Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sonči-Helči!

Sonči-Helči!

Zdej pa dost tega nategovanja!
A mi pokažeta tiste vajine joške,da razsodim al pa se nehajta podjebavat!
Moj mail zanesljivo dela!
Sp

Ma…kaj ti naj kažem…ko jih še ne najdem…pa plastelinka mi je zmanjkalo…jutri, ko si jih popedenam…pa ti jih nalimam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… je danes živahno…. da le kaj…
hm, joškov danes nič, mi ne delajo…

zdej bom jst Helči osebno hmali spokala dol, ker morm ene križanke rešit in poslat, ker upam na nagrado, ker sem v minusu, ker sem zapravla soudke, ker sem pohajala, ker sem bila na predporočnem potovanju, ker…

Se mi je zdelo,da bo tako!
Ena mora pod nujno ninat..ta drugi pa glih zdej zmanjka soldov in mora it služit.
ABLUBE.
Sp

Ja….ja…ja—-besede…tudi jaz grem ninati,,,pa pejmo vsi…lepo ninajmo in nočka…Helči…nočka Sprevržko…cmoka obema in se beremo…alora jutri, bi rekla ti Helči, ali ne???

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… pa glih ku se je tvoj zbudu… ane… ???

nočko, najbolj nočkasto nočko.

jutri zjutraj pa… kikirikikikirikikirikiiikkkiiiiiiiiii

cmokca obema

jaz pa kokodakam…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Good night Helči!
Sleep well!
Dream about me.
Ljubčka!!!!!
Sp

Sem danes že napisala, da čakat pa res ne znam…in sem te prosila…sem te pregovarjala…čakala…pa so bili sami izgovori in zato zdaj grem tja…kjer je akcija in nič besed…cmoka…te imam rada veš in lepo ninaj…pa čeprav si mi dajal same ablube ti in ne jaz;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro,dobro!
grem jaz 2.polčas odšvasat!
In se ti pozna,da imaš…CENZURA….!
Sp

Lepo, da si tako mojjjjjj, cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close