Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Soncek in Razočaran se hecata…..

Soncek in Razočaran se hecata…..

ja ja, ne bosta me, kar tako nekej sem, nekej tja, … potem pa oba hihihi!!
sem vaju že spregledala!!!!
sončka, mislim, da te je malo zmedel!
hehehe (da ne bo hihihi)

no a neme si pa pozabila…mislim tisto, kdo te pozna…..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Helči!Ti kar vrtaj vanju!Eden se bo zlomil in priznal,boš videla
Lepa si,pa še rojakinja!
Sp

ja , jaz te moram vedno vun vlect…zjutraj pa sem sama pred poroto…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Helci brez veze ugibat, pa saj sploh ni vazno kdo je moja, njegova lubika…uživajmo, kajti res se lovis in to zelo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja saj pravim…sonci te samo malo heca…
ampak jaz…to pa je cisto nekaj drugega…

no se tole….

Ljubezen je najvecja carovnija kar jih je. Ce znas ugotoviti kako dela v tvojo korist in ne proti tebi, sam postanes velik carovnik.

leta letijo - iščem stevardeso.....

Se tudi tebi svetlika v to smer? Pomagaj vrtat naprej!

Sem ti hotla uni dan povedat en vic v zvezi s potresom… ma sem pozabla… Ti ga čem zdej?

psssttt, a bos tiho, evo jaz komaj malo pomirim in speljem drugam in ti tole, potem bo pa spet hhiihhaaa, pomagaj me vun vlečt…
a uživaš kaj , nocoj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa dej,čeprav so čudne asociacije pri tem
Lepa si
Sp

Madonca , taka zmeda ratuje tuki….
Pa še lovita me zdaj, kao…. ma sem že rekla, da vaju mam v mezincu!!

Lep parček sta, hehe.

Ja carovnika sva oba in coprat znava to je to!;))) Samo da se jutri eden od naju ne bo spremnil v žabo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sva lepa ja, ampak parcek pa ne, ne, ne, hhiihhaa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

vrtaj, vrtaj , kuva, kuva, gre ena igrica in na koncu si zmešan…premešan in nič več ne veš, samo vprašanje kdo je zmešan…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ohhh
ta lepa sedemdesta leta

svobodna ljubezen……………piss an love……

samo zakaj pa si na samem tak oblastna…hihiihi

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ma ne ne… ni tak grdi…

Kako Črnogorc sexa? Skoplje lukno, ga da notr in čaka na potres!

Sej ni bil hud?

Lep si, bolj kot sexaš, lepši si 🙂

Če citiraš mene,se bo morala rit od enega spremenit v žabo!
Cmoka
Sp

kar ne veš ne boli, ali že pises sonet, ga bo treba, kajti jutri bo hudic!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ma saj sedaj že jaz ne vem več ne kdo pije in kdo plača, najbolje da napisem hhhiihhoohhaaa, evo veš sedaj ti kaj več???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

To je pa kot moja žena in jaz :-)))
Lepa si
Sp

kaj nisi vec moja prijateljica……..
prav bom pa dopust vzel……hihiihih

cmokecccc tebi za vcerajsnjo kavico…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

prijatelja za vedno…ampak prijatelj ne jemlje dopusta…kadar je nekdo pred poroto…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmmmmmmmmmmmm….
ok bom roice kupil in se oprostil…
ampka zakaj si me pa tak zapeljala….hiihih
jest bom pa potem klecal….

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

nic bat, zapeljala sva se oba in zato bova tudi klecala, ves kaj tako se imava lepo, no tukajle da bova morala iti sedaj enkrat pa že res na eno kavo…bova sla???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja kaj pa je bilo tisto vceraj…..
ma saj sem vedel to, da sem te sarmiral ampak, da nisi vedela ,kaj pijes…..to pa tudi mene presenece…..hihihi

ampka najebala pa sva…poglej kaj nama je hely uspicila…..grdobica….

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

dobra sva kaj, ja bova pa pojedla se kar sva skuhala, ni nama pomoči, saj bo šlo, saj znava in zmoreva, saj veš kako reče risanka mojster Miha:” Bomo zmogli?” midva pa v en glas:” Bomo!!!!!!”

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close