Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sonček!Hud ukor!

Sonček!Hud ukor!

Kletke se ne sme NIKOLI zapret!!!Pa čeprav si ta zadnja v njej.
Kaj pa če kake dobre bejbe zaidejo noter……in naletijo na zaklenjena vrata?
Pol Sonči….pol jih boš šele slišala…in fasala!
😉

Sp

Saj lih zato, na Slovenskem…no v kletki sem jaz gospodar,hihihihi in nima nobena druga sem vstopa…danes ze ne in pika!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

haha hahaha… na Sonči, zdej si jih pej dobila po nagi guzi…. jejdata jejdata….

cmokca, porednica

ok.
že grem… preden jih dobim…
baaaj

Ti tuki ostani….bom imel vsaj možnost primerjave,menjave ?:-)))
Sp

Ti pa nikamor, brez tebe pa itak ne gre…si tko moja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tako je, konkurenca je zdrava…to mora bit…paše in zadane!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

da bi jo vsaj lohko,po tisti njeni….bljak….čokoladni riti!
čem reč..v rit!
;-)))
Sp

hmmm… aja, s čim pa? hihi…
ne ne , sej bom tiho…

a maš marelo pr roki? 😉

Tiho bodi in z mano drž…pa nič hahahah, da jih ne doboš še ti po riti, digi-dagi;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti….cenzura……boš dobil bljak…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti pa kar kuri ja, sam da ne bos polej rep med nogce, ko bo vroče ko hudič!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Gor na arktiki ni nkol vroče!
Sp

JA pa kaj če bi kaki dobri tip prišo!!!

Ženske RAZMIŠLJAT bo treba začet, delat z GLAVO!!!!

Katastrofa 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Since…vedno bolj se mi dopadeš!
A imaš tud ti kosmato rit?
😉
Sp

Nehajta se pizdit name, vsak ve, kje nas dobi, in tisti, ki hoče, že pride v kletko, tko, pa ne zdaj men tule tralalalalalal, ce bo kdo hotu vaju, bo že pisal na mejlčk direkt, tko se dela, kadar se razmišlja z zgornjo glavo, aneda!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem se mogo it pred špegl pogledat, ker nisem bil sigurn ;)))

Ma par dlakic, pa po sredi ma razpoko ;)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:))))))))))))) digi dagi… ;))))

Če boš ti mene…potem pa ti pustim in to takoj!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…digi dagi, evo, takoooooj je bilo… hmmm no ja, skoraj ;))))

Oneeeeee…Medi…tko pa ne…to bo pa treba…no takrat…saj veš kdaj;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči…ko te šmirkla!
Since je čist moj tip!Bi bil rad njegova ljubica!
😉
Sp

Zdej bom pa poletela, ti pa ljubica…saj ne mores brez ženskih riti…ne…ne…to pa ne bom videla nikoli…imaš pa preveč ženskice rad;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Odkar babje riti nisem videl…uha,kterga leta je že blo to….se mi dopadejo take lepe moške guze!
Since…a greva…..?
Sp

ja to mi deli…take lepe, cvrste, napete, malo kosmate..moške guze…to…to…Since ja kje pa si???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close