Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SONČI pravi:

SONČI pravi:

“Vsakemu pošiljam poljubček.”

Poslano 27.04.2003 ob 14.20.43

(P.S. Pa menda peče torto………lumpa, tam doli nekje ob morju…)

Na, pa moj cmok pripopam zraven.

KJG
Sp

Dajem kontra… poljubček!! Tudi tebi kloni :*
Pa pazi naj se, glede torteeeee, de nav zdej trebuh bubov ;))))

Jaz se ji zahvaljujem za moj poljubček. In ji vračam en moj poljubček.

Kje je tu pravica, da se njej tolk fajn godi? Na morju, pa še torto papca… pa verjetno jo še kdo masira, pa sexa, pa svečke gorijo, in sladoledka liže…

Hmmmm, noo…

En grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr……pa bo tud za nas zamorce enkrat boljše!
Čau Helči!
Sp

Grrrrrrrrrrrrr, brrrrrrrrrrrrrr!
Čauči, Sprevržko!

Grrrrrrrrrrrrrrrrr, prav tud gorenc… pa ona je gorenjka… hmmmmm, bi tud jaz mogu bit zraven, mislem rečt, takole uživat….
A SončeK vedno pravi… (kot ata smrk hihi) … vsega ne moreš imeti… hihi

ja, to je pa tud res…

… sej sem zadovoljna s tistim, kar imam… samo nekej mi vsake tolko manjka… hihi….

papa lumpek

I joooj,jaz tudi tortico…cmoka pa ji pošiljam nazaj in to takega čokoladnega,ji prosim sporoči…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ja bo treba kar rokave zavihat pa na torto letet,ce ne jo bodo vso popapali mi pa brez ostanemo

ja pa cmoka nazaj tja na morje

/

In pogrešala sem vas…sem se morala ornk brzdati, da nisem pokukala kaj se dogaja v naši klektici!!!

Dragi moji, hvala za cmoke, vračam…jih popam…ja torto pa vam spečem…ko se nekrat dobimo na ornk žuru…bi bil pa res že cajt…da se dobimo tuto kompleto!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close