsaj od zavarovalnice sem nekaj din-din potegnila…edina svetla točka…..
Ampak,da se te zamišljam,kako šetaš veselo po pisti…..;-))))))))))))…jooj..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ali nisi čutil, kako sem te božala, ljubkovala, kako ti je pasalo, ali si mislil da to pocne žena…….jaz sem bila!!!! Tvoj sonček…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vem.
Ker bi vama bilo potem prevroče…:-)))

Poglej na mail,pa boš videla,KDO je mene ZARES božal!
Sp

okej, že letim…..pa čeprav vem kdo te boža;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bom! Samo skupaj morava priti, pa se bova vsedli in jamrali druga drugi – pa bo dušica spet lažja, prav?!

Cmoka, moja draga prijateljica.

okej

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))))))) Jah … najbolj opasno je bilo pa to, da so me učili se bordat ravno pod sedežnico, ker je bilo pač tam bolj ravno pa to … In jaz se tam mučim kot velika … gor s sedežnice se mi pa folk smeji … :)))))))))))))) Kooooook mi je blo nerodno … Še dobro, da je bila že pozna ura in so kmalu sklukali sedežnico … mal sem se še pomatrala … pol pa lepo … bord pod pazduha in hojladri … :))))))))

Se strinjam … smučke so zakon in jih ne zamenjam za nič na svetu … :)))))

Uh … ti pa celo na ledeno plato … ouch … :-/ … me je kar stislno … sam ko pomislim … Ne ne … ta bord ni zadeva za naju dve … že vidim .. :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

In kje!Predvsem!
Sp

Ja kje, tam kjer ti nabolj paše, ne in pošte ne morem odpreti, kasneje poskusim znova

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close