Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sonček in Žverči

Sonček in Žverči

Sta strokovnjakinji za tiče!
Berite post od Razota.

Hi,hi,hi…a bosta zdaj usekali s ta težkim orožjem.
Sp

najraje imam tiste tiče, ki tako lepo žvrgolijo…ki jih lahko udomačiš in so potem tako moji-moji…dokler nekega dne ne pride strašni sokoli in zgodi se zložin…Sprevržko…ali imaš ti odprto okno mogoče…pazi da te kaj ne preseneti…saj veš…danes sem imela dva sokola okoli sebe…in če sem strokovnjakinja za tiče, bi jaz na tvojem mestu precej zaprla okence…da še tebe kaj ne doleti…cmoka dragec…pa le pazi na svojga…..koga ali kaj…na unga ne!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

lahko pa priznaš na glas, da si ti bil ob izmeri zelo težek kaliber….

Banda, tako se je skrival in zakrival svojega lulčka, da sva ga morali postaviti v sod in skozi luknjo za pipo potegniti tička, dda sva ga lahko izmerili. Meter pa je pokazal…..CENZURAAAAA…….

ni nič pokazal.

Ja, saj meter je pokazal, samo….:-))))
Pejd se solit, no.

A moram spet kako kurčetino pripopat sem gor,da se bo naš kurnik vznemiril?
;-)))
Sp

heheh bom jaz jutri…………

še naprej jih vznemirjaj……….

ajd čao

leta letijo - iščem stevardeso.....

ja meter je pokazal centimetre ne…cmoka obema…se smejim…o ko bi to bilo ressss…..jao meni…jao nam vsem….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vse bo nekoč lahko res!
Sp

In tega se bojim…ali pa težko čakam…ma kaj pa vem…pa naj bo ko bo!!! Cmokica…si še nagajivko???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne,ker me je začela vročina kuhat…
Sp

Pa saj nisem dihala vate…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Meter res kaže centimetre………..
:-)))
Razen, če nimaš kakega posebnega metra………….

No najin meter je…ja taprav ne;))! Cmoka draga moja…lepo ninaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa odpoj še kakšen sonetni venec v mojem imenu, smrk….

Žverči…a si zdej zmerla tistega tiča,al ne?
Sp

Nisem,
ga je prej sokol storpediral….

New Report

Close