Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SončeK zzzzzebbbee…

SončeK zzzzzebbbee…

tebi pa samo eno cmoko – ti si pa kar priden, veš….drugi lumpi so me razkurili, sem morala ponoči varovalke menjati, zato ti nisem mogla družbe delati….

Lepo spančkaj!

Jaz nič kriiiiiiiiiva , a ne?????????On je bil lumpppp!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa ja da ne, ti nič kriva……:-)))
Pas saj sem napisala, varovalke so nove, se bom lahko bolj zadrževala…:-)) Ne bom tako hitro pregorela (ali pa pogorela, kaj te jaz vem…:-))

Ej, kaj te jaz vem, ki nič ne vem??? In jaz nič kriva, on je bil…;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:-)))) Pa ga imamo – krivca!!!
:-)))))

Ja on je in pika? Samo če ti prišepnem, kdo pa je on???A ti veš, ker jaz ne vem, pšššššššš.;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oprostita mladi dami!Jaz sem dans ponoči spal kot ubit,ergo jaz nisem kriv!
Pa lepi bodita,bjondi moji
Sp

Joj, tebe ne bi nikoli obsodili, kje pa, ti pa res nikoli nisi nič kriv, cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… saj nikjer nisva napisali, da gre zate…… pa tudi nikjer, da ne gre zate…:-))))
Fejst bodi!

Žverči!A ti mene mal v ta veliko glavo jebeš?Tista,ki je za te stvari je kake pol metra nižje.ja,tam se pa priporočam,tudi s tabo!
lepa si
Sp

Ej moški, če jim lepo pišeš ni okej, če nič ne napišeš je pa sploh hudič, okej, ti si kriv, ti si kriv za vse, je sedaj vredu??? Pa smo krivdo zvalili na nekoga tretjega.;))) Glavno da je pravici zadoščeno in pika!

cmoko dragi sprevržko, si lep danes, ves to, te vidim in….;))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

He, he, drugič povej, bom pinceto zraven prinesla….:-)))))))

A si mislila panceto?Ja to mam pa res rad,posebno ta suho kraško!
Lepa si
Sp

Aja?! Sem mislila, da si bolj na mokro oz. mastno vržen…..ehm, hrano, da ne bo pomote…:-))))

ne ne, njemu pase suho, ali ne, no hrana…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jaja
ti si samo mao dala za “povohati”…….

nic kriva…sexala in bila ostala nedolzna….hiihihih

kaj pa tista najina kavica…pa tisti tvoji potni prstki…..pa tisto..ps..to pa ni za v eter……..

pa lepa, ocarljiva in zapeljiva bodi se naprej….

ps.ce me bos se naprej izzivala, bom povedal kaksna……
in potem bos imela guzvo, da bos ostala se naprej samo od …….

pa-pa
aja pa evo ti cmokec…no saj ga ze poznas in ves kaki je…hihiihih

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ti si kriv, kaj se sedaj zgovarjas name…pa nekaj opisujes…pazi da ne bom zacela jaz opisovati imam kaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hahahha
vem da imas kaj opisati…..
samo da me ne bos potem izgubilas…zaradi prevelike reklame….hihihiih

pa-pa

raje mi napisi..saj imas moj email

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja bova raje privat, prav imas!!! Mater ti grrrr, enkrat ti vse tole vrnem, da ves!!! In obljubim ti, da bos dol padel, ko bos res bral…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hihiihihihih
pa saj to ze vem…jaz sem vedno dol padel= beri: spodaj,…ker obuzujem dominantne pupike…….opsss….pa sva spet nakej javno objavila,…ampak nisem jaz kriv, ce ti tako uzivas……..no saj tudi jaz………kar pa si tak ze ugotovila…..hihiihihihiih….ga ni cez dober……

ops.pa saj se mi ze mesa….no to ti je pa lahko kmplimet, ki ga ne dobi vsaka od mene…hihihi

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

pazi kaj pises, delas, nekdo bdi nad nama…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

zakaj pazi ???????????

me bos ze ti ven povlekla…..hmmmm.ce si me ze not??????????

hihh

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

No saj imas prav, se bova pa vlekla, saj znava…

;)))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj znava…
a tisto kar si meni pokazala…..groznooooooooooooooooooo…..se zdaj nisem cist k sebi prisel…..

ampak zakaj me pa ti tak drazis….saj ves, da sem takoj cist,,,,,,

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close