Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SončeK zzzzzebbbee…

SončeK zzzzzebbbee…

a kje sem…
?????????????kdaj ta hip verjetno mislis….
prej pa tak ves, kdo je bil spredaj in kdo zadaj…hihihih

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja, ogrevala bi se SončeK, kaj pa drugega :)) jaba daba du..

kupi termoforko…
soncece bom se jaz malo hladil…….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Aja razočaran in kdo je bil spredaj, kdo zadaj??

lepo, prijazen si, da skrbiš zame, evo cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Te je danes kaj poštar obiskal, si pregledal pošto???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

caki..caki…

vajeci so za stare masine…..kar pa ti nisi…..?!

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja razo, časi se spreminjajo, danes ni ničveč tako kot je blo v tvojih starih časih :)) Kdo gledal pošto.. jaz nič še..

ti bom jez dal stare case..grrrrrrrrrrr…..mlekec pupat pa spanckat,otrocicek….

babnce rabijo prave borce…….ne pa enkrat not in dvakrat ven…pol pa pol ure oproscanja……hihihih

lp

zdaj pa spat, da mi ne bos ponoci zastonj placo dobival

leta letijo - iščem stevardeso.....

in kaj čakaš…zjutraj sem ob bujenju videla ogromno pošte okoli tebe…ravno za nočko…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja na vsak nacin bi ga rad spat spravil pa ti ne rata, zakaj ga podis???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kako?
pa mi govoris, da mi ne dela…..

ops…a sem zamesal…..soncku je zapasalo mlado mesko…..no saj te razumem, ko ti ze ne rata pri zrelih, potempa pupike uberete mladicke….
lep lov ti zelim…

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

hmmmmmm
zakaj pa si mi prej cist drugeace govorila…

naj ponovim tvoje besede???????hihihih

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Dragi sprevržko…, ne vem kaksen je razbojnik mlad, star… in tukaj samo klepetamo, si pozabil in nič ne bodi ljubosumen, tole vse je zabava, vsaj tako to jemljem jaz. Popoldne pa sva midva že preživela ob kavi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a zabava…a tko….ok pol bom sel pa spat…brez tebe…smrk….

to ti pa je zahvala…….

hihihiih

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

oprosti namesto razocaran sem napisala sprevržko…pa ti itak ves kaj sem imela v mislih, ne

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lepo pančkaj, saj se jutri zopet vidiva, na kosilu ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja ja saj vem, koga imas v mislih….
jest sem pa samo popoldanska igracka….smrk…..

hihihiihihih

lp

polpa tele mladice nikar ne drazi..saj majo ze tko probleme tam doli…hahhaha

leta letijo - iščem stevardeso.....

danes vsa pa res oba ena velika lumpa, najbolje da greva spat, še preden kdo pride…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lepo nočko, lepe sanje in naj ti vecerni cas službe hitro mine, potem pa v toplo posteljo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tako pogrelo, da se moram iti hladiti. Lumpi, vse to počnete brez mene, še prijatelja Sprevržka ste izpustili!!! Grrrrrrrrrrrrrrr, vam bo še žal jutri.
Boste še že rabili žverco………

Grem pod mrzel tuš. Ste me razkurili. Pregorela bom……:-))))))))))))))

Ja žverčka kje si pa bila? Si v kakšni vrsti čakala, al kaj? 🙂 Si se pohladila pod tušem? Samo brez grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr prosim, prosim, boš res pregorela, pa za razbojnikom se skriva nežna, plaha, boječa,… dušica :))
Lp!

Razbo!
Kolkr nas poznam,smo vsi tukaj nežne duše,ne glede na besednjak,ki ga uporabljamo.
Žverči pa moža za ….. drži.
Tako je in nič drugače.
Lepo noč
Sp

Kaj, je to res žverca, kar pravi Sprevržko.. A zdej greste pa vsi spat, al kaj?? Kolk vas zdaj neki uživa :))
Lepo noč v vse regije!

Kaj, je to res žverca, kar pravi Sprevržko.. A zdej greste pa vsi spat, al kaj?? Kolk vas zdaj neki uživa :)) Lunca a kaj bediš nad nami?
Lepo noč v vse regije!

New Report

Close