Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sonček je in ti si skuštrana

Sonček je in ti si skuštrana

Pa kaj mi pomaga, če me pa en takooo zaj****?!
Za zjokat.
Grem, da vas ne spravim v slabo voljo.

A KOROŠICA, DA JE…..

no sedaj pa vemo, zakaj takšen temperament…..
hmmmm…a misliš da so korošice res tak strastne, kakor se hvalijo…..hihihi

a samo blefirajo, ker so tak daleč pod hribi…..

ps.
kje pa je zdaj tista nova, ki si ji razlagal kak naj pride na našo stzran…..a si ji samo svojo številko povedal, ………

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pa kaj ti pomaga nova, če še nas stare, ki smo tvoje “prijateljice” ne znaš zadovoljit…;))))

Ja kar se pa sprevržkota tiče pa ni 2x za rečt, da ni zraven napisal še kakšne številke.

Žverčka, mislim da je čas, da povabiva v svojo družbo še kakšnega, ki zna in si upa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Korošice so zakon,sploh zato,ker so podobne nam…
tista nova pa očitno študira tehniko prijavljanja,no enkrat do večera,ko bomo mi vsi razgreti bo pa menda skužila,kako je treba noter?
Sp

A da ne?A greva v Twilight zone?Si upaš?
Lp

Sosed odhaja,grem jest!lepo zafrkancijo še naprej!
Sp

hihihiih

za tisto drugo…pa saj ima še čas……naj se malo matra….
upam, da je ta pravih kilc..mislim, jo zagunčas in potem se kar sama gunca…hihihihiih
ops..upam, da mi ne bo zamerila, ampak njen nick..saj veš videospot pa kak lepo migle……vauuuuuuuuuuuuuu

ok zdaj pa pejt jest

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Sosed je na vratih že 15 minut,ta se pa res ne zna pobrat.Mar bi šel jaz njegovo ženo plavšat ta cajt!
Sp

Ej nisem študirala, ampak me ni bilo za kišto.

Cmoka!!!

Glede kilc, mislim, da so glih ta prave za guncat.:))))))))

Cmoka tudi tebi, se “vidimo” jutri.

Uživajte preostanek dneva in seveda večera!!

Bolje pozno kot nikoli … odgovor mislim … :)))))))

Jota je najboljša drugi dan!!!!!!!!!!!!!!!!! Mnjami …

Mater ej sem lačna … je videt, da še nisem nič jedla danes … :(((( Bo treba it počasi domov.

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

oprosti,smo sami taki tukaj!
Sp

New Report

Close