Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sonček je in ti si skuštrana

Sonček je in ti si skuštrana

tako nekako mislim,
Sp

Če sem jaz tale sonček, čeprav vem da imaš v mislih pesmico, ampak naj ti povem, da sem na tale dan res nagajiva do konca in moji lasje so temu primerni skuštrani in tisti moj modro-zeleni pogled, ki te…..

Ja to je to, sonček je in ti si skuštrana, tralalla….

eno cmoko dobiš.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti si ta sonček!
Sp

Evo, pa si me, postavil na trdna tla in sedaj, kaj pa sedaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja po programu vendar!Saj to bi ti pa moralo biti jasno,kako in kdaj…

Evo se že smejim, tele tvoje uganke, okej po programu, pa mi vsaj malo prišepni…, če ne dobiš eno kepo, nagajivo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Raje kepo!(pa tja,kjer bo kaj pohladilo,prosim)
Sp

Okej, na eno na nos!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kako moreš tako zgrešiti,nos je res malo rdeč,ne pa vroč.
Ah,bolje,da grem kaj pojest!
LP

Okej pejva papat! Dober tek…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zdaj je pa sosed skozi vrata prišel,pa naj ga žena zabava!Jaz ne morem jest,če mi nekdo v krožnik gleda.
Ostanem,
Sp

.-… a lahko jaz namesto tebe?! Sem takooooooo lačna.
Kaj imaš dobrega?!
Aja, jota bo, ne?!
mnjaaaaaaamiiiiiii

Je že!Ampak mora malo počakat,da sosed gre,hm,je pa ponavadi dolg.Sicer pa je jota najboljša,če je postana,ali ne BGN(potrdi rojakinja,da je res).
Lp
Sp

ti,…..”področnjak”…. a ti misliš, da je pri nas ne kuhamo?! A?!
Lump, sem te pa mislila na koline povabiti, pa si zapravil priložnost….

Mi trga srce,pa imam holesterol in včasih povišan pritisk.Če pa bo treba prasca držat,pa imam nekaj izkušenj od tašče(mislim,prasca od tašče:-))
Sp

P.s.: a vi tudi joto kuhate?Sem mislil,da je to bolj primorska jed.

He, pa saj ti že skoraj nisi več Primorec….. ti si….. ti si (pa brez zamere) kurji drek…. malo tega, malo onega, pa dobiš – KURJO RIT….:-)))))

Ja marsikaj sem že bil,kurji drek pa res še ne.ha,ha,ha….:-)))))))))))))))))))
Dober štos…btw a me osvajaš?
Sp

JA!!!

:-))))

veliko uspeha…smrk……….

leta letijo - iščem stevardeso.....

ti nočeš……????
Kaj sem ti naredila?!

Žalostna sem, veš.

Škoda!zakaj nisi prej povedala.Prodano!razo,glavo pokonci..ti si na vrsti,jaz čakam eno drugo.
Sp

… pa misliš, da jo boš dočakal?!
:-)))))))

Pa drugič.

Sem jo že,pa je šla na…..
Sp

Pa,da ne bo pomote,tudi ti si super punca,žverca,sploh,ker si korošica!!!
Cmok
Sp

Ja evo, jaz jem kosilo… ti dajes nenehno rep med noge, potem pa ni cudno da se onadva zabavata. Najbolje da se še midva pričneva!

Za začetek eno cmoko, saj veš mojo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close