Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sonček zlati…..

Sonček zlati…..

Čeprav je zunaj mraz nas sonček lepo greje čez šipe……
Spomini….pesem :

Zlato sonce me spominja nate,
kjerkoli sem ,v srcu nosim tvoj nasmeh..
čutim še tvoj dih in sto poljubov..
še vedno iskre v mojih so očeh……

Spomini……

Kje ste nedeljski zaspanci….????

A se spomnite tele pesmi:

Brez ljubezni mi živeti ni..
srce mi moje to veli
+V njem ni sreče ne žalosti,ni ne gorja
ne radosti….

Zato dragi moji:ZAR tvojih oči prižgal v meni je plamen telesa…
Čar tvojih besed me je ponesel v deveta nebesa…….

Lep dan vsem

Zaljubljena muca hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, ti si v letih, ko so zenske vroce kot Afrika, zato ti zaljubljenost pristaja.. Iskreno ti zelim, da te res plamen telesa ponese v deveta nebesa… Kdaj , ce ne zdaj?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zvon ljubezni ??

cin cin…heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pozdravljeni,

Sonček je, burja vztraja, vseeno pa vonj po pomladi še ni minljiv, celo z majnicami na mizi je močnejši.Ljubezen je tudi, pa čeprav konec delavnega dneva le z kančkom možganov pomislim, kaj vse bi lahko, a od utrujenosti skoraj ne morem.Prelepa je ta pomlad(moj najljubši letni čas), ko se vse rojeva, ko ptički gnezdijo, mlade muce so na pohodu, vse je zeleno , rožnato, dišeče………kaj ne bom zaljubljena, pa polna energije.Danes sem prebrala članek Duša najde dom-vzpodbudne misli za žensko dušo,kjer med drugim piše :
“Nobenega razloga ni, da bi privabila tipično pomankljivo količino sreče in izpolnitve s tem, ko bi se zadovoljila z odnosom, ki posreduje seme stresa ali nekompatibilnosti.Razumem, da veliko ljudi verjame, da so to norme v odnosih in sami sebe pripravijo do tega , da bo odnos deloval, s čimer pravzaprav mislijo zminimanizirati občutek, da nekaj manjka .Zaslužim si boljše.Prav tako razumem, da večina ljudi začne odnos v fantazijski deželi, verjamejo , da njihov odnos ne bo tak kot sosedov. Zaslužim si boljše od zaslepljenosti in iluzije.Kar zaslužim, je odnos narejen v nebesih, in preprosto stabilen v nebeškem občutku, brez velike potrebe po težaškem delu.Odnosi so lahko nebeški….in to si zaslužim.Ne bom se sprijaznila z manj.”
Torej, vsem želim odnos, ki se zdi kot nebesa na zemlji.
paty, ki pride in gre in doooolgo natvezi.
čao

paty

cmoooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiii !!!Ježek je hudič če me fokne ke čez nebesa a veš…heheheheheh kaj bom pa pol?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Da bi me dosegel , njegov lepi zven…..
cin……………cin………………cin………………..cin………………….cin………….cin…..

Tuki grem še mim…..

Muca, nebes je menda devet, ce te fokne cez prvih osem, sploh ni problem…Problem nastopi, ce falis deveta! Zato je vazno kaksna je fizicna podlaga (npr. fedri od od jogija), kemicna sorodnost elementov (cudo od muskarca), lunina mena in se pa se!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Bit zaljubljen je lepo,bit nesrečno zaljubljen pa hudo.Lohka le upaš in čakaš.

Jaka

Za vsak vreden in izzivalen cilj je potreben napor. Začeti nekaj in vztrajati dan ali dva in potem odnehati je najlažje…

jaz ne odneham..

Tocno tako je! Le mocno moras v to verjeti in vse bo prislo samo od sebe!!…Kljub temu, das nakljucij ni, enostavno se zgodi…, vendar le tistim ki v to verjamejo in si to zasluzijo…

Ježek je pomladno odstekan, vendar se vedno ve, kaj govori…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close