Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sonček je in….

Sonček je in….

…meni se poje…..pomlad bo oziroma je…..

Vsem take sladke in s sladko smetano okrašene poljubčke za dobro jutro…
Mater sem dobre volje….hmmmmmmmmm…Folk,čutim da bo danes lep dan in bi jaz malo dobre volje trošila okoli…..
Včeraj sem bila na “zmenku”,nič posebnega,ni glih moj tip…..hmmmmm….
Ampak na plezanju je bilo veselo,en tip je plezal brez majice!!!bebe,da vidite tisto truplo,joj……za pohamsat…..škoda,ker nisem bila z njim na kavici……….

Cmokov in imejte lep dan,če ne pa si ga popestrite na najboljši način,ki znate……Rada vas mam…..danes pa gremo po abecednem redu nazaj!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

A je bil slučajno naš Štemar ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Danes sem pa ta prva, tralalalala…. celo pred Štumpijem, hopsasa.

Hvala, Trilči – a se jutri vidimo???

Kaj prva?Seksala?Pela?Bla dobre volje?
Prijateljica,mene kar malo v golši stiska za jutri…
Sp

Jaz sem pa tako vesela…… da te malo po tazadnji,….:-)))))

Ne, ne, nič bati, da bom le našla pravo pot do vas….hmmm, drugače pa bo klapa mene šla iskati, kajne da?! Prooooooosimmmm……:-))

Kdo???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ne žal ne bo šlo,ker se je moj šofer (biljarder) odločil,da greva gledat samo finale biljarda in to je v nedeljo…..preklet šment!!!!!!!Sem malo (bolj) jezna,mogoče pa še Poletko gor zahaklam…..moram maile prečekirat!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close