Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sonlej je…in ti si skuštrana…hihihihi

Sonlej je…in ti si skuštrana…hihihihi

Pa še res je…tudi sama sem skuštrana, nasmejana,taka taprava;))… no kar malo nora;))…v temle čudovitem jutru…se pozna, če človek veliko nina…zgodnja jutra, pa so itak zame najlepša, tisti mir, ko še vse okoli tebe nina, skodelica kave, pticje petje, pogled na sonce, ki prihaja, misel nanj…ja pa kaj naj si zaželim še lepšega;)), to je to, lepo je živeti, uživajmo in pika!!! Poljubček…objemček…

SONČEK JE IN TI SI SKUŠTRANA
Zoran Predin

Sonček je in ti si skuštrana
Sonček je in ti si skuštrana

Danes se mi zdiš
še prav posebno lepa,
ta poredni angel
spet nad nama leta.

Vem, da me bo dan živel
kot v rokavicah,
ker je na moje veke padlo
nekaj zlatega.

Sonček je…

Iskrice v očeh
in nagajivi blisk nasmeha,
razvajena princesa.
Naj se pravljica nikdar ne neha.

Vedno me boš našla tam,
kjer si me boš želela.
Na moji dlani dobra vila
zate spi.

Sonček je … 4x

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No napakica v naslovu…”Sonček je…in ti si skuštrana”…no jutro je in to je to…napaka se zgodi…hihihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja se mlo spis ane.no kaj si sploh se zelis jaaa mene madona ej.!

/

ma tebe že imam;)), ni tako????Se smejim, lump nagajiv, evo kofi…tak tvoj, ki ti paše in zadane…čin

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja sej sibom jaz tud kofi skuhu,pol bom mogu jit pa spat,ker mam sestanek,da ne bom ves skozlan.

/

Te bom cartala in drzala pestke, da sestanek uspe!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… meni je bil pa prav tisti “sonlej” všeč :)))

Naj ti sveti …. meni že ne bo , ko moram že čez par minut na tisti je…i seminar , bljak , bom prosta za par minut ob malici , pa še en 10 min odmor imamo ob 1.00 – in to je to.

Kako je dane sz mailom ?
Dela ?
A tadrugega si sploh dobila včeraj ?

Ne Vitki!
tebe že ima…zdaj čaka novo trofejo!
😉
Sp

kar daj…hvala…bom samo se smrkala…taka pa že ni sončica, da veš, te bom tko…jokam…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Niki, dobila sem in odgovorila ze vceraj, si dobila nazaj…dolgo klobaso???
Danes kaze, da je vse okej…in ne pusti se v slabo voljo, uzivaj na seminarju…cmoka na licka in naj ti kofi paše!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti kar tuli….mi vsaj osmojen hrbet pogasiš!
🙁
Sp

Hvala prijatelj, že večkrat si dokazal, da to si…se bom res morala ornk zamisliti nad tem prijateljstvom, tko!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zdajle sem ravno na odmoru med seminarjem , zato se na hitro oglasim.

Ne , nič nisem dobila.
Torej , če danes dela , pa mi pošlji še enkrat , prosim !

Imejte se še naprej lepo , jaz spet grem …. fuj ….

Ma svinjarija…ej…poslala ze vceraj in danes sem vse komplet zbrisala…in kaj zdaj, pa cel roman je bil…groza, upam, da dobis se cez dan…sporoci…jezna sem ko ris…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa,da ne boš predolgo razmišljala….jaz se staram…
😉
Sp

Uživaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja ja ja sej ves kaki so te nasi mestni veljaki,ma sam neki obljubljajo pol pa nic s tega ne rata grrrrrrrrrrrrr,ampak jih bom ze dobil v roke.

cmoka

/

Okej…daj jih…cmoka!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj kajkdo je skustran aja sonci je skus…..:)))

/

Ja…no nič več, sem vse laske spela skup…sem kot polizanka…;))!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja dej no sej si prov fletna kt si skustrana:)))hehe

/

ppppššššššššššššš, ne povej vsega…cmokaaaa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

upssssssss sem ze tiho psssssssssssss.

cmoka tud teb sej ves ane……………..

/

Ja vem…tja kjer zadane, hihihihi, vracam…hihihih

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja ja sej se ve ane (midva),pol pa spet vroce pa je treba tus zalaufat…….

/

New Report

Close