Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sonček za te

Sonček za te

Živjo!

Te že berem nekaj časa in se mi zdiš čisto prava po srcu
in nagajiva po mislih.

A imam kaj šans, da izmenjava email naslove pa pod privat
kako udariva

Nimam podpisa, ker sem zajec.

To, mi je bilo že dolgčas veš, me je moj dragi kar malo zapustil… in sedaj ima milo za drago…

Zajček, najprej malo vohanja… potem pa se kaj drugega, prav, kajti tukaj se imamo vsi radi in ne zameriva se ostalim. Najprej pa eno opravicilce, sedajle odhajam malo na smucanje, pa se vrnem proti veceru in potem sem lahko tvoja za klepet seveda.
Moj e-mail pa itak imaš, saj je napisan in kakor želiš piši.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ej ti…..
ne nasedi ji, samo obljublja potem pa …adijo …
ti zajček boš pa tekal okoli s tr….. in nič ne bo….

lepo jo pusti na miru in samo glej ter se uči…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Uuuuuu, presenečenje, lepo jo pusti pri miru, je napisal razočarko moj… sedaj pa ne vem, zakaj, ali iz ljubosumja ali iz cesa drugega… Okej bom verjela da sem ti tako pri srcku. Za zajcka pa nič bat, naj te raje skrbi zase, zajec že ve kaj dela!

Kar se pa obljub tiče, pa mislim, da si ti svetovni!
Pa naj te izzovem, hotela sem tvoj e-mail, pa je tale tu zlagan, moj je pravi! Piši mi in dokazi da imaš j…. in niso vse le besede in obljube, dokaži!!!

Ampak vseeno cmoko, mojo za nocko dobis, ker si, ma saj sam ves.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close