Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Soncek in Razočaran se hecata…..

Soncek in Razočaran se hecata…..

ne ne, prijateljem privoscim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hvla za prijaznost…sj vem..babnce izkoristite nas…smrk…smrk….
vauuuuuuuuuuuuuuuuuuu

leta letijo - iščem stevardeso.....

a res…..
zakaj pa meni ne…danes…..
vceraj pa …..hmmmmmmmmmmm…blazno…..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

če privoščim sebi potem tudi tebi in vceraj sem, danes tudi in to je to…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pazi da ne grem kaj pisati tam kjer si napisal da je samo za tvojo….
cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

zakaj?????????????
kaj nisi pismena?????????? hihihiih

sedaj ugotavljas kaj zamujas, kajne……hihihiihih

leta letijo - iščem stevardeso.....

Nič bat, pismena sem, pa saj to ves, kakor ves tudi kdo je tvoja lubika in da zaradi tega jaz prav nič ne zamujam! Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jest vem kdo je moja LUBIKA…..

samo ti si v dvomih…..nic ni nikoo dokoncno…mater znas biti hudomusna…..deci pa take…..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

A sem kaj pomembnega zamudila? Hihi… :)))
A je to še zmerej Aria? Uuupppsssssaaassaaa

Naj bo ta lubika kar dokončna in ne skrbi nisem v dvomih. Pa saj to sam veš, kakor ves kdo je tvoja lubika.

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hahahh
kaj pa mislis o teli helyki….mislim se kar ponuja in ponuja….bo se na kaksnega cudaka naleta pol pa jo bomo morali resevati…..
no pa saj smo zato tukaj, kajne……

hely pisi mi kaj na meil, pa bova tak tko samo midva…..hihihi

pa soncek pa moja bodi in pomagaj mi jutri…bo treskalo…saj si tudi ti pripomogla,kajne..hihiihihi

cmokecccccccccc

leta letijo - iščem stevardeso.....

Jaz pa ne vem.dej sonči izdaj!Da nisi mogoče ti?Povej!!!!!!!
Lepa si
Sp

ma ne dragi Razzy, ne bi jast tvoji Lubiki u zelje hodila :)))
a ponujam se? sorry, ne vem kaj delam… nisem se hotla ponujat… mogoče si pa samo ti razumel to kot ponudbo…. ker preveč povprašuješ, hihi :))))))

cmokeca ze levo uhce

ne izzivaj, ne prosi me, da napisem kdo je ta lubika, hoces to…evo in na taksen nacin se na hitro poslovis od nasega razočarka in že ga več ni…..

Za jutri se pa nic ne bojim, kajti tvoja lubika že ve, da jaz nisem nič kriva…cmoka
Kar pa se treskanja tice, si pa kar nekaj opravicil že napisal, zato mislim da ne bo hudo, jaz se bom pa že izmazala kot vedno, saj tvoja lubika ve kaj je hec. cmoka in lepo nocko ti zelim!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne smem, zaupni dokumenti…prepovedujejo to…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no pa da vidiva…tvojo brezsrcnost……

Ko sonce odpelje svetlobo z neba in tema poljubi zemeljska tla, raj zvezdic tam daleč se prebudi, tebi podarja lepih noči.

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

A jaz sem pa lahko vsem strobil,da sem jo…in še ljubica to bere in ko bo vidla,da je tu še…..ja,se kar bojim privatni mail odpret…
Pa nič,če ne poveš.
Sp

Jaz tudi mislim, da si ti tista, ki jo slučajno zdaj hoče prevarat z mano. :))))
Ups…. ma te ne bo, ker ti ne sežem niti do gleženjčkov. :)))

ja-ja
samo cwe bi se ti malo potrudila…bi imela gleznje potem na vrhu glave..hihihii

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ma jaz sem pred 2 urama prevaral kar dve:ženo in ljubico!
Sp

ne, ne, se motita oba jaz nisem tista in nisem ona, jaz sem le jaz in to je to…Razočaran naj ima j…in pove, jaz ne smem in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pismo…ti pa si dec…kapo dol….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

oooooooooooooooo, tako lepo se mi pa že dolgo ni noben ponudil.
zdej so mi pa šle dlakce pokonci…. kaj se bom morala res cela depilirat???

lep si Razzy

besede, pojdi že spat,ker boš moral drugace se sonetni venec napist kot opravicilo za svojo lubiko, da ne bo hudic…kar dve v eni noci bo pa prevec se ti ne zdi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa ti si itak fenomen…cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close