Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Soncek in Razočaran se hecata…..

Soncek in Razočaran se hecata…..

sprevržko s kom ali čim pa si jih prevaral??? No samo tako sem radovedna ves???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sonciicicii
ma ne mi zardevat……take te pa ne poznam…hihiiiihiihih…..
kaj pa naj priznam….ne morem, kaj ne ves, kaj sem obljubil….pravi dedec pa besedo drzi…bom pa poslal sms-jcek, da bo mirna nocka in razburljivo jutro….
najbrz bom jutri spet moral nadure delat…ampk za pravo lubezen nic nic pretezko…..kajne…..

kaj nimam????tisto tvoje j in stiri pikice…….no vceraj si pa spet drugace govorila…….ponoviva jutri pa da vidiva, kaj bos trdila…hihiiih

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kdaaaaaaj booooo kaaaaj?
Razzy, ti nas tle vse skupaj nateguješ, sploh ne gledaš na spol!!!!
Če boš tak, če nam ne boš zaupal, potem si pri meni oplel !!

Cmokkk

Kar bodi radovedna,kar bodi!Ne žena,ne ljubica ampak ena tretja,ki jo nekako tudi že poznate…
Lepa si
Sp

Nehaj se ti, za danes je bilo dovolj razocaranj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja a se kaj prizadeta počutiš?Le čemu,le čemu?Pa da me slučajno ne pecaš?Ja,če je pa to,mi je zdaj kar malce nerodno…
Sp

ne izzivaj dragi prijatelj, kajti ko napisem resnico bos zardel ti in ne jaz…
no zardel bos od ljubezni zaradi tvoje lubike, ali ne?

Cmoka ker si sladek kadar si taksen…in ker bo to še kar trajalo, lepo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ne ves, da so nedosegljivi moski vedno izziv in zelo zanimivi za nekatere??? Mogoce te pa res pecam, ali te???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti si pa res prijateljica!javno oznanim,da sem prevaral kar dve naenkrat,ti bi pa še kar z mano.Pa a se ti ne zdi,da sem le malo preveč pokvarjen?
Lepa si
Sp

sam copy paste bom dala, hihi , pa boste vedeli vse

Hely ne pusti se sonceku..ona je moja …ops…..

Helci pri raziju ne bo nič- nikoli, samo zabava in to je to, ampak tudi to je lepo, vsaj meni, ali ne razočarko???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči,zdaj pa dost.Povej,pol bo mir al pa špetir!
Sp

helci napaka, ne verjemi vsega kar vidis, bos verjela meni ali moskemu???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja poredna sva oba, pa kaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne, ne, jaz držim besedo….iz mojih ust ne bo prišla nobena pupika…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja,prej sem uno Muco vprašal po njenih joških,pa je kar zmaglila.Saj res,kakšni so pa tvoji,sam tko,za lažjo predstavo,se je pol lažje odločit ne?
Lepa si
Sp

ne verjemi ……..ampak prisluhni….

Ne verjemi vsem ljudem, ne lepim fantovskim očem, le poslušaj glas srca, ki te nikoli ne izda!

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Totalno sem v dilemi, komu verjet in komu ne! Ponavadi ščitim sebe, ampak v tem primeru se tudi ti tako čudno obnašaš, da bi tista lubika prav lahko bila ti. Po moje tudi ti nekaj skrivaš!
Hm hm hm…

jaz zmaglila ne bom, ker imam danes cas za tukaj…, kaksni so moji, tega pa tudi ne povem, ker tako poredna pa nisem nikoli in ti to veš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

To je to, potrditev…nocka razočarko…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

soncika…hiihiihiiihih

leta letijo - iščem stevardeso.....

A tko?Jaz naj tu pred vami gate dol dam,povem,kdaj in skom seksam,ve pa niti enega bornega opisa samih sebe niste sposobne tle gor spravit.Ma da slučajno nisi kaka zakompleksana maturantka,k ima mogoče poleg vsega še udrte bradavičke na joških?
Ti kar povej,saj mi merjasci znamo vse to popravit,kar korajžno!
lepa si
Sp

razočarko ko zmanjka besed pa hhhiiiihhiii, mislim, da bo treba pred poroto, ja, ja, potem bo pa hudic, ali se bova potem tudi smejala hiihhiihi. cmoka, helci, resnica je se dalec, zelo dalec…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

soncek moj zlati…
jutri pa je se tak dalec…..
kaj mi nisi obljubila, da me bos ven potegnila……

cmokec…plis

leta letijo - iščem stevardeso.....

Smo imeli opis, malo nazaj, si bral, preberi se enkrat me je žverčka opisala, ona me najbolj pozna….. in verjemi njenim besedam…in ne boj se lepa sem, kot si že ugotovil, saj zato mi pises lepa si, ali ne??? No danes to pogresam…pa saj vem, prevec se jih vrti okoli tebe, uživaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close